Skocz do zawartości
ChRzAnIu

Soft w 1.8T a LPG

Rekomendowane odpowiedzi

Sluchajcie kolega ma dylemat/problem , ma sobie Passata b5 1.8T z LPG sekwencja, wszystko cacunio, ale chce zrobic wirusa, pytanie co z LPG, czy trzeba później zasuwac do gazowników i od nowa regulowac czy jak /

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że trzeba wyregulować pod nową moc, a najważniejsze, aby podzespoły instalacji były odpowiednie do mocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tyle to Akurat wiemy , zeby wystarczaly na Wieksze moce , dziekuje i pozdrawiam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Post z forum "Instalacja gazowa":

 

http://forum.vw-passat.pl/threads/28755-instalacja-do-1-8T?p=1756286&viewfull=1#post1756286

 

Drugie auto z instalacją BRC sequent24.

Powiem tak: miód - zero regulacji czy adaptacji - po prostu NIC.

Jedna wizyta po założeniu i jeżdżę.

Nawet po chipie z 150 na 175KM nie potrzeba było odwiedzać gazowników.

To się nazywa instalacja!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam paska z 2003 roku o tej samej mocy hamowany w lipcu tego roku

cena paliwa zmusza mnie do szukania tanszego rozwiazania ale chce zostawic to auto bo jest wypas

 

prosze o wiecje info na temat instalacji tzn nazwa calego ekwipunku cena a nawet meijsce montazu

 

moj przebieg to 166 tys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam mam paska z 2003 roku o tej samej mocy hamowany w lipcu tego roku

cena paliwa zmusza mnie do szukania tanszego rozwiazania ale chce zostawic to auto bo jest wypas

 

prosze o wiecje info na temat instalacji tzn nazwa calego ekwipunku cena a nawet meijsce montazu

 

Kolego wszystko co chcesz wiedzieć zostało napisane, wystarczy poszukać....

 

http://forum.vw-passat.pl/threads/28755-instalacja-do-1-8T

 

PS. w 2003 roku mogłes mieć jedynie motor AWT a nie ANB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możliwe nie wiedizałem i zaznaczyłem ale poprawiam

 

jutro montuje instalacje lpg sekwencje pro cośtam na holenderskich listwach hessi czy cos tam

koszt 2800 podobno najlepsza instalacja gazowa do tych silnikow

wkrótce to sprawdze i sie podziele szczegółami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

sluchajcie mam paska 1.8t 150km no ale wiadomo tych koni troche malo:) chcialbym troche podlubac aby zwiekszyc moc , auto smiga na gazie bardzo dobrze .pytanie brzmi czy do 180-190km mozna by podkrecic i ewentualnie co trzeba bylo trzeba wymienic jesli chodzi o podzespoly gazowe? czy ma ktos takie doswiadczenie zwiazane lpg z chip. I jaki zaklada polecacie najlepiej Woj.Podlaskie ,ewentulanie mazowieckie,

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafał, a skąd potencjalny forumowicz ma wiedzieć jakie graty masz obecnie, żeby doradzać Ci co wymienić? Nie każdy widział, że pytałeś o to samo w dziale LPG ;)

Tak naprawdę wszystko zależy od tego jak dużo będziesz mógł wydać. Założyłeś nowy gaz, a teraz myślisz o chipie. Trzeba było wcześniej myśleć bo po porządnym chipie przydałoby się połowę instalacji wymienić (wtryski, reduktor i zasilanie na grubsze), aby ustawić to na odpowiednim ciśnieniu, a nie na granicy. Jeśli szukasz po taniości to można i próbować na tych gratach, które masz, ale 100% pewności nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm wie ktoś jak wygląda spalanie tego paska po chipie na 175-180 koni ? oraz czy chip nie wpłynie na dalszą eksploatację silnika (nie skróci żywotu podzespołów ) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podłączam sie pod pytanie, jak wygląda spalanie gazu i benzyny zimą?

czy wysoko trzeba kręcić te silniki zeby chciały jechać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy takim samym stylu jazdy spalanie się nie zmieni, jesli zaczniesz wykorzystywać pełna moc to pewnie wzrośnie, czy wysoko trzeba kręcić, cóż trzeba poczekac aż turbina wstanie czyli od jakiś 2,5 tys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności