Skocz do zawartości
Angelus

30-bitowy bordnetz 3C8..Jakie ma możliwości/Opcje

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ustawiam osobne DRL na bordnetz 3C0 przy bixenonie :) Jeszcze nie podpięte ale po kodowaniu mamy:IMG_20201217_175853.thumb.jpg.fabbce0a628641b62f6a2d91de8ee42c.jpgIMG_20201217_175852.thumb.jpg.c7d592474d9e7ee22dc18aadbab90e7a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@comingsoon Byte 21 w kodowaniu nie ma bitow 0,1,2 ale można je dodać przez system binarny więc u mnie w byte 21 było w systemie hex 00 na binarny 00000000 zrobiłem 00000101 czyli 05 które wpisałem w Byte 21. Przyjęło kodowanie i dwa błędy się pokazały :) wyjście na DRL  w bordnetz wtyczka T11 pin 3 wyjście na prawe DRL T11a pin 3 wyjście na lewe DRL. Wszystko mowa o tym jak się ma lampy bixenon. Jak się ma lampy zwykle halogenowe nie testowałem przed montażem bixa ale kodowanie XXXXX111 wyjście z  bordnetz na DRL to T11 pin 5 i T11a pin 6. Co do drugiej opcji do przetestowania. Jeszcze można zrobić kodowanie XXXXX101 ale co wtedy działa jako DRL nie wiem ale jest też taka opcja kodowania. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.12.2020 o 11:55, radekrp90 napisał:

Czy wariany 7 zadziala dla swiatel halogenowych bez fabrycznych ksenonow tj. drl beda dzialac poprzez pozycje z przodu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie, ale możesz sprawdzić. Ewentualnie masz jeszcze opcje nie opisane od 2 do 5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Mam bordnetz 3C0937049AE. Da radę to podłączyć na stole? Zasilanie, masa, can. 

DSC_0052.JPG

Edytowane przez Vwolf86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Passat z 2010 roku lampy bixenon skrętny z czujnikiem zmierzchu, kiedy przełączam swiatla w dzień kiedy jest jasno na automacie nie pali się nic kiedy zakrywam czujnik zmierzchu zapala xenon i swiatła postojowe. Czy nie powinno być tak że kiedy jest jasno to na automacie powinny palić się tylko postojowki jako swiatla do jazdy dziennej? Bezpieczniki ok żarówki ok kiedy pokrętło ustawione na postojowki wszystko jest ok zegary i wszystko co powinno w środku się świeci postojowki też 

Edytowane przez Łukasz2137

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Łukasz2137 napisał:

Czy nie powinno być tak że kiedy jest jasno to na automacie powinny palić się tylko postojowki jako swiatla do jazdy dziennej?

Nie, bo to są światła pozycyjne i świecą się tylko ze światłami mijania/drogowymi. Nie mogą być używane zamiast świateł dziennych. Jako światła do jazdy w dzień powinieneś używać świateł mijania bo twoje auto nie jest wyposażone w osobne światła dzienne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Łukasz2137 napisał:

Witam

Passat z 2010 roku lampy bixenon skrętny z czujnikiem zmierzchu, kiedy przełączam swiatla w dzień kiedy jest jasno na automacie nie pali się nic kiedy zakrywam czujnik zmierzchu zapala xenon i swiatła postojowe. Czy nie powinno być tak że kiedy jest jasno to na automacie powinny palić się tylko postojowki jako swiatla do jazdy dziennej? Bezpieczniki ok żarówki ok kiedy pokrętło ustawione na postojowki wszystko jest ok zegary i wszystko co powinno w środku się świeci postojowki też 

poczytaj o ustawieniach świateł w VCDS w trybie amerykańskim czy skandynawskim. Tam coś chyba było o tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności