Skocz do zawartości
shade_

Jakie macie dywaniki w samochodzie ?

Rekomendowane odpowiedzi

warte to coś ?

Tak wizualnie to po roku się poprzecierają, nawet petexy po dwóch latach zaczynają mieć ubytki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepsze - zwykłe gumowe

 

---------- Post added at 21:12 ---------- Previous post was at 20:18 ----------

 

aczkolwiek na lato wrzucam z materiału, tak zwane "oryginalne "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ori gumowe a teraz podruby bo ori były już w stanie nie do użytku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema ja nie mialem gumowych bylem teraz w gorach i zamoczylem cala wykladzine w aucie i musze na szybko jakies kupic mozecie mi cos polecic z tego co tu jest do wyboru ? Bo zupelnie nie wiem na co sie dzecydowac?

 

http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&order=pd&p=1&string=passat+gumowe+dywaniki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W praktikerze jest jakaś promocja i komplet dywaników cenią za 29 zł.

Ja mam ori welurowe, wyglądają fajnie, ale strasznie chłoną wodę... jak się wejdzie w g** to też jest potem mało przyjemnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i dlatego wole gumowe :D takie za 29zl to moze byc kicha straszna wole dac wiecej i miec porzadne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam welurowe, takie chyba za 129 na allegro, welur salonowy, gruby w kolorze tapicerki udało mi się dostać :) Miałem je wymienić na gumowe na zimę, ale o dziwo sprawdzają się baaaardzo dobrze i przy wniesionym śniegu do auta i jakoś brudne też nie są :) Im tańsze tym, ktoś oszczędza na materiale, no chyba że ktoś lubi kupować co roku komplet dywaników, bo ten od strony kierowcy przy cienkich się przeciera szybko, a jednej sztuki się nie kupi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiem ja mialem chyba te same co Ty i wlasnie sprawowalu sie swietnie ale teraz naprawde sporo sniegu sie wnosilo i dalo im rade :( ciosrt teraz sie wysuszy i chyba te zamowie http://allegro.pl/oryginalne-dywaniki-gumowe-passat-b5-96-05-m200101-i1377327290.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w gumowych nie lubiłem tego, że jak buty "obciekły" to potem jadąc chlapałem się w nich jak w kałuży :D Niemniej te też będą dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja w gumowych nie lubiłem tego, że jak buty "obciekły" to potem jadąc chlapałem się w nich jak w kałuży :D

Od czasu do czasu trzeba wylać wodę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no wiem ja mialem chyba te same co Ty i wlasnie sprawowalu sie swietnie ale teraz naprawde sporo sniegu sie wnosilo i dalo im rade :( ciosrt teraz sie wysuszy i chyba te zamowie http://allegro.pl/oryginalne-dywaniki-gumowe-passat-b5-96-05-m200101-i1377327290.html
A przez otwory do stoperów woda nie będzie podciekała sobie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w swoim pasku mam gumowe z wysoka rynienka a na lato planuje kupic dywaniki z materialu z nadrukiem german style

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Od czasu do czasu trzeba wylać wodę

 

faktycznie! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

No w welurowych nie trzeba bo wszystko ladnie wsiąka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W każdym samochodzie posiadałem gumowe z wysokimi burtami kupowane na giełdzie. Nie śmierdzą a zimą nie wylewam wody tylko czekam aż lód ściśnie syf na wycieraczce i wtedy bez obawy wylania zawartości w autku osuwam go skuteczne (syf oczywiście). Mój samochód jest za stary na welury, ponadto używam go jako wołu roboczego to i guma bardziej pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie mam jakieś gumowe z Tesco - były ok do momentu aż nie zaczęły się sypać... Ogólnie sam zastanawiam się nad welurem. W różnych artykułach w internecie jedni chwilą welur inni gumę... I bądź tu człowieku mądry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie mam niestety uniwersalne ale szukam kogoś kto byłby skłonny mi podać dokładne wymiary dywaników, ponieważ mam okazje samemu sobie takie zrobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności