Skocz do zawartości
jedrus

najlepsze teksty z forum

Rekomendowane odpowiedzi

Zuse w temacie Wymiana płynu hamulcowego - metoda ciśnieniowa nie działa, rzekomo zapchane przewody w poście nr.8 Radzio rozbroił mnie radząc wszystkim aby się zajęli kowalstwem artystycznym. :D

 

Cytat:

Napisał tomek.k19 Zobacz post

Byłem dzisiaj u mechanika wymienić płyn hamulcowy za pomocą urządzenia,które pod ciśnieniem wyssysa stary płyn z odpowietrzników.Wyssało niewielką ilość i na tym koniec.Gość stwierdził,że to wina zapchanego układu brudnym i gęstym starym płynem, a urządzenia nie ma siły tego wyciągnąć.Ponadto dodał,że trzeba wlać w układ nafte żeby rozcieńczyć płyn i wtedy bez problemu wyśsie się.Nie doszło do tych praktyk bo nie miał czasu,może i dobrze.Co Wy na to?Czy nie uszkodzi to rzadnych elemenyów układu?

Facet powinien zajac sie KOWALSTWEM ARTYSTYCZNYM !!

 

Cytat:

Napisał tomek.k19 Zobacz post

Dodam,że czynności były wykonywane na wyłączonym zapłonie(twierdził,że nie ma to żadnego znaczenia).

Facet powinien zajac sie KOWALSTWEM ARTYSTYCZNYM !! (a jakim cudem maja sie niby otworzyc zaworki w ABSie ?!)

 

Cytat:

Napisał dovercourt Zobacz post

bo nie ma

Zajmij sie kolego KOWALSTWEM ARTYSTYCZNYM !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdun w tamacie marecka Passat 1.8T 300KM 2002r szuka nowego właściciela... ->http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?p=521915#post521915

 

Cytat:

Napisał kapuch Zobacz post

;O ale zajebisty

 

 

musisz przeklinać

napisałbyś np. tak

o jeju, ale to wspaniały okaz, urzekła mnie jego subtelnie wyglądająca prostota skrywająca pod ciężkimi zwałami blachy kipiące mocą jak Posejdon wśród fal na morzu monstrum. A dźwięki jakie wydaje to monstrum są niczym przepiękna gra blondwłosych muz na harfie pośród przepięknych łąk Walijskiego regionu miodem ociekającego. Czyż nie jest ładniej

 

To by było na tyle, czas na piwko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Danio w temacie o nieuczciwym autokomisie , właściciel namierza adres IP autora wątku:

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=50386&page=2

 

Brak słów normalnie. Moje IP też sobie spisz kolego, ale nie masz szans by tu przyjechać a na pewno nie ruinami które sprzedajesz. A jak uda ci się zadekować bilet na samolot to w Kabulu ci zorganizuję powitanie na placu - od razu połączone ze ścięciem...

:rotfl::evilbat:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W temacie "swap silnika " soulera trochę poniosło ale wcale się nie dziwie, ja osobiście wole nawet na takie tematy nie odpisywać :D

 

a zrozum czeresniaku, ze ten osprzet mozesz sobie zostawic na pamiatke lacznie z wtryskami. albo zakladasz starego kibla i wtedy pasuje, albo idz za ciosem, wpakuj 3+ tys i bedzie sdi jak sie patrzy. to juz lepiej dodac ze 2kzl i zrobic tdi. w wersji mega swinkowo ekonomicznej mozna zalozyc pompe z td do sdi, przy czym moze sie okazac, ze to jezdzi gorzej niz sdi. pompa z d nadaje sie na swiecznik.

 

http://forum.vw-passat.pl/showpost.php?p=523422&postcount=17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skalpel TFSI w watku jak ustawic date:D

http://forum.vw-passat.pl/showpost.php?p=537794&postcount=7

 

ekstra patentem byłoby, gdyby przy nicku użytkownika wyświetlało się jego IQ ;D Niech twórcy forum pomyślą o takim rozwiązaniu ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W temacie: "Co się stanie jak odłączę intercooler?"

 

Szczerze powiedziawszy to myslalem o tym zeby odlaczyc IC, zalozyc na koniec tego weza puszke poprzebijana gwozdziem (zeby tam jakies powietrze szlo) a na to rajstopy (zeby syf do srodka nie wchodzil).

I tyle...Ale kolego, jezeli ja zapacham te rure to bedzie naprawde kicha bo bedzie sie dlawil.

Moze Ty zartowales z tymi szmatami, nie wiem

 

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

18-05-09, 17:43

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Cytat:

Napisał dominik7

Wiec powiedzialem ze jako filtr powietrza moge zalozyc rajstopy (motyw podlapany od forumowiczow ze zuzytym filtrem kabinowym), ewentualnbie moge zalozyc pare masek lekarskich (mam troche-kiedys kupilem paczke).

 

człowieku, zrozum wreszcie co do ciebie piszemy

jako filtr powietrza możesz założyć TYLKO FILTR POWIETRZA

zamiast filtra kabinowego załóż sobie rajstopy, pończochę, stare majtki teściowej, albo co tam chcesz, sobie załóż maskę lekarską, pełne gogle i kask

co Ci fruwa w kabinie to twoja sprawa, ale NIE ZABIJAJ ZDROWEGO SILNIKA, proszę

 

Myślałem ,że padne:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega lofi - jak dla mnie mistrz cytowania :D

 

Klik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj 21:39] rZuczek: ale wtopa

[Dzisiaj 21:39] KruK: i tu raczej trudno o porady techniczne tu są DEGUSTATORZY

[Dzisiaj 21:39] plastikbiker: wyszukiwarka

[Dzisiaj 21:38] plastikbiker: no tak jakby

[Dzisiaj 21:38] rZuczek: myślałem że to wyszukiwarka

[Dzisiaj 21:38] rZuczek: witam! Soryy ale nie że to jest pole do czatu

[Dzisiaj 21:38] plastikbiker: dobra spadam

[Dzisiaj 21:38] plastikbiker: ze co

[Dzisiaj 21:38] Izia: rzuczek a moze by tak dzien dobry, dobry wieczor albo poprostu czesc?

[Dzisiaj 21:37] rZuczek: głośnik na drzwi passat

[Dzisiaj 21:37] plastikbiker: powodzenia i do zobaczyska

[Dzisiaj 21:37] plastikbiker:

[Dzisiaj 21:37] plastikbiker: a tak mi sie nie chce

Potem ze moja wyszukiwarka nie dziala :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kuczlaw w temacie B3 - brak filtra wewnetrznego, pytanie - foto

 

z tym że trzeba raz na 10-15 tys wymienić albo wyprać bo łzawią oczy

Oczy będą łzawic jak założysz używkę po teściowej :D a tak serio to można porzeźbić i założyć obudowę z filtrem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duży w temacie: Dziwne dźwięki na wysokich obrotach

 

Kolego, to forum techniczne, nie zoologiczne. Z tytułu nie wiadomo, czy pod maską zacząłeś hodować sobie świerszcze i nie wiesz jak je karmić, a może zaczęły Ci przegryzać przewody?

 

mieszny_kot.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko, że tytuł wątku brzmiał "Świerszcze pod maską" i autor twierdził, że jest jak najbardziej OK.

 

A ja znalazłem takie coś :D

na forum z 5 osob ma B5 no nie mowcie ze tylko ja mam climatronic...

Post z 04-08-2005 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólno-techniczny

Temat -dywaniki welurowe czy gumowe?

 

emate-latem guma sie nagrzewa i smierdzi w aucie ;>

 

derlysy-Większej bzdury dawno na forum nie czytałem. Ja mam gumowe cały rok i nic nie śmierdzi.

 

a emate na to tak-Wypraszam sobie takie słowa w dodatku z ust moderatora. Jakim prawem śmiesz twierdzić że to co powiedziałem jest farmazonem? Rzeczywiście włożyłem gumowe dywany i przy sporej temperaturze jaka wytworzyła się w aucie w pierwszych tygodniach ich bytowania w samochodzie śmierdziało tą gumą więc się pozbyłem tego szmelcu. Nie były to jakieś drogie dywany bo typowe z giełdy za 80zł.

 

Nie jestem urażony derlysy twoją wypowiedzią w której zasugerowałeś mi farmazoniarstwo ale czasem niektórzy tu na forum naprawdę przesadzają z dydaktyzmem i zwyczajnie krytykują opinie innych bez powodu.

 

Tym wątkiem kończę wszystkie swoje wypowiedzi w tym wątku, basta.

 

---------- Post added at 16:49 ---------- Previous post was at 16:21 ----------

 

Ogólno-techniczny

Temat- Modifikator Plus - ktos z Was juz testowal?

wypowiedź masloga-

-Oczywiście że jest Be!!! VW nie poleca wię się nie nadaje. Niestety to forum nie jest życzliwe do dyskusji na takie tematy.

Krytyka za wszelką cenę bo VW nie zaleca. A moje stare Mondeo (zresztą było o klasę lepsze niż ten zasrany passat) przejeżdził 200 000 km na ceramizerze i nic mu nie było!!!

Więc jezeli 200 tyś to mało do testowania, to ile potrzeba?

To ilość kilometrów którą połowa ludzi na forum przejedzie za 10lat. Więc po co te bzury o żywotności silnika skoro przez taki okres czasu zmienicie auto ze dwa razy....

Tylko pamiętajcie, ja też nie polecam żadnych wynalazków do silnika!!!

.

Edytowane przez lebow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moze to kturas panefka albo dwumas

 

Ja robie błędy ale kolega fredi mnie rozwalił :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w temacie Spadek mocy - przeczytaj to zanim zapytasz o... [FAQ]

Heh, a juz myslalem ze znajde tu cos o spadku mocy w moim pasacie;/ ale widze ze trzeba jakis nowy temat zalozyc ;/ bo w tym nic nie ma ;/
i 7-dniowe wakacje :> ;p

 

:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo trafny komentarz kolegi motomouse w temacie Jaka antena PRESIDENT:

Cytat:

Napisał lukaszcl

a ciągnie nawet o niebo lepiej niż te które mają po 1,5 m długości

 

motomouse: Awykonalne ... akurat w przypadku CB długość ma znaczenie

:D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ormowiec w temacie http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?p=567269#post567269

w odpowiedzi na te wypociny

Passat b3 vr6 full opcja bez skury automat

 

Auto samo się wyłączyło na trasie poruszałem skrzynką z przekaznikami i zapalił i funkcjonował normalnie. Nastepnego dnia pod domem nie chiał odpalic brak prądu na pąpie i na świecach. Doszłem o co chodzi wyskoczył jeden kabel z wtyczki za tablicą bezpieczników włożyłem spowrotem . Auto odpaliło pochodził z 20 minut ruszyłem 2m i zgasł nie pali czy to wina jakiegoś czujnika czy komputer rozłącza teraz zapłon ? Proszę o pomoc

 

Zlituj się, ten tekst gwałci moje oczy

 

:rotfl: mój Miszczu :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W temacie " ciekawych aukcji " chłopaki polewają z jednego z ogłoszeń

 

253dbeb9c2e6006em.jpg

 

"centralne ramię odpoczynku"

 

Centralne ranię odpoczynku to może... jakby podłokietnik po lifcie

 

Niee, centralne ramię odpoczynku to łóżko podwieszone do dachu w kombi...

 

:rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności