Skocz do zawartości
Hugster

SPONTAN SPOTY 15.02.2015 Lubin McDonald

Rekomendowane odpowiedzi

skoro tak to powinienem być jeśli spot będzie właśnie tam

 

to jeszcze nie jest potwierdzone że spot się odbędzie w Lubinie a tym bardziej w galerii

 

 

BTW. Można jeszcze wynająć kręgle albo bowling w Lubinie chyba że ktoś ma ochotę na lodowisko

 

lub http://pasja-lubin.pl/

Edytowane przez mmissiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinniśmy się spotkać tak żeby w jednym ciągu się ustawić, a w galerii to tak ciężko będzie. Szkoda że teraz zima, jak będzie ciepło to nie wiem czy na giełdzie by nie było dobrze, duży plac spokojnie można się spotkać i pogadać, tylko nie wiem czy tam jest brama wjazdowa otwarta, chłopaki z Lubina musieli by obczaić. Albo jeszcze jedna miejscówka VW Świtoń Paczkowski, ale to jak będzie też ciepło, parkin po salonem VW ;) co innego jak by było pod Głogowem to jest zajazd Rodos jak Mrozu pisał, spokojnie byśmy się pomieścili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze nie jest potwierdzone że spot się odbędzie w Lubinie a tym bardziej w galerii

 

dlatego napisałem JEŚLI będzie tam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie chciałybym dołączyc do was jeśli można.Mieszkam Lubinie ,poprosiłbym o kontakt.czekam

:telefon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To najpierw może ustalcie wspólną datę, która będzie wszystkim (większości) pasować. Jak ustalicie datę, zastanówcie się nad miejscem.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam jestem z lubina i tez chciałbym sie dołaczyć do was dajcie znac kiedy i gdzie bedzie zlocik z góry sliczne dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaproponuje przyszłą niedzielę 20.01.13 i czekam na inne propozycje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo się robi chlopki bałagan... propozycja padła już wcześniej na ostatni weekend stycznia.

 

Nie wszyscy jeszcze jak widzę odczytali informacje więc nie ma co gonić. Potrzebna jest tylko konkretną informacja o miejscu zadaszonym w Lubinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od 28 zaczynają się u nas ferie zimowe, a 26-27 to ostatni weekend stycznia, tak że nie wszystkim może to pasować bo może ktoś w sobotę wyjeżdżać, tylko taka moja sugestia. Może HUGSTER to spotkanie przełożymy na po feriach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
KONIEC OT

temat podczyszczony, wracamy do głównego wątku..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie jesteś odpowiedzialny, ale pomóc chyba możesz, zamiast torpedować wszelkie pomysły.

Wy jesteście na miejscu, więc Wy znacie dogodne miejscówki na taki spot. Myślę, że kolejność logiczna to:

Termin zlotu

Miejsce zlotu

 

Nie wiem, może zrobić jakąś ankietę, niech się ludziska wpisują kiedy komu pasuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, no z chęcią się wbije w końcu na jakiś spocik.

Co do Lubina to faktychnie galeria a bilety przecież nie są drogie. Choć może być problem w weekend z parkowaniem na nim :D .

Mi pasuje każda data jak będzie w Lubinie.

Kręgielnia też dobry pomysł.

Ja się dostosuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem jak najbardziej za ale proponuje jednak czas ferii zimowych a miejsce to proponuje może coś na środku naszego województwa by każdy miał w miarę blisko np. Legnica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko może być ostatni weekend stycznia ale z tym miejscem Lubinie to może za salonem vw czy koniecznie musimy pod zadaszeniem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A maja w Lubinie sprzet do mierzenia głośności wydechu :D?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie też bym chętnie wpadł na spota :D

 

trza poznać nowych ludzi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co raz więcej chętnych widzę :) to dobrze :) może jakaś ankieta co do terminu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponowałem dwa dni temu, popieram.:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki mam impre [soryyyy] dziś się dowiedziałem 26tego więc jak by było w lutym 2giego to się pisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności