Skocz do zawartości
arriva

DUZY za bardzo sie przypier......

Rekomendowane odpowiedzi

Jak Kuba bogu tak bóg kubie.

Bo ciebie nie akceptuję za chamskie zachowanie na forum publicznym jak i na PW.

 

Interes forumowiczów powinien byc dla ciebie ważniejszy niz jakies osobiste wycieczki do mnie.

Edytowane przez marewel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I się wyjaśniło :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do KOSZA !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Interes forumowiczów powinien byc dla ciebie ważniejszy niz jakies osobiste wycieczki do mnie.
Twojej fascynacji interesami forumowiczów nie podzielam, mam inne zainteresowania.

 

Do KOSZA !!!
Każdy ma prawo do krytyki. Jeżeli wątek, lub któryś post zostanie usunięty, to znów ktoś będzie mieć pretensje o nadużywanie funkcji i uniemożliwianie wypowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma prawo do krytyki. Jeżeli wątek, lub któryś post zostanie usunięty, to znów ktoś będzie mieć pretensje o nadużywanie funkcji i uniemożliwianie wypowiedzi.

 

Ale na poziomie :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widać kompleks małego fiuta cie dosięgnął już nie tylko ta to zauważyłem.

Zakompleksiony mały ptaszku.

 

Regulamin Forum dotyczy również Ciebie marewel,reszty nie komentuje bo po co :wmorde

BAN :papa

Edytowane przez Blop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja stwierdzilem ze nie ma sie co odzywac. i jak ktos kogos ma o*******ic to nie ma roznicy czy bedzie aukcja i tyle;D

 

 

Fajne to forum bylo do czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnica jest taka że ewentualnego sporu nie rozstrzyga się na forum i o to chodziło w zmianie regulaminu giełdy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kazdy kto kupowal kiedykolwiek cos przez neta dobrze wie ze trzeba zachowac ostroznosc. ja kupujac nawet cos z tablicy prosze o wystawienie na allegro i place prze payu wiec nie widze problemu zeby potem wystawic aukcje prywatna danej osobie. Kazdy ma głowe.ogłosic mozna wszystko. tylko kwestie odbioru towaru i pieniedzy powinno sie przemyslec bo nie rozumiem osob co wplacaja kase poprostu po jednym telefonie. sam tak mialem ze tak wplacilem i zostalem oszukany. 30zl niby nic ale zawsze cos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kazde moje punkty karne sa za Gielde przyznane prze popi.... DUZEGO.

Za takie teksty od razu powinno się banować na rok ewentualnie kasować konto.

 

Widać kompleks małego fiuta cie dosięgnął już nie tylko ta to zauważyłem.

Zakompleksiony mały ptaszku.

O i pojawiła się nasza czarna owca :kumple i jego kumate refleksje :D. Jeśli długość ptaszka jest proporcjonalna do wzrostu to Ty dopiero musisz być zakompleksiony mały ptaszek , a zaganiacz Pawła spokojnie walnie cię w czoło :haha

 

Po co Nam :vw: tacy chamscy ludzie na forum ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po co Nam tacy chamscy ludzie na forum ?

 

Też się zastanawiam :hmm jakim cudem ten Pan ma jeszcze konto na forum (może zbytnia asertywność administracj? :lol )

 

wkurwia
popi.... DUZEGO.
przypierdala
wkurwilem sie
to wkurwia

 

A teraz może parę słów do arriva :dupablada

 

Każdy,piszę jeszcze raz---KAŻDY użytkownik tego forum za takie słowa dostaje ostrzeżenie lub bana.

Sam wypisujesz inwektywy na forum,zdając sobie sprawę (mam nadzieję) z konsekwencji i na co liczysz?

Mam teraz udać ślepego i usunąć wszystkie ostrzeżenia użytkowników tego forum za identyczne ,,bogate słownictwo'' czy Jesteś super wyjątkiem?

 

reg. forum

pkt. 4.1

pkt. 4.6

pkt. 6 (Regulamin Giełdy)

 

Poproszę przeczytać i wyedytować swoje posty,w przypadku braku reakcji osobiście dodajam kolejne ostrzeżenie.

pozdr. Blop

 

p.s

wysyłam też wiadomość na priva.

Edytowane przez Blop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poproszę przeczytać i wyedytować swoje posty,w przypadku braku reakcji osobiście dodajam kolejne ostrzeżenie.
Już nie będzie mieć okazji. 7x nie zrozumiał, to szkoda naszego czasu na tłumaczenia. Od tego mamy regulaminy i ostrzeżenia. Na kilkanaście tys. userów nie będziemy się cackać z PW dla niepotrafiących czytać ze zrozumieniem.

Zamykam temat Panowie.

Każdy, kto będzie chciał się poskarżyć na admina/moda ma od tego wątek: http://forum.vw-passat.pl/threads/73521-skarga-na-moderatora-tego-forum

Edytowane przez Duży

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności