Skocz do zawartości
Gość TomiLUG

Napisy na tylnej klapie...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość biedrona
biedrona, zastanów sie czasem 2 razy zanim cos napiszesz

coś Ci nie pasuje? Historia brzmi jak żywcem wyjęta z "The X Files", więc chciałbym dowiedzieć się czegoś więcej. Ostatni raz gdy słyszałem tekst "dowiem się, kto mi zwinął furę", byłem w towarzystwie, które z praworządnością ostatni raz miało styczność w podstawówce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błędne podejście. Ja pracuje w instytucji pilnującej prawa i dzięki pewnym ludziom też wiem to i owo. Nie zawsze musisz być złodziejem żeby wiedzieć co robią inni złodzieje. Czasami wystarczy dobry kontakt werbalny z półświatkiem bo im też na czymś zależy :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tych napisów, że jak ktoś powiedział poznawają po nich czy diesel czy benzyniak, to wystarczy kuknąć choćby na obrotomierz..

A generalnie większość pasatów i tak idzie na częsci, bo przecież są bardzo potrzebne, tylu nas jezdzi paskami... a kto kupuje czesci w salonie za fortune lub badziewne zamienniki jeśli może kupić na giełdzie orginalną część za ułamek ceny nowej.

Troche to OT wyszło, więc dodam że też nie mam oznaczeń, tak jest ładniej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość srubek10

Mam pytanko. Chce usunac napisy w swoim pasku. Mam wersje 4motion i wiem ze napisy sa przyklejane a co do loga VW to czy tez jest przyklejone czy jest wciskane i czy po zdjeciu loga vw sa dziury??dzieki za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Jak zdejmiesz znaczek VW to będzie okrągły dołek (wgłębienie), a po napisach zostanie klej, który jak będziesz usuwać to zostaną ryski na lakierze lub lakier trochę poniszczysz

 

:vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, a ja akurat chcę przykleić 4motion :) Ale to dobrze. Gdybyśmy wszyscy robili identycznie to w kraju byłaby masa nudnych, identycznych pasków, a tak każdy jest ten mój ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DarthKavior

HeHe znajomy ma audicę 4,2 TDI 4motion a na tylnej klapie przykleił sobie 1,9 tdi i cieszy michę jak widzi miny tych kolesi co prubują go minąć :hyhy:

Ja miałem w poprzednim pasku zamiast znaczka vw (zaje@%#li mi go) miałem naklejkę BMW i co zabawniejsze parę osób pytało mi się jaki to jest model Beemy :wstyd:

Więc to co z tyłu jest napisane to jest naprawde mało ważne grunt że ty wiesz co masz pod maską i wiesz jak to wykorzystać :cwaniak:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
HeHe znajomy ma audicę 4,2 TDI 4motion

 

A ja myslałem, że Audi robi quatro. No cóż, człowiek uczy się całe życie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DarthKavior

sorki jak zwał tak zwał i tak wszyscy wiedzą o co chosi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysieksa
HeHe znajomy ma audicę 4,2 TDI 4motion

 

A ja myslałem, że Audi robi quatro. No cóż, człowiek uczy się całe życie.

 

 

Nie ma silnika 4,2 TDI jest tylko 4,2 benzyna chyba V8... to tylko tak dla ciekawosci podalem, żeby nie bylo, że sie czepiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ma silnika 4,2 TDI jest tylko 4,2 benzyna chyba V8... to tylko tak dla ciekawosci podalem, żeby nie bylo, że sie czepiam

 

 

Najpierw sprawdź, potem pisz

A8 ma taki silnik

http://auto.gazeta.pl/auto/1,71361,2792905.html

 

 

No,ale nie wiem po co naklejał na A8 znaczek 1.9 :rotfl: o ile ma te A8 oczywiście

 

Chciał się dowartościować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomy na rasowanym TDI 130PS ma na tyle tylko napis "1,4" i ma z tego powodu dużo zabawy :D Ja chcę tylko "4motion", żadnych innych oznaczeń. Jakoś tak sobie ubzdurałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysieksa
Nie ma silnika 4,2 TDI jest tylko 4,2 benzyna chyba V8... to tylko tak dla ciekawosci podalem, żeby nie bylo, że sie czepiam

 

 

Najpierw sprawdź, potem pisz

A8 ma taki silnik

http://auto.gazeta.pl/auto/1,71361,2792905.html

 

 

No,ale nie wiem po co naklejał na A8 znaczek 1.9 :rotfl: o ile ma te A8 oczywiście

 

Chciał się dowartościować?

 

 

Nie zrozumieliśmy sie.... mialem na myśli A8 te starsze, pisząc to nie brałem pod uwagę najnowszego modelu no i ie napisalem nigdzie, że właśnie chodzi mi o A8 poprzedniej generacji :D

 

Mój błąd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) zrozumieliśmy się (w każdym razie ja Ciebie tak) , napisałeś ,że Audi nie ma takiego silnika , a ja napisałem , że ma ;):rotfl:

 

Spoko :cwaniak: , domyślałem się co masz na myśli. :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yarcio

Ja mam silnik 19 TDI i pod maską zchipowane 142 KM, ale myślałem o naklejeniu sobie 1.6 hi hi hi, ale zdecydowałem się usunąć wszystkie oznaczenia z tylnej Klapy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
adams napisał/a:

preferował bym klape bez znaczków... ale kto co lubi

 

To dlaczego jeszcze takowe oznaczenia posiadasz :hyhy:

 

Kadafi napisał/a:

zawsze wiekszy popyt mialy diesle niz benzyniaki i jak kradli to majac znaczek mogli na ciebie zapolowac.

A masz jakieś dane, jakich aut więcej "skroili" :?: Diesli czy benzynek :?: Popyt jest na "ropniaki' - jeśli chodzi o zakup auta - ale czy to mozna w takiej samej proporcji przełożyć na kradzieze - to bym deliberował na ten temat.

 

konkretne zamowienia na dany kolor

Z tym to się zgodzę :ok:

 

i wyposazenie

No nie sądze, bo przez szybe wszystkiego nie zobaczysz. Chyba że mają takie znajomości, ze w firmach ubezpieczeniowych mają "wtyczki".

 

szefo napisał/a:

wiekszość tyvch pasków co nie posiada znaczków na tylnej klapie poprosu byla tam malowana...

Nie miałem znaczków, ale juz jeden sobie nakleiłem. A auto na 100% nie mialo malowanej klapy.

 

Ojciec napisał/a:

Nie zawsze musisz być złodziejem żeby wiedzieć co robią inni złodzieje. Czasami wystarczy dobry kontakt werbalny z półświatkiem

Fakt - ja tez złodziejem nie jestem, ale jakby mi "furę" skroili", to mniemam, że dałbym radę się dowiedziec - gdzie jest. Bo KTO je zwinął - to już by mnie mniej interesowało.

 

 

ali-g napisał/a:

Co do tych napisów, że jak ktoś powiedział poznawają po nich czy diesel czy benzyniak, to wystarczy kuknąć choćby na obrotomierz..

No nie tylko. Bo również wystarczy zajrzec pod tylny zderzak :hyhy: Diesle mają inne tłumiki koncowe.

 

melloon napisał/a:

Znajomy na rasowanym TDI 130PS ma na tyle tylko napis "1,4" i ma z tego powodu dużo zabawy

Jeden "forumowicz" ma z tyłu na klapie napis 1.6, a pod "machą" 190 KM :hyhy:

 

No i kończac swoje "wypocinki" nt. oznaczen na klapie, to dodam, ze zamówienia auta z konkretnym silnikiem (o określonej mocy) nijak się maja do rzeczywistosci (o złodziejskie zamówienia mi oczywiście chodzi). Bo jak sami zauważyliscie na forum - to co najmniej w połowie przypadów (jak nie w większosci) - oznaczenia nie są adekwatne do motorków.

 

A czy lepiej wygląda z napisami - czy bez -> kwestia gustu po prostu. U mnie nie było nic, ale nakleiłem sobie "passat", bo uważam, ze tak jest ładniej :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
adams napisał/a:

preferował bym klape bez znaczków... ale kto co lubi

 

To dlaczego jeszcze takowe oznaczenia posiadasz :hyhy:

 

Klapa bez znaczków moim zdanie pasuje do lekko stuningowanego auta :) Ładne auto, ładna klapa... a u mnie jest jak jest... może kiedyś gdy już bede miał te ładne 17-nastki :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MariuszB
[
melloon napisał/a:

Znajomy na rasowanym TDI 130PS ma na tyle tylko napis "1,4" i ma z tego powodu dużo zabawy

Jeden "forumowicz" ma z tyłu na klapie napis 1.6, a pod "machą" 190 KM :hyhy:

 

Odświeżając trochę przykurzony temat... Po małym wirusie pomyślałem, że takie coś będzie pasowało :hyhy: :

 

zdjcie057up7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MariuszB napisz gdzie mozna zrobic taki "?", jakie sa wymiary i ile to kosztuje?

Z góry dzieki[/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MariuszB
MariuszB napisz gdzie mozna zrobic taki "?", jakie sa wymiary i ile to kosztuje?

Z góry dzieki[/b]

Wymiary znaku "?" są takie same jak "TD". Identyczny materiał, połysk. Ja u siebie odkleiłem czerwone "I" a dołożyłem symbol więc fajnie to wygląda, "prawie" jak oryginał :P .

Produckja made in Germany. Dostałem to od kumpla w prezencie więc kosztów nie znam a głupio mi się pytać :looka: .

Przy okazji poszukam na ebay.de... Sądzę, że powinno być coś takiego do znalezienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności