Skocz do zawartości
ziomek1988

RNS 510 - nagrywanie filmów na DVD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam taki problem a raczej pytanie. Jak poprawnie nagrać płytę DVD żeby odtwarzało w RNSie? Póki co navi odtwarza mi płyty ale tylko oryginalne a jak już zrobię sobie "kopię bezpieczeństwa :)" i nagram to wywala mi błąd płyty CD/DVD - a jak wrzucę do kina domowego to odtwarza. Nagrywałem na płytę DVD+R, film zgrywałem decrypterem i nagrywałem dvd shrinkiem...

macie jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nagrywam za pomoca Nero albo Alcohol 120% ale co najwazniejsze uzyj plyt firmy Verbatim !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro sprawdzę z tymi płytami bo miałem pod ręką jakieś esperanza :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie Shrink powinien usunąć wszystkie zabezpieczenia . Ja nagrywam właśnie na DVD+R i wszystko zawsze działa . Jedynie trzeba pamiętać żeby nagrywać z jak najmniejszą szybkością

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nagrywam na DVD-R i "chodzą" mi Verbatim, Sony, TDK (DVD5 te 4,7 GB), natomiast płyty w systemie Double Layer - dwuwarstwowe po wypaleniu nie działają mi (DVD9 te 8,5 GB).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam płyty platinum filmy, oprogramowanie, mapy wszystko jak leci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w jaki sposób wrzucić film na kartę SD aby był odtwarzany w rns 510?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zgrałem film w formacie avi na kartę i idę zaraz zobaczyć czy działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja zgrałem film w formacie avi na kartę i idę zaraz zobaczyć czy działa.

eeeee nie pociągnie. Musiałby być rns na linuxie. Do avi nie ma kodeków sprzętowych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No już wiem :D lipa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No już wiem :D lipa

 

Teoretycznie navi powinna umiec odczytac film z karty SD. Kwestia tylko tego jak to nagrac - w jakim formacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W instrukcji jest info że powinna czytać .mp4, ale u mnie nawet ich nie widziała. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja teledyski i filmy nagrywam za pomocą programu ConvertXtoDVD, z Youtube pobieram sobie pliki w formacie Mp4 i wrzucam do programu, który już sam robi konwersję oraz nagrywa dvd. Płyt używam różnych, zarówno taniego szitu jak i markowe i jeszcze mi się nie trafiło żeby czegoś RNS nie przeczytał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko: jak długo można ogladac filmy DVD w RNS510 bez wlaczonego silnika? akumulator moze pasc jakos szybko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak radio- mi wygląda na pół godziny.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Teoretycznie navi powinna umiec odczytac film z karty SD. Kwestia tylko tego jak to nagrac - w jakim formacie.

 

Teoretycznie.

W instrukcji,jak pamiętam,napisali coś o prawach autorskich,stąd trochę ograniczeń,w tym dotyczących kopiowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie bo nigdzie nie znalazlem zadnej info. Nagralem sobie kilka teledyskow na plytke, wszystko odtwarza rns super, problem zaczyna sie gdy przerzuce na inny (nastepny) teledysk. Po odtworzeniu tego 'przerzuconego' teledysku rns albo wchodzi w menu plyty albo (jak nie zrobię menu) zapetla pierwszy teledysk jaki jest na plycie, a ja chce zeby szedl poprostu nastepny, tak jak w zwyczajnej plycie audio.

Wypalilem juz z 5 dvd i caly czas to samo. Wypalam albo nero albo ConvertXtoDVD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam pytanie bo nigdzie nie znalazlem zadnej info. Nagralem sobie kilka teledyskow na plytke, wszystko odtwarza rns super, problem zaczyna sie gdy przerzuce na inny (nastepny) teledysk. Po odtworzeniu tego 'przerzuconego' teledysku rns albo wchodzi w menu plyty albo (jak nie zrobię menu) zapetla pierwszy teledysk jaki jest na plycie, a ja chce zeby szedl poprostu nastepny, tak jak w zwyczajnej plycie audio.

Wypalilem juz z 5 dvd i caly czas to samo. Wypalam albo nero albo ConvertXtoDVD

 

Też tak mam po ConvertXtoDVD. I jeszcze nie jest filmik na cały ekran, u Ciebie też tak jest? Jak to zmienić żeby był na cały ekran?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności