Skocz do zawartości
Angelus

30-bitowy bordnetz 3C8..Jakie ma możliwości/Opcje

Rekomendowane odpowiedzi

Regulacja jest dla trybu przy otwartych drzwiach. W czasie jazdy u mnie na fabrycznie nowym bordnetzie świecą na jakieś 20-25% mocy, może trochę mniej. Regulować je możesz potencjometrem jasności podświetlenia deski.

 

Jeśli w czasie jazdy świecą ci na maxa to by znaczyło, że da się to jednak wyregulować z poziomu vcds-a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Regulacja jest dla trybu przy otwartych drzwiach. W czasie jazdy u mnie na fabrycznie nowym bordnetzie świecą na jakieś 20-25% mocy, może trochę mniej. Regulować je możesz potencjometrem jasności podświetlenia deski.

 

Jeśli w czasie jazdy świecą ci na maxa to by znaczyło, że da się to jednak wyregulować z poziomu vcds-a

 

Ok, dzięki - w takim razie przejrzę VCDS i dam znać na przyszłość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jasność podświetlenia nóżek podczas jazdy reguluję na fis-ie ,a po otwarciu świecą na 100% i tę wartość mogę wyregulować VCDS-em

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja jasność podświetlenia nóżek podczas jazdy reguluję na fis-ie ,a po otwarciu świecą na 100% i tę wartość mogę wyregulować VCDS-em

 

Zajebiście sebastian7906 ale temat jest o bornetz w B6 a nie o BCM w B7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ,jasne sorki ,nie znam B6 i myślałem ,że jest jak u mnie ,bo w octavii z 2006 z bordnetzem 3C8 miałem tak samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś mi się nie wydaje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry masz rację ,jednak pamięć jest zawodna :hehe było dokładnie jak u was

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt tego tutaj chyba nie pisał ale u mnie po zmianie z 3c0 na 3c8 na FIS pokazują się teraz dokładne informacje która żarówka się przepaliła. Mała rzecz a cieszy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miszczu a jaki masz numer licznika :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
miszczu a jaki masz numer licznika :D

 

3c0 920 871 e

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nikt tego tutaj chyba nie pisał ale u mnie po zmianie z 3c0 na 3c8 na FIS pokazują się teraz dokładne informacje która żarówka się przepaliła. Mała rzecz a cieszy :)

 

W 3c0 ....AJ też jest ta informacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Piszę post pod postem, ale temat zupełnie różny a dla mnie ciekawy.

 

Kilku kolegom którzy mają auta z 2009 i wyżej funkcja Auto Hold włącza się automatycznie po zapięciu pasów. Tymczasem ja w aucie z 2008 muszę włączyć AH z palca i w bornetzie 3C0 (high) nie mam w ogóle możliwości zakodowania żeby włączał się sam.

 

Pytania.

Czy to kolejna różnica między 3C0 a 3C8, czy to kwestia rocznika?

Czy ktoś się spotkał z samoczynnym włączaniem AH w autach z 2008 i starszych?

A może to się koduje gdzieś indziej? (w komforcie i pompie abs też nie znalazłem)

 

Marku, czy udalo Ci sie rozgryzc od czego zalezy samozalaczajacy sie AH? Jesli pompa, to czy wiadomo z ktorymi wersjami dziala?

 

Dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, ale to nie temat i nie ma nic wspólnego z bordnetzem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Regulacja jest dla trybu przy otwartych drzwiach. W czasie jazdy u mnie na fabrycznie nowym bordnetzie świecą na jakieś 20-25% mocy, może trochę mniej. Regulować je możesz potencjometrem jasności podświetlenia deski.

 

Jeśli w czasie jazdy świecą ci na maxa to by znaczyło, że da się to jednak wyregulować z poziomu vcds-a

 

Szukałem dziś i nie ma...

Możesz zrzucić swoje kodowanie 3C8?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz w środę zrobię skany. Wcześniej nie ma szans żebym dał radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Grzegorz w środę zrobię skany. Wcześniej nie ma szans żebym dał radę.

 

Ok dzięki - mam nadzieję że te Bordy nie mają tego jakoś zaszyte sprzętowo.

Nawet w testach jedyną opcja związaną z "footwell" jest dimming przy otwartych drzwiach.

 

Przy okazji znalazłem możliwość nastawienia tego procentowo co 1%. ;d aż taka personalizacja że zastanawiasz się czy 64 czy może 65 % ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie w swoim pasku mam zamontowany obecnie bordnetz 23 bajtowy Highend i chciałem dokodowac doswietlanie przez halogeny ale niestety nie idzie. Po lekturze zakupiłem 30 bajtowy 3c0...AH tylko to jest Medium. Przeczytałem że Medium nie obsługuje xenonów (nie mam niestety) i halogenów. Prawda to? Oczywiście szukałem 3c8 ale cena zabija w UK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie w swoim pasku mam zamontowany obecnie bordnetz 23 bajtowy Highend i chciałem dokodowac doswietlanie przez halogeny ale niestety nie idzie. Po lekturze zakupiłem 30 bajtowy 3c0...AH tylko to jest Medium. Przeczytałem że Medium nie obsługuje xenonów (nie mam niestety) i halogenów. Prawda to? Oczywiście szukałem 3c8 ale cena zabija w UK.

 

Tak - są moduły bez halogenów.

Szukaj 3c8 na allegro i ebay.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem i się zastanawiam czy kupić 3c0.. czy 3c8...2 stówki to dobra cena?

Edytowane przez hubcio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Ja kupiłem za 250 :)

Dodatkowo dostaniesz świecenie lampek w czasie jazdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności