Skocz do zawartości
arriva

DUZY za bardzo sie przypier......

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa wyglada tak. Prubujesz cos sprzedac na forum. nie wystawiasz tego na aukcji bo chcesz dac szanse forumowicza. Nie dodajesz linku do aukcji i juz punkt karny. Za co pytam? na innym forum potrafia poprawic itd. wstawisz zle zdjecia to zrobia takie jak trzeba. a tutaj duzy ma jakis kompleks i sie przy..... Lubie to forum ale za kazdym razem jak chce cos sprzedac duzy mnie wkurwia ze nie zaggladam potem na forum. pewnie zaraz to usunie. w ***u mam. rozumiem jak by człowiek kogos oszukal. ale jakos nikt na mnie sie nie skarzył itd. Kazde moje punkty karne sa za Gielde przyznane prze popi.... DUZEGO.

 

 

Trzymajcie sie bo ja ma na bank bana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
duzy ma jakis kompleks
Na twoim miejscu miałbym kompleks - nie rozumiesz co jest w regulaminie (wypracowanym wspólnie z forumowiczami, regulamin nie jest moim wymysłem) napisane. Ponad 2 lata tu jesteś i nie wiesz, że od skarg i zażaleń jest odpowiednie miejsce, do którego twoje żale przenoszę (arriva umieścił to w "odradzam").

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

***** ale za co odrazu punkt karny? nie mozna poprostu nie akceptowac? i tyle? co ci to daje? czujesz sie lepszy? tak ciezko napisac ze nie akceptowane zapoznaj sie dobrze z regulaminem? rozumiem jak bym kogos obrazil czy cos. zastanów sie. zamiast jeden drugiemu pomagac to sie przypierdala. taki jestes DUZY. to powinienes pisac o który punkt regulaminu chodzi. TYPOWY POLACZEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To twoje 7-me ostrzeżenie za złamanie regulaminu giełdy. Szympans by chyba szybciej zrozumiał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaraz dostane kolejnego bana za to ze pisze post pod postem:D

 

duzy mi pisze ze tyle razy mi dawal juz ostrzezenie za to ze do ogloszen nie dodaje linku ze musi mi juz punkty sadzic i bana na giełde. ale od kiedy pamietam zawsze ostrzezenia dostawalem z punktem karnym

 

---------- Dodano o 14:21 ---------- Poprzednia wiadomość o 14:20 ----------

 

ale tłumaczysz sie tym ze po tylu razach juz musisz tak robic. zawsze tak robiles

 

---------- Dodano o 14:24 ---------- Poprzednia wiadomość o 14:21 ----------

 

nie rozumiem tylko tego po co te punkty za kazdym razem. rozumiem ze wstawianie linku to lepsze bezpieczenstwo. ale za co nie mozna poprostu napisac ze nie akceptowane bo......

 

 

tak ciezko? co ci daje ten ban?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
duzy mi pisze ze tyle razy mi dawal juz ostrzezenie za to ze do ogloszen nie dodaje linku ze musi mi juz punkty sadzic i bana na giełde.
Skoro po siedmiu razach nie zrozumiałeś, a każde twoje kolejne ogłoszenie ląduję w koszu, to po co mamy tracić czas na zaglądanie do twoich wątków w giełdzie - ban na giełdę załatwi sprawę.

 

od kiedy pamietam zawsze ostrzezenia dostawalem z punktem karnym
Ale to nie ogranicza w żaden sposób twojego dostępu do forum, dopiero drugie ostrzeżenie = się kilkudniowej blokadzie na pisanie postów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to co ze nie ogranicza. ale po co to? powiedz mi jakie to wielkie zlo? bo wiem ze ktos kto pierwszy raz zle wstawi tez dostanie pkt karny?

 

ciezko ci wklepac o co chodzi itd?

 

wkurwilem sie wiem. bo od kiedy nie mam passata chodze po roznych forach o tematyce vw i nigdzie nie ma problemu. a jak ktos cos zle zrobi to mu poprawia pomoga. itd. a tu zawsze pkt i w *** taki ktos jak ty ma. bo po co pomagac. Człowiek człowiekowi wilkiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to co ze nie ogranicza. ale po co to? powiedz mi jakie to wielkie zlo? bo wiem ze ktos kto pierwszy raz zle wstawi tez dostanie pkt karny?
Skoro nie odczuwasz żadnych skutków ostrzeżenia, to po co te żale?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tłumacze ci ciagle. kto tu jest osłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Regulamin giełdy - jak to Duży pisał - został ustanowiony już dawno i to jest wypracowana wspólnie przez forumowiczów DECYZJA.

A skoro już siódmy raz dostajesz WARNa za to samo, niczego cię to nie nauczyło i nie potrafisz nadal sie do tego dostosować, to o czym my tu rozmawiamy? :fajny

Prubujesz cos sprzedac na forum. nie wystawiasz tego na aukcji bo chcesz dac szanse forumowicza.

Forumowicz szybciej zainteresuje się twoim ogłoszeniem, gdy będzie ono poparte linkiem do ogłoszenia na wszelkiego rodzaju portalach do tego stworzonych. Było juz tu paru takich, co chcieli przede wszystkim "pomóc" coś kupić forumowiczom a nie postronnym osobom i po pewnym czasie zostali po prostu wyje....ani z kasy :kwasny: . Dlatego też zasady giełdy są takie - a nie inne. Wystarczy poczytać regulamin giełdy i wszystko jest jasne, ale jak się nawet na oczy tego nie widziało - to potem żale do nie wiadomo kogo.

A że na innych forach jest inaczej? Cóż.... każdy ma swój regulamin, ustalenia i przepisy.....

Nie podoba się? Nikt nikogo na siłę tu nie trzyma :bry2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to powiedz mi po co odrazu pky karne? rozumiem ze za 7 razem. ale za 1? jakie by nie byly pkt to wkurwia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No OKEY - może za pierwszym nie powinno być. Wystarczyłoby ostrzeżenie na PW.

Każdy czasem ma zły dzień. Ale patrząc na to, że już siódmy raz dostałeś krechę, to po co rozpamiętywać pierwszą ... Chyba w tej sytuacji, to już nie ma większego znaczenia.

Zresztą - odnośnie twojego sposobu podejścia do ogłoszen, poczytaj sobie na przykład wątek o matysie, tudzież innych userach, którzy nie byli FAIR. Stąd wzięły się przyjęte od pewnego czasu zasady. Wolimy dmuchać na zimne, niż znowu po sądach się ciągać.

Więc najprościej będzie, jak się po prostu dostosujesz.

 

ps: bo po tych paru przypadkach była też opcja, żeby w ogóle giełdy nie było. To - że jest, kosztowało sporo sporów i nerwów, więc.... :fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na twoim miejscu miałbym kompleks - nie rozumiesz co jest w regulaminie (wypracowanym wspólnie z forumowiczami, regulamin nie jest moim wymysłem) napisane.

 

Skoro jest taki regulamin z aukcja i takie ogłoszenia dawałem jak miałem ciekawe części w dobrych cenach to dlaczego nie akceptowałeś mi ogłoszeń? Tu jednak widzę jakiś kompleks.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A du*a tam. Żadnych ostrzeżeń za pierwszym razem. Od razu walić punkty. Dlaczego ?

A no dlatego, że jak wchodzi się w giełdę to chyba tylko ślepy by nie zauważył mrugającego napisu dot. regulaminu, a że nie chce się go czytać to już inna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jednak warto się zastanowić nad regulaminem. Wystarczy przejrzeć "odradzam" i stwierdzić, że link do aukcji wcale nie gwarantuje uczciwości sprzedawcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wystarczyłoby ostrzeżenie na PW.
Jakbym miał siedzieć i każdemu klepać PW, to z pracy zawodowej i życia prywatnego musiałbym zrezygnować. Od tego jest w giełdzie migający wytłuszczona czcionką komunikat, żeby każdy mógł go zauważyć. Ostrzeżenie wysyłamy z użyciem kilku kliknięć myszą i jest po sprawie.
dlaczego nie akceptowałeś mi ogłoszeń?

Bo ciebie nie akceptuję za chamskie zachowanie na forum publicznym jak i na PW.

 

---------- Dodano o 18:52 ---------- Poprzednia wiadomość o 18:49 ----------

 

Wystarczy przejrzeć "odradzam" i stwierdzić, że link do aukcji wcale nie gwarantuje uczciwości sprzedawcy.
Otóż to! Dlatego handlowanie jest przeniesione na inne serwisy, żeby forumowicze za ich pośrednictwem rozwiązywali problemy z nieuczciwymi sprzedawcami.

Dziś np. bana dostał brath100 (wątek).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo ciebie nie akceptuję za chamskie zachowanie na forum publicznym jak i na PW.

 

Widać kompleks małego fiuta cie dosięgnął już nie tylko ta to zauważyłem.

Zakompleksiony mały ptaszku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widać kompleks małego fiuta cie dosięgnął już nie tylko ta to zauważyłem.

Zakompleksiony mały ptaszku.

 

Powiedz, że to przez "Andrzejkowe" świętowanie taki poziom. Bo jak pisałeś to na trzeźwo, to http://www.żal.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiedz, że to przez "Andrzejkowe" świętowanie taki poziom. Bo jak pisałeś to na trzeźwo, to http://www.żal.pl

 

Temat brzmi "DUZY za bardzo sie przypier......" a nie wszyscy lizusy dużego prosimy o wpis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widać kompleks małego fiuta cie dosięgnął już nie tylko ta to zauważyłem.

Zakompleksiony mały ptaszku.

Nie wiem jak to jest mieć małego fiuta, a już tym bardziej jakie kompleksy to wywołuje. Ale widzę, że ty temat znasz doskonale.

Chamem jesteś, więc nie oczekuj normalnego traktowania na tym forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności