Skocz do zawartości
Dardi

Propozycja ZLOTU VIII co Wy na to ?

Rekomendowane odpowiedzi

Przyszykuję parę butelek musztardy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znowu Spała ?? ale kicha...

 

dokładnie :dupablada

Spała była ok,ale osobiście lubię poznawać różne miejscówki :hmm

czemu nie pomorze albo góry,pyrlandia lub czaderskie bieszczady i jakiś agroturystyczny ośrodek?

nooo chyba że z lenistwa wybieramy ,,stare miejsce'' i oby żarcie było lepsze bo poprzednie to....... :lol

tak czy siak, przyjadę gdziekolwiek :D

Edytowane przez Blop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spała była ok,ale osobiście lubię poznawać różne miejscówki :hmm

 

to Ty byłeś na którymkolwiek zlocie ? blopików nikt nie doznał chyba że Mieszek :bleble:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko dlaczego nigdy drogi powrotnej nie pamiętasz - niezależnie od miejsca
Chyba ty
Znowu Spała ?? ale kicha...
Spa..daj
W Spale jest rzeka i zalew
A po co to komu i tak nikt nie korzysta
Włosy mu zakiełkują
Oooo mądrego to warto poczytać :P
Acha - od razu mówię, że w "ogonie" stawki na plac nie jadę Jadę w pierwszej 20-tce
Jedź w rozpoznaniu :D
Przyszykuję parę butelek musztardy
Ty jak zwykle sam się szykuj
to Ty byłeś na którymkolwiek zlocie ?
Oj tam udalo mu się zajrzeć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba ty

 

Jacuś - to stwierdzenie tyczyło się adamsa :D A że się wpier...iłeś przed moim postem i dopiero zobaczyłem, ze tak się stało, to wiesz.... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam chętnie do Spały zawitam i to bez dwóch zdań :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

J@ceq daj sobie na wstrzymanie bo się zaraz z tematu burdel zrobi.

 

Spała jest fajna i chętnie pomogę jak będzie trzeba i jak pomoc się przyda.

Podzielam jednocześnie zdanie blopa - jeśli znajdzie się ciekawe miejsce w innym regionie Polski, gdzie jeszcze nas nie było - wybrałbym je. Ja rozumiem sprawdzone miejsce, wspomnienia itd. ale jednak UROZMAIĆMY TO JAKOŚ!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie pojechałbym w kolumnie nad morze, albo słynną "kotliną mocy" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Decyzja należy do Was :D ja jedynie składam propozycje nie koniecznie dobrą.

 

Są inni chętni , są inne miejsca nie ma sprawy.

 

Pozdrowionka i czekam na dalsze wpisy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inne miejsca i inni chętni już byli i serdecznie im dziękujemy, nawet na tace nie dali za pogodę .... wspomnienia i wrażenia uczestników można poczytać w innym poście ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niemniem - może jednak sam coś zrobisz i przestaniesz chrzanić farmazony? na razie to umiesz tylko głośno krzyczeć. pokaż co potrafisz to będzie super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
inne miejsca i inni chętni już byli
Widzę Darek że masz chęć zorganizować w tym roku ZLOT:D

Jeżeli potrafisz zorganizować lepiej to po co się jeszcze za to nie wziąłeś:P

 

wspomnienia i wrażenia uczestników można poczytać w innym poście ....

'Wspomnienia, to najważniejsze co nam pozostaje, zapamiętujemy te najbardziej wzruszające, płynące z głębi serca, zapisane do końca życia...:)

Jeżeli ty zapamiętałeś tylko same negatywy:wmorde to bardzo ci współczuję..:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
'Wspomnienia, to najważniejsze co nam pozostaje, zapamiętujemy te najbardziej wzruszające, płynące z głębi serca, zapisane do końca życia...

Wzruszenie odbiera mi mowę :P

 

inne miejsca i inni chętni już byli i serdecznie im dziękujemy, nawet na tace nie dali za pogodę .... wspomnienia i wrażenia uczestników można poczytać w innym poście ....

Wychodzi na to, że Niemniem będzie głównym organizatorem mimowolnie :P:wmorde

 

Dla mnie pomysł jest ok, miejsce sprawdzone, poza tym my mamy blisko więc generalnie same pozytywy. :)

Z drugiej strony Blop też ma trochę racji, że można to też zrobić w innym miejscu, tylko też pytanie komu będzie się chciało, bo chyba z roku na rok chętnych jest coraz mniej :)

 

Jak będzie gdzie indziej to oczywiście też postaramy się być, bo ważniejsze jest jak pisał Misiek z kim a nie gdzie :)

Dardi jak będziesz czegoś potrzebował to numer znasz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chrzanię Jędrek tylko moim zdaniem osoby które robią to co roku mają już wprawę i już na samym początku wyłapują i eliminują błędy których uczą się nowi organizatorzy ... chyba proste ? nawet samo doświadczenie w organizacji daje możliwości robienia zlotu corocznie gdzieś indziej nawet ze względu na dogadanie się z właścicielami ośrodka co do szczegółów już na samym początku ... ufff :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to Ty byłeś na którymkolwiek zlocie ? blopików nikt nie doznał

 

jakoś mi się udało być na trzech ostatnich

(w tym jeden zorganizować i przynajmnie próbowałem aby było jako-tako),

więc przestań lać gorzkie żale i zrób coś sam,a potem pogadamy. ;)

Edytowane przez Blop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestaś sie drapać koty :)

 

Spała ok ja chce znowu do bunkra (to do ciebie nutti zakładam że znowu coś pozwiedzamy) i tym razem chce płynąć kajakiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Decyzja należy do Was ja jedynie składam propozycje

Są inni chętni , są inne miejsca nie ma sprawy.

 

Pozdrowionka i czekam na dalsze wpisy

 

Może Administracja ustali jakiś konkretny termin (np. do końca grudnia lub jaki Dardi zaproponujesz)?

pojawią się KONKRETNE propozycje (w tym terminie) to podyskutujemy.............ich brak to:

 

Spała jest fajna i chętnie pomogę jak będzie trzeba i jak pomoc się przyda.

 

i wszystko w temacie,bicie piany i tak nic nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko loko podstawą zajefajnej impry jest zajebiaszcza aura i impreza i tak ma być je sli tego nie bedzie to nie impa a jak to mówią zwrot gotówki za kiche a wiec wybór powinien być przemyślany i dopięty na ostatni guzik aby frekfencja i zadowolenie było na 1000000%

 

---------- Dodano o 18:47 ---------- Poprzednia wiadomość o 18:44 ----------

 

Ja na ogólnopolskim VII bawiłem sie jak ta lala ten co był na miejscu to wie jak było i my ślę ze nie żałuje wydanej kasy i spedzonego z nami czasu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Na prawdę było warto tam być !!!!!!!

Edytowane przez romeo9999

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pyrlandia

 

Odbyłem rozmowę z gościem w Mikstacie rok temu i był na tak,pytanie czy warunki by wszystkim odpowiadały.

 

czaderskie bieszczady

 

Tu już byłby problem z odległością dość sporą;)

 

 

W Spale nie byłem bo...nie kumałem na tyle forum,choć chęci były.Uważam ,że to miejsce jest centralnie w kraju i ludzie z województw odległych mają podobną drogę do przebycia (niestety ma to znaczenie dla niektórych ludzi).

 

Była delikatna propozycja ,że VIII wraz z wasielem zorganizujemy w Sierakowie nieopodal Poznania,ale ze względu na mój tryb pracy ,muszę się z tego projektu wycofać - za rzadko jestem w Polsce i mógłbym nie udźwignąć ciężaru :sorry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Spale nie byłem bo...nie kumałem na tyle forum,choć chęci były.Uważam ,że to miejsce jest centralnie w kraju i ludzie z województw odległych mają podobną drogę do przebycia (niestety ma to znaczenie dla niektórych ludzi).

 

Wszystkim nigdy nie dogodzisz, wiec trzeba się z taką opcją oswoić, że nie każdemu to przypasi...

I przytaczajac "mądre słowa", które dziś mi w oko wpadły - przyklejone do drzwi kancelarii, to:

Wszystkim dogodzić się nie da, ale wszystkich wkur...ić, to już żaden problem :D

 

I baaaaardzo dużo w tym prawdy.

Tak więc co do miejsca, to jeśli ktoś zna jakieś nowe, fajne.... i postara się zorganizować co trzeba - to niech do grudnia się określi.

A jak się taki śmiałe, nie znajdzie - to SPAŁA :super: Mogę jeździć tam co roku :D Człowiek na ZLOT nie jedzie, żeby kur@#$a zwiedzać hotele w Polsce i ich okolice, tylko ma mieć zapewnione dobre warunki do spania i miejsce na grilla i ognisko, by posiedzieć we wspólnym gronie.

Jak chcecie zwiedzać i Wam się nudzi, to macie od tego pozostałe dni urlopu rocznego, więc zapakujcie rodziny i zwiedzajcie :fajny

Reasumując, to jakoś w przypadku Spały, dla niektórych jedynym problemem była odległość. A ci - tam byli - nie było narzekań na warunki, żarcie...itp.

Coś tu jaśniej trzeba napisać, czy każdy kuma kwestię... :hmm Bo powoli zaczyna mnie wkur#$%^iać to marudzenie, ze znowu ten sam ośrodek. Tam było najfajniej i najlepiej - większosć to potwierdzi. A nie będę wypominał stęchlizny i wilgoci na jednym ze zlotów, czy też dziurawych dachów i braku prądu w innym przypadku :fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności