Skocz do zawartości
Dardi

Propozycja ZLOTU VIII co Wy na to ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Na ostatnim zlocie padła propozycja powrotu do Spały.

 

Będąc ostatnio w pobliżu ośrodka w Spale postanowiłem wstąpić i porozmawiać. Okazuje się tak jak zapewne słyszeliście nastąpiła zmiana na stanowisku Dyrektora. Obecnie to stanowisko zajmuje Pani Ewelina która kiedyś pracowała na recepcji (może niektórzy pamiętają ją:))

 

Po rozmowie z nową Panią Dyrektor mogę powiedzieć że zmieniło się bardzo dużo, oczywiście na lepsze. Jak choćby wybudowane duże altanki pod organizację grilla i ogniska, otwarte drzwi boczne od strony parkingu:), śniadania na zasadzie szwedzkiego stołu i rozbudowanego pod potrzeby gości , jednym słowem są do naszej dyspozycji a nie jak do tej pory było.

 

Zalety ośrodka w Spale chyba nie trzeba przedstawiać bo to że mamy cały ośrodek dla siebie z zamykanym parkingiem toi chyba jedna z głównych zalet, nie wspomnę już o centrum Polski jak również myślę tu o kosztach które można by w rozsądnych granicach wynegocjować.

 

Proszę Was o opinie na temat organizacji następnego zlotu w Spale. Jeśli są już jakieś propozycję inne o których nie wiem to widocznie nie doczytałem:) ., Ale jeśli macie ochotę wspólnie spotkać się w Spale to ja ze swojej strony mogę podjąć się organizacji tego Zlotu oczywiście p[rzy pomocy naszych wspólnych kolegów a których to już niech się oni sami domyślą:)

 

Termin myślę że wstępnie pozostanie ten sam czyli pierwszy weekend lipca 2013r

No i oczywiście przejazd kolumną do Opoczna na plac manewrowy zapewniony:)

 

 

Pozdrawiam Dardi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się rozwodzić nad tą kwestią :D Jak dla mnie - to Spała była i jest najlepszym ośrodkiem na takową imprezę. Co niektórzy mogą powiedzieć, że ciągle w tym samym miejscu - to może być nudne. Ale wolę sprawdzone komfortowe warunki, niż wilgoć w pokoju czy też dziury w dachu. Poza tym - trawa i powietrze - wszędzie są takie same. No i mają tam jacuzzi :czapa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo gadać.Spała jest świetnym ośrodkiem i jesteśmy wszyscy w jednym miejscu.Fakt będzie brakować plaży pod nosem ale o to już grupa Śląska zadba razem z Dolnośląskim i Łódzkim(znaczy się każdy z nas po dwa worki piaski do auta i po łopacie a wodę znajdziemy na miejscu).A tak na poważnie to jestem jak najbardziej za

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że plaży nie ma, bo byś tsunami wywołał :lol3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że plaży nie ma, bo byś tsunami wywołał

Oj tam, oj tam, oj dana, oj dana, zaśpiewamy sobie w basenie z piłeczkami:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie byłem w Spale ale myślę że w tej imprezie nie chodzi o to gdzie tylko o to z KIM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za przemawia do mnie wszystko w jednym miejscu :) odległość nie gra roli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do spały to bym pojechał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli można tak rzec boshe wysłuchałeś mnie ;) Oczywiście jestem za chciałem napisać byle gdzie byle z wami. Ale dopiszę z wami byle w Spale. Nie no, nie ma co, sprawdzone miejsce, pokoje z łazienkami. Przejazd grupą te kilkanaście km. policjanci zamykający drogi wspierani przez forumowiczów. Wszędzie blisko tzn. z pokoju do ogniska i z powrotem. Nie ma szansy się zgubić. Przy tym chcąc nie chcąc poznajesz wszystkich bo nie sposób się ominąć na drodze. Jak kogoś nie lubisz możesz mu przypadkiem mordkę obić obijając się o niego :D

Co tam się rozpisywać same zalety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko dlaczego nigdy drogi powrotnej nie pamiętasz - niezależnie od miejsca :hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Spale "n" razy, ale akurat nie na żadnym Ogólnopolskim. Propozycja organizacji VIII zlotu, która się pojawiła na VII zlocie wg. mnie jest trafiona. Wawrzkowiznę uwarzam za bardzo fajny ośrodek, ale nie koniecznie na imprezę dla nas. (Majówka, urodziny, weekendowe wypady w grupach do 20 osób - jest ok. Można wtedy połączyć weekend ze zwiedzaniem bardzo ciekawej okolicy Bełchatowa, a jest co zwiedzać!)

Chyba, że rozrośniemy się do 350 osób i zajmiemy cały ośrodek pod Bełchatowem, wtedy tak. Nawet jak byśmy bardzo bardzo tego chcieli to wiadomo, że nie będziemy w takiej liczbie. Dlatego ja jestem jak najbardziej za Spałą.

przy pomocy naszych wspólnych kolegów, a których to już niech się oni sami domyślą

...rano, wieczór, we dnie, w nocy...yyy w nocy raczej nie;), numer masz!! Możesz liczyć na moją pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem to info na maila (o zmianie dyrektora) już kilka miesięcy temu. Nawet odpisałem, że nic nie wykluczamy skoro nie ma już Pana Wiele Szanownego Dyrektora ;)

 

Dardi, szczerze mówiąc jeśli Ty chcesz się w to bawić to nie ma o czym rozmawiać :) VIII Zlot w Spale i możesz liczyć na mnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu Spała ?? ale kicha...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Spale jest rzeka i zalew ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znowu Spała ?? ale kicha...

 

Kicha to ci pęknie - jak tam przyjedziesz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zamieszczone przez Łysy

 

 

Znowu Spała ?? ale kicha...

 

 

 

Kicha to ci pęknie - jak tam przyjedziesz

 

 

Włosy mu zakiełkują :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba na plecach :lol3

Acha - od razu mówię, że w "ogonie" stawki na plac nie jadę :fajny Jadę w pierwszej 20-tce :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2013 Spała- obecny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej za, może uda się w końcu przyjechać pomysł w 100% trafiony dzięki Darku że jesteś i masz siłę się za to zabrać

 

pozdrawiam !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności