Skocz do zawartości
Krynio

urwany amortyzator tył

Rekomendowane odpowiedzi

Powinno pasować, byle nie od sedana do kombi, bo z tego co pamietam jest różnica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde to nie wiem czy to nie jest od sedana;/ widnieje na tym taki numer 8D0 512 149

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bedzie pasować, nic sie nie bój, możliwe że i nawet od sedana podejdzie akurat ten element (nie pamiętam już dokładnie).

Jedź i zakładaj. Spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oto winowajca;)

 

IMAG0450-1.jpg

 

Wszystkim udzielającym się bardzo dziękuje za pomoc;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po trasie do Krk tej co zawsze wczoraj stwierdziłęm że dziwnie mi się prowadzi auto, mam wrażenie że lekko pływa na koleginach... teraz pytanie rzeka czego to może być wina. Sprawdzałęm przód do wymiany mam końcówki drążka i tuleje wachacza, ale to raczej nie było by winne za pływanie tyłu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tuleje tylnej belki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale problem w tym że tuleje wymieniane razem z amorami jakies pół roku temu... i jak składany był amor widać było że są w świetnym stanie;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a amor ten po dziurze w jakim jest stanie?? nie uszkodził się?? jak naciskasz na auto ze strony tego amora to nie pływa??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie niby nie, naciskam auto z jednej i drugiej strony to wraca od razu to pozycji własciwej, bez tzw "pływania", tak samo jak przy otwartym bagażniku nacisne na środek auta od razu wraca spowrotem a nie podskakuje. Jechałem w 4 osoby to nie czułem np przy przejezdzaniu przez progi zwalniające żeby jedna strona siadała np inaczej tylko podkok i tyle, i bardzo sztywny także amory są ok. Ja nie wiem czy mogą na to mieć wpływ sprężyny ale coś mi się wydaje że to one moga być powodem, bo auto pomimo tego że wymieniłem tuleje i amory to i tak koła się delikatnie rozchodzą na boku jakby sprężyny nie trzymały dupy wystarczająco wysoko. Ale na zakrętach jade równie szybko jak zawsze i nei czuje żeby go np przeginało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem poprostu teraz bardzo przykuwasz do tego uwage. zawsze sam naprawiam sobie auto i jak zrobie to wydaje mi sie ze cos nie tak np z hamulcami albo cos jak robie hamulce. a tu poprostu człowiek jest przewrzliwiony wtedy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może być ale wiesz u mnie musi być wszystko jak w zegarku:D ma chodzić jak żyleta:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedź na szarpak i niech diagnosta sprawdzi gdzie jest luz. To że tuleje były wymieniane nie oznacza że są dobre. Zależy kto je wymieniał i czy miał o tym jakieś pojęcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można też doprowadzić do porządku ten przód i dopiero zobaczyć jak sie bedzie zachowywał.

Możliwe że nosi przodem i wrażenie jest jakby pływał tył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności