Skocz do zawartości
Witold Rogowski

Zmiana lamp tylnych na smoke

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie foliowanie wyszło tak :)Zdjęcie-0282.jpg

Zdjęcie-0157.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem przegląd 2 tygodnie temu na tych lampach co widać na zdjęciach, zobacz sobie:) O tyle nie powiedzieli nic a do przodu doczepili się o xenony że nie wolno bo brak sprysków;d ale wymieniłem na normalne żarówki i bez problemu przeszedł:) Tak że wydaje mi się żę to nie robi różnicy, co najwyżej może zależeć od humoru gościa który robi przegląd chociaż i to jest wątpliwe bo jeśli lampy mają homologacje itd to nie może nie podbić:) takie moje zdanie:)

 

Edit: Nie dopatrzyłem że ty z Londynu, więc nie wiem jak to tam jest, myślałem że o Polskę pytasz:P

Edytowane przez Ace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przy zmianie lamp nie będzie później problemu na przeglądzie? Słyszałam, że auto po zmianie lamp na nie oryginalne może poźniej nie przejść przeglądu

 

w przypadku lamp Helli nie obawiam się o przegląd. Odblaski jak należy, przejrzystość klosza również więc moc i zakres świecenia bez zmian. Podejrzewam, że diagnosta nawet nie pozna, że są dymione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czy jest ktoś zainteresowany zamiana lamp tylnych z lexuxs na oryginalne b5 kombi `00. Mam u siebie lexusy ale auto idzie dla matki i twierdzi że chce oryginal bo jej nie wypada :). Lampy w super stanie nie parujące całe. Zamiana na takie w podobnym stanie. Jak coś to zapraszam na priv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa102

Planuję zamówienie (mam okazję na ciekawą cenę) i wymianę lamp tylnych ze zwykłych na czarną Hellę (+ stop, kierunki przód i kierunki w lusterkach)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jakie jest pytanie...? :hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Planuję zamówienie (mam okazję na ciekawą cenę) i wymianę lamp tylnych ze zwykłych na czarną Hellę (+ stop, kierunki przód i kierunki w lusterkach)...

 

Cena za Helle napewno ciekawa nie będzie-to po pierwsze :hyhy

Po drugie-niema całkiem smoked tylnych do 3B,kierunki boczne i przód j eszcze dostaniesz dymione,podobny problem jest z reflektorami.Ewentualnie malowanko środka na czarno.

Do kombiaka są takie B5_Tails_Red-Smoke.jpg

 

 

 

No i jakie jest pytanie...? :hmm

 

No właśnie :hyhy

Edytowane przez Patryk_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności