Skocz do zawartości
Hugster

SPONTAN SPOTY 15.02.2015 Lubin McDonald

Rekomendowane odpowiedzi

hwn2g2.jpg

 

Termin wybrany, miejsce jest. Teraz pytanie o godzinę, skoro to niedziela to myślę że godzina 15 byłaby dobra :hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może znów ankieta? mi w niedziele każda pora pasuje ;) do końca tygodnia dowiem sie jak tam z wjazdem bo widziałem znak zakazu ale przed OSIR'em jest duży parking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

godzina może być i ewentualnie i ten parking,lecz musi być wjazd i na kręgielnie i ranczo.tak myślę:ziomal:cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
skoro to niedziela to myślę że godzina 15 byłaby dobra

 

szkoda że nie sobota :lol to rano na giełde by wleciał :haha

15.00 to zaraz ciemno będzie,może ciut wcześniej aby o rozsądnej godź. wrócić do wrocka :hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15.00 to zaraz ciemno będzie,może ciut wcześniej aby o rozsądnej godź. wrócić do wrocka

 

ciut wcześniej to ja w pracy mogę być kolego ale w sumie mnie być nie musi ;)

 

---------- Dodano o 20:35 ---------- Poprzednia wiadomość o 20:31 ----------

 

godzina może być i ewentualnie i ten parking,lecz musi być wjazd i na kręgielnie i ranczo.tak myślę

 

no właśnie na teren OSIR'u jest zakaz wjazdu a tym bardziej że tam budowa hali jest. Jest duży parking przed i tam auta mogą zostać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mi w niedziele każda pora pasuje
ciut wcześniej to ja w pracy mogę być

no to w końcu że jak? :lol

 

 

15.00 to zaraz ciemno będzie,może ciut wcześniej

Robert też o tym myślałem, ale brałem pod uwagę że to niedziela i ludzie obiad 13/14 mają :hmm Ja bym dał 14:30 i już

 

 

 

no właśnie na teren OSIR'u jest zakaz wjazdu

pisał do mnie kolega, który tam pracuje. spytam go jak to wygląda i dam znać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to w końcu że jak?
ogólnie zazwyczaj niedzielę mam wolną ale uwierz mi Bartek że różnie bywa. Sam czasem uciekałeś ze zlotów bo robota - pamiętasz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sam czasem uciekałeś ze zlotów bo robota - pamiętasz ?

ale przecież nie piszemy tu o tym kto / jak / ile razy / kiedy był nie był.. tylko czytamy ze zrozumieniem.. tylko o to chodzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można wjechać pomimo zakazu (nie dotyczy klientów rancza), lecz parking przed ranczem i kręgielnią jest raczej mały. Może zmieści się tam z 8 lub 10 pasków, wiem bo sprawdzałem w niedzielę. I koło 14-ej wszystko było zamknięte na głucho.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

smiało możma wjechac na ten parking koło kregielni a parking przed bramą nie jest wcale taki mały wiec smiało mozna sie spotkac kołó godziny 14;00

 

---------- Dodano o 23:10 ---------- Poprzednia wiadomość o 23:05 ----------

 

panowie posiadam passata z silnikiem 125 koni troszke jest słaby ale jest do wymiany tłumik czy to moze byc przez ten tłumik?

prosze o jakies informacje dzieki z góry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie posiadam passata z silnikiem 125 koni troszke jest słaby ale jest do wymiany tłumik czy to moze byc przez ten tłumik?

prosze o jakies informacje dzieki z góry

 

:wmorde to nie jest najlepszy na takie sprawy temat.... litości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
. litości

 

do lasuu gooo:bleble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed OSiRem jest duży parking, ale nie wiem jak będzie z miejscem w niedzielę po południu. Na przeciw jest uczelnia i jak studenci mają zjazd to stoi tam nie raz masa samochodów.

 

Druga sprawa, któs w tym Ranczo już był? Ja pracuję w RCS (dawniej OSiR) i mieliśmy raz w tym Ranczo imprezę ale akurat nie było mi dane uczestniczyć. Z moich informacji wynika, że jest to lokal przeznaczony bardziej pod wynajem (50-tki, wesela, imprezki integracyjne itp.) Ktoś się orientuje czy my w niedzielę o godzinie 14 czy 15 będziemy mogli tam spokojnie wjechać na kawkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam byłem dzisiaj na kręgielni w niedziele otwarte parking przed brama jest dosyc wiec nie ma problemu z zaparkowanie wszyscy spokojnie sie pomieszcza tylko napiszcie mi dokladnie w który weekend to spotkanie bedzie i októrej godzinie :) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
napiszcie mi dokladnie w który weekend to spotkanie bedzie i októrej godzinie

masz wszystko w temacie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w lokalu i zrobiłem mini rezerwację na 10 lutego na 16. Autem wjechać można pod sam lokal. Dla palących palarnia na dworze pod zadaszeniem lub w wejściu między jednymi drzwiami a drugimi.

Właścicielka mówiła, że nie będzie możłiwości zjedzenia chyba że zamówimy sobie jakiś obiad (cena 30). Jak by ktoś reflektował obiadek to muszę wiedzieć powiedzmy do środy ;)

 

BTW. Bartek jak chcesz to zapodam ci numer do właścicielki i sam sprawy dogadasz jako nasz opiekun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeczytałem dzisiejsze posty i zgłupiałem wreszcie o której ten spocik 14 czy 16:hmm.Mmisiek dzięki za aktywne podejście do sprawy:ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł tak jak jest napisane w temacie na 14. Co do podejcia to nie ma za co dziękować. Normalna sprawa w regionie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do zobaczenia na spotkaniu:jupi:ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności