Skocz do zawartości
Gość TomiLUG

Napisy na tylnej klapie...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość TomiLUG

Temat dodany do FAQ - Nol

 

Witam, mam gorącą prośbę dla posiadaczy sedanów B5. Otóż czcę przykleić napisy PASSAT oraz TDI na tylnej klapie i potrzebuję pomiarów , w którym miejscu(tzn ile cm od lewej, ile cm góry itp) co gorsza literki są każda osobno więc również ile mm odstępu między literami. Z góry dzięki, pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli poczekasz do jutra to podam ci wymiary (bo już ciemno)

 

a tym czasem tylko fota...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TomiLUG

Dzieki serdeczne, jasne , że poczekam do jutra(właśnie jutro odbieram swojego z warsztatu). Jeszcze raz dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na twoim miejscu bym nie naklejał, czysta klapa bagażnika wygląda ładniej :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 - 28mm

2 - 31mm

3 - 70mm

4 - 80mm

 

5 - 73mm

6 - 70mm

7 - 30mm

8 - 33mm

 

odstęp pomiędzy literkami to jakieś 3mm

 

na zdjęciu oznaczyłem wszystko, powiększ i powinieneś się połapać co i jak :)

 

gdzie niegdzie może być minimalny błąd pomiaru, ale licze że dasz rade... :ok:

 

ja tak jak kubelt preferował bym klape bez znaczków... ale kto co lubi :)

 

powodzenia :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kadafi

nie naklejaj !!! :krzeslem: taki cichociemny jest ladniejszy :cwaniak:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość prezess

Niech naklei. Ludzie muszą wiedzieć co ich wyprzedza :hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek75

wiedz jedno że amatorzy cudzych aut natychmiast to zauważą. ja u siebie zaraz po przyjechaniu oczysciłem tylna klape:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wiedz jedno że amatorzy cudzych aut natychmiast to zauważą. ja u siebie zaraz po przyjechaniu oczysciłem tylna klape:)

 

 

Witam mam rozumieć że jak PASSAT nie opisany to się na niego nie połakomią,chyba żartujesz.Mój z tyłu jest czysty i taki poprostu ładniejszy.POZDRAWIAM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kadafi
wiedz jedno że amatorzy cudzych aut natychmiast to zauważą. ja u siebie zaraz po przyjechaniu oczysciłem tylna klape:)

 

marena - jasne ze jacek ma racje. zawsze wiekszy popyt mialy diesle niz benzyniaki i jak kradli to majac znaczek mogli na ciebie zapolowac. poza tym czasem sa przeciez konkretne zamowienia na dany kolor i wyposazenie a jak do tego widza ze masz nzaczek taki jaki akurat potrzebuja to ci zloja paska... tak mojemu znajomemu w krakowie skradli zielone a6 na bezowych skorach... potem sie dowiedzial ze bylo zamowienie na takie auto i dokladnie na diesla o mocy jakiej posiadal... gdyby nie mial oznakowan moze by sie ktos nie pokusil....

 

brak znaczkow akurat dodaje uroku, wiec chyba to jest glownym powodem dla ktorego wiekszoc z nas ich nie posiada....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam znaczkow. Od nowosci ich nie bylo :cwaniak:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość szefo

wiekszość tyvch pasków co nie posiada znaczków na tylnej klapie poprosu byla tam malowana...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kadafi
wiekszość tyvch pasków co nie posiada znaczków na tylnej klapie poprosu byla tam malowana...

 

nie zartuj... jak zamawiasz auto w salonie w pl to mowisz ze nie chcesz miec znaczkow...w niemczech jest na odwrot - kazde auto z salonu nie ma znaczkow, chyba ze poprosisz ze chcesz miec to ci je dodadza...kupilem paska z salonu i pacany ponaklejali mi te znaczki - na nastepny dzien juz byly usuniete.. znaczki sa na tyle tanie ze nie ma zadnych preszkod nawet po malowaniu zeby je w warsztacie ponaklejali, wiec to nie jest zadnym powodem dlaczego znaczki sa lub ich nie ma...jesli wstawiam boczne-przednie kierunki biale a nie pomaranczowe, albo clary a nie biale to znaczy ze mialem auto tam malowane, czy robione? nie - raczej jest to spowodowane tym ze ladniej to wyglada...

 

takie moje skromne zdanie....

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona
potem sie dowiedzial ze bylo zamowienie na takie auto i dokladnie na diesla o mocy jakiej posiadal... gdyby nie mial oznakowan moze by sie ktos nie pokusil....

czyli, jak mniemam, twój kolega wie kto mu zwędził bryczkę, wie także dla kogo była ona przeznaczona, no i oczywiście wszystko zakończyło się HAPPY END-em?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kadafi

oczywiscie ze sie dowiedzial kto kradl i dla kogo bylo zamowienie. szybka akcja policji i odzyskal to co stracil... najsmieszniejsze jest to ze to auto nie bylo przeznaczone ani za granice, ani nie na czesci. zamowil sobie gosc aby poprzebijac i jezdzic w pl na pl blachach... totalny idotyzm i debilizm...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona
oczywiscie ze sie dowiedzial kto kradl i dla kogo bylo zamowienie

zostawili mu karteczkę w miejscu, w którym stał jego samochód czy dostał anonimowego sms-a?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kadafi

ani sms ani karteczke, policja auto potem przejela ale nie dzieki swojemu sprytowi i intuicji go odnalezli tylko dzieki informacji jaka im dostarczyl sam poszkodowany... znajomy poprzez swoje rozne 'znajomosci' szybciutko dotarl do tych co skradli... w pewnych kregach wiadomosci szybciej sie rozchodza niz wsrod policyjnych sledczych..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona
w pewnych kregach .

czyli co? złodziej złodziejowi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

biedrona, zastanów sie czasem 2 razy zanim cos napiszesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności