Skocz do zawartości
jedrus

najlepsze teksty z forum

Rekomendowane odpowiedzi

FanTorfu w temacie http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?p=717287#post717287

 

amochód zaczął szarpać brak było mocy. Do tego zaczęły się włączać światła awaryjne i kierunki prawy, lewy po czym samochód zgasł. Po ponownym odpaleniu jakby było ok. Postanowiłem zgasić auto i odpalić ponownie, no i znowu to samo co napisałem wcześniej. Wyciągnąłem kluczyk ze stacyjki,a to kompletne spojebowo światła awaryjne jak na dyskotece i kierunek lewy,prawy po 5s. wszystko zgasło i ja uciekłem do domu bo jeszcze wybuchnie.

Wymiękłem :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

COŚ o moderatorach - glusio w temacie Zimna chłodnica....ogrzewanie....itp

 

Jeśli ktoś chce mieć etkę to podam link do programu!!! Ale kopiować szybko bo kuczlaw kasuje choć nie wiem dlaczego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!

 

Buahahahaha - padłem :rotfl: Normalnie padłem :rotfl:

Kuczi ma zapewne szybki wentylator na procku - stąd takie efekty :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Buahahahaha - padłem

 

Ja tez :D Co za gościu, usilnie chce zamieścić etkę na forum bo myśli że nikt nie wie gdzie ją można znaleźć. Co bardziej rozgarnięty odszuka w 5s :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale może chciał prezent zrobić na święta. I pochwal sie - dlaczego taki szybki jesteś i kasujesz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W temacie "Wyjazd w Polskie góry [Passat 3BG]"

 

Pytanie:

Cytat:Napisał aras86

Pierwszy raz będę jechał zimą w góry samochodem (jestem z płn. Polski) a 5 lat siedziałem w Anglii, więc mróz jest mi obcy.

 

Odpowiedź:

 

Poważnie??? Smieszą mnie takie pytania i jeszcze bardziej odpowiedz bo wyglada że Ty z Księżyca spadłeś a nie z Angli. A wcześniej nigdy pewnie mrozu nie poczułeś i śniegu też nie widziałeś....

Weż konserwy scyzoryk MCGywera Fasolę w puszkach jakąś kosę bo dzika zwierzyna wyjątkowo agresywna w tym roku,oglądnij ze 2 razy film ze Stallone jak przetrwać w górach w podkoszulku. Ot i tyle

Ech, zastanów się trochę.

 

padłem :D

Edytowane przez two_pac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytat:

Napisał passat1993 Zobacz post

280093 tys tak jak na dzien dzisiejszy na zegarze ale popatrzyłem sobie na te wypustki a tu kicha 3 spiłowane czyli przeglad był pomiedzy 300.000 a 400.000tys do tego kupilismy go 4 lat temu przejechane od tego czasu 121.???km czyli wychodziło by jakoś w przyblizeniu pół banki km

 

 

Buahahahahha A pisałem wcześniej, że teraz to sie zacznie. I niektórym otworzą sie oczy na 10 letniego diesla z przebiegiem 200 tkm.

Pamiętaj kolego - cycki nie kłamią A czy to na silniku czy na kobiecie - to zamęt wprowadzają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś te cytowanie ci nie wyszło ;) Popraw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[Dzisiaj 17:33] adams: ale ursus c330 dał radę :P

[Dzisiaj 17:33] adams: najpierw audi a6 4x4 ale nie dało rady, samo ledwo co wyjechało z tego błota

[Dzisiaj 17:31] karol27:

[Dzisiaj 17:30] adams: z pół godziny trwała akcja ratunkowa :P

[Dzisiaj 17:30] adams: kutfa padaczką się zakopałem

 

:rotfl:

 

Czyli kolejne przygody Adamsa, ronda, koty, teraz zakopana padaka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj tdp:

MlodyS53 napisał "A to nie wygrywa? Bo myślałem że każdy kto wpisze coś o godzinie 00:00 wygrywa."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GURAL w temacie B3 - Przekaźniki klimy i dmuchawy

 

ponieważ mam ograniczony dostep -nie wiem czemu, wcześniej nie miałem

 

W śmietniku każdy ma ograniczony dostęp.

Nie trzeba nawet komentować :rotfl:

 

Tam to tylko "zieloni" moga grzebać do woli :(

Edytowane przez Danek75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witak?! To ktoś kto się często wita czy co?

ty no, wczoraj trochę zmęczony byłem i takie błędy się zdarzają ;) i nie był to jedyny błąd wczoraj ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja o tym kto gdzie parkuje:

Ja zimą swojego na noc zakopuję w dole na fundamenty bloku. Jest tego parę plusów:

- nie trzeba z rana odśnieżać

- nie trzeba skrobać szyb

- w środku auta jest dodatnia temperatura

- mikołaj saniami mi go nie porysuje (bo słyszałem, że bardziej nawalony śmiga niż rekordzista polski w tej dziedzinie)

- ptaki mi go nie osrają (a jak wiadomo, to kupa - choć ciepła - to stygnie, no i jest z rana problem, żeby się jej pozbyc z karoserii)

- mam walnięty mikrostyk w zamku i się samoistnie włącza czasem alarm, co mogłoby denerwować sąsiadów w środku nocy. Lub co gorsze - wywołać u któregoś zawał (w tym bloku średnia lokatorów, to od 60-u w górę. Czasem sie zastanawiam, czy to nie sanatorium). Tak więc pod ziemią nic nie słychać

- nikt mi go nie ukradnie, bo komu się będzie chciało machać łopatą dobrą godzinę, zanim do drzwi się dokopie

- no i nawiązujac jeszcze do powyższego odnośnika, to ja mam oszczędność na kurtkach zimowych - po prostu nie kupuję - bo jak codziennie macham z rana łopatą, to potem cały dzień - pot mi po Du....e leci a klimę - jak wiadomo - zimą trzeba mieć takie szczęście, jak trafienie "szóstki" w LOTTO - żeby się włączyła...

 

To by było na tyle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cały wątek tu się nadaje ;D

 

eeetam. królowiec b6 byl lepszy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W grudniowym fotokonkursie

Święty zagłosował na fotkę zgłoszoną przez kingę:

Na Kingę...

No i się zaczęło:

a jak to jest "Na Kingę"
Jak już będziesz duży, zapytaj tatę
a Zdunek z dynki bys nie chcial??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Majk78 zapodał koledze Matwiejko dobry pomysł;

 

Napisał Matwiejko

Witam

Mam pewne pytanko, otóż nie tak dawno temu wyskoczył mi na fisie komunikat Service 3000km i zapaliły się 2 kontrolki od ABS i ESP po ponownym rozruchu zniknęły i został tylko Service......, wykasowałem go i po przejechaniu 2kkm znowu to samo..... .Czy ktoś wie o co w tym chodzi ?

 

 

Jak kasujesz inspekcje i wymieniasz niby olej to otwórz maske w pozycji zapłonu i zamknij to komunikat powinien już się nie pojawiać taki mały trik .

Edytowane przez bifu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności