Skocz do zawartości
Witold Rogowski

Zmiana lamp tylnych na smoke

Rekomendowane odpowiedzi

Planuję zamówienie (mam okazję na ciekawą cenę) i wymianę lamp tylnych ze zwykłych na czarną Hellę (+ stop, kierunki przód i kierunki w lusterkach)

Pytanie: o ile lampy są plug and play to pytanie czy wywali mi błąd po odpięciu lamp na wyłączonym zapłonie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic Ci nie wywali. Nawet przy włączonym będziesz miał błąd spalonej żarówki ale po wpięciu sprawnych błąd zniknie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witek, Możesz zdradzić gdzie dorwałeś black Helle? :) Jakiś sklep czy alledrogo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lampy tył, stop w spojler i przednie kierunki ściągam z Helli, z DE. Kierunki w lusterka znalazłem na jebaju w DE. Problemem jest tylko czas oczekiwania na Hellę: 3-4 tygodnie. Ale na zimę swoje auto wywożę z garażu, będzie tam pasek nocował więc spokojnie mogę poczekać na dostawę i zając się dłubaniem paska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interesowałeś się przyciemnianiem lamp folią. Ja nie mam za dużo kasy do wydania więc będę próbował, z tego co wiem efekt jest zbliżony. Jak zrobię to u siebie wrzucę jakieś fotki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Interesowałeś się przyciemnianiem lamp folią. Ja nie mam za dużo kasy do wydania więc będę próbował, z tego co wiem efekt jest zbliżony. Jak zrobię to u siebie wrzucę jakieś fotki.

http://forum.vw-passat.pl/threads/123586-Folia-do-lamp-czy-spray-Co-lepsze

http://forum.vw-passat.pl/threads/31759-przyciemnianie-tylnich-lamp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie przekonuje mnie to.Ni wiem też jak diagności będa na to patrzyli. Nie mam też ochoty ryzykować zatrzymania dowodu w rzeszy,szwajcarii czy innej austrii.

Edytowane przez Witold Rogowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmigam po całej Europie i żadna niebieska władza się nie przyczepiła ;)

32674169.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daj fotkę na zapalonych światłach jak to się prezentuje

:D

bo na tej fotce to super to wygląda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie mam tylko takie

92672138.jpg ale niewiele widać :)

Jutro wrzucą jak wygląda to wieczorem...szczerze powiedziawszy naprawdę fajnie się prezentuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hubero - na miniaturce myślałęm że to Octavia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;)

Żeby Cie upewnić że to Passat:

61120693.jpg

82609040.jpg

 

No i pochwale się jeszcze tym:

23159176.jpg

:provw::provw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Śmigam po całej Europie i żadna niebieska władza się nie przyczepiła

 

Poczekaj aż jakiś nie daj boże kumaty wjedzie Ci w kufer ;) nawet autocasco Ci nie pomoże tylko zabulisz za naprawę obu aut z własnej kieszeni. Aaaaaaa i uprzedzając dalszą retorykę--popytane w ubezpieczalni i na niebieskich. (sam miałem podobne lampy i po otrzymaniu konkretnych odpowiedzi--założona czarna hella z homologacją) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Śmigam po całej Europie i żadna niebieska władza się nie przyczepiła ;)

[ATTACH=CONFIG]91274[/ATTACH]

 

no to powiem Ci że masz farta że jeszcze nikt się nie przyczepił, może w nocy tylne światła będzie widać ale w dzień przy słońcu tak jak powiedział Blop żadne ubezpieczenie Ci nie pomoże.

 

Ja też kupiłem sobie czarną folię i okleiłem tylną lampę ale jak zobaczyłem efekt końcowy to folia została zerwana.

http://forum.vw-passat.pl/threads/123586-Folia-do-lamp-czy-spray-Co-lepsze?p=1746213&viewfull=1#post1746213

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O gustach się nie dyskutuje, więc nie wypowiadam się.

Ale byłbym pierwszy do zatrzymania dowodu za takie światła. Nie chcę nawet wyobrażać sobie jaka ilość światła wychodzi poza te lampy z 5W żarówki. Przy ograniczonej widoczności nie widać Cię. Odblasków też nie ma.

Utwierdziłeś mnie tylko, żeby montować Hellę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Utwierdziłeś mnie tylko, żeby montować Hellę.

:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obiecana fota z lampami wieczorkiem...

2012-11-02 16.28.25.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy krok zrobiony. Wymienione kierunki w lusterkach na czarne. Spokojnie czekamy na dostawę paczki z Helli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hubero powiec mi czy ty folia przyciemniales te lampy bo mam bialego passka i chem zmienic lampy tylnie i mam maly dylemacik czy szukac czegos na aukciach bo nieznalazlem nic ciekawego tylko wiejskie takie tuningowe czy cos sie znajdzie czy poprostu samemu opkleic albo spreyem przyciemnic chyba ze byly by nie drogie do kupienia czarne lampy do mojego cos wiecie moze??? na ten temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lampy, kierunki i stop doszły - wszystko OK. Dostawca sprawdzony. Jeśli jest ktoś zainteresowany zapraszam na priv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności