Skocz do zawartości
przemekd2vip

Podgrzewanie przedniej szyby nie do konca dziala.

Rekomendowane odpowiedzi

Beznazwy.png

Tak wygląda włącznik podgrzewanej szyby. Zdejmij plastiki podszybia i sprawdź czy na pewno masz grzaną szybę - jeśli tak to na dole w 2 miejscach będą wychodziły z niej przewody. Jeśli będą to sprawdź czy są gdziekolwiek wpięte.

 

Jeśli jest podłączone i nie masz takiego przycisku to znaczy, że ktoś ci wymienił panel. Jeśli niepodłączone, to znaczy, że szyba była wymieniana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam taki problem. Widzę, że w moim passacie mam zamontowaną podgrzewaną przednią szybę, ale nie wiem jak to podgrzewanie włączyć. Na climatronicu mam od lewej strony nawiew na przednią i tylnią zybę, na środku off i dual, a z prawej auto i AC. Pomoże ktoś czy napewno mam to podgrzewanie?? Z góry dzięki za pomoc.

 

:brawo:brawo post 112

http://forum.vw-passat.pl/threads/2443-Ogrzewana-szyba-przednia/page6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj, szyba nagle przestała grzać w dwóch miejscach, wczoraj jeszcze grzała dobrze.

Szyba nie grzeje na szerokości ok. 8 cm z prawej strony od krawędzi w kierunku do osi auta i z lewej strony auta w odległości ok. 15 cm od krawędzi pasek szerokości 2 cm.

Jak sądzicie, szyba do wymiany, czy problem z przepływem prądu, masą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a szyba napewno jest cała podgrzewana?? ja kiedys tez tak myślałem że coś jest nie halo bo szyba nie grzeje po bokach i jak jest na niej lód to końcówki wycieraczek zawsze mi o ten lód hacza a po bokach widac że ewidentnie nie odmarza. przypatrzyłem sie dobrze spiralką w szybie bo przeciez widac je i dopiero wtedy zauwazyłem że szyba po bokaach nie ma prawa odmarznąc bo nie ma tam co grzać, spralki zaczynają sie niemal że od naroznikow na górze szyby natomiast schodzac do dołu szyby brakuje ich po ok 10cm może wiecej z prawj jaki i z lewej strony względem naroznika szyby, patrzyłem od srodka z poz kierowcy, ale to widać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na całej szerokości są spiralki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

własnie nie wiedziałem jak jest w oryginale. ja mam szybe wymienianą z pilkington w 13r i tu jest ciulowe podgrzewanie zrobione bo nie na calej szerokosci szyby, znaczy u góry na całej u dołu brakuje do szerokości po ok 10cm z kazdej strony. u dolu szyba jest szersza a spiralki ida w pionie wiec wg symetri ich tam brakuje, przynajmniej tak sobie ja to tłumacze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Serwis oryginał + robocizna 2900 zł

 

Potwierdzam, u mnie koszt wymiany w serwisie też wyniósł około 3000 zł. Dobrze, że objęło to ubezpieczenie CarGarantie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności