Skocz do zawartości
adi901990

Nowy Lakier??

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chcial bym sie was doradzic. Zaczol mi schodzic bezbarwny lakier z dachu mojego Passata B3. Juz prawie nie ma go wogole :)

I mam takie pytanie do was. Czy dac sam bezbarwny na dach po dokladnym oczyszczeniu itd, czy moze pomalowac sam dach na jakis inny kolor. Kolor mojego paska jest Bordowy, nie chcem poswiecac za duzo kasy na to, wiec jak juz wchodzi zmiana koloru to tylko na matowy.

Co wy radzicie? widzieliscie moze tak pomalowane passaty? Wszelkie pomysly i zdjecia mile widziane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego zawsze mozesz okleić dach carbonem, do tego maske do kompletu i gra muzyka. ale to tez dość drogo wychodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@francuz - i trzeba to umieć zrobić. Myślę że powinieneś się panie adi zaznajomić z produktem który zwie się plastidip

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wczoraj znalazłem gdzieś na forum troche informacji o tym Plastidip, i mowiac jestem bardzo zainteresowany tym produktem. Jest to bardzo dobre rozwiazanie moim zdaniem bo w razie czego mozna szybko i latwo to usunac. takie cos miedzy malowaniem a oklejaniem, no i efekt ladny jak dla mnie i mozna zrobic to samemu z tego co widzialem, nie ma w tym nic trudnego. Koszt puszki 400ml okolo 60-70zl.

Mial ktos z forumowiczow doczynienia z tym produktem?

 

Chyba 2 puszki by starczyly na pokrycie dachu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak folia będzie lepsza. Może nie carbon, bo to w klasycznym autku trochę nie pasuje, ale na przykład czarny mat. Plastdip do małych elementów ok, ale nie wiadomo jak to się będzie układało na dużej powierzchni.

 

pozdrawiam mk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy tu o oklejaniu, a ja chcę wiedzieć, czy ktoś z was zna dobrego i nie drogiego lakiernika?

Ale nie chcę po otwarciu drzwi czy maski, widzieć, że on kiedyś był w innym kolorze.

Ktoś może polecić mi takowego fachowca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności