Skocz do zawartości
jedrus

Nowa wersja - beta - strony głównej

Rekomendowane odpowiedzi

ja bym pomyślał, nad tymi modelami passata po lewej, bo tak trochę mi nie leżą, ze trzeba je przewijać ;) może mniejsze fotki i bez przewijania? albo inne miejsce? w poziomie?

 

ten box reklamowy po prawej, pod statystykami psuje mi obraz stonki ;)

 

fajnie, ze prace nad strona główna ruszyły na przód :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chciałem Wam przedstawić nową odsłonę strony głównej vw-passat.pl, na razie w wersji beta
Poprzednia była spoko ale skoro się uparłeś to :ok
Pracujemy nad tym aby strona jak najszybciej nabrała wiatru w skrzydła i zapełniła się treściami, które będą Was interesować Jeśli macie jakieś uwagi - zgłaszajcie, może je uwzględnimy
Szczerze, to tak naprawdę tam nie zaglądałem ani na tą podejrzewam nie będę zaglądał.
Dodam tylko, że w planach na najbliższe tygodnie są następujące rzeczy:

- wyszukiwarka

- galeria zdjęć w newsach oraz przy informacjach o laureatah konkursu "Passat Miesiąca"

- galeria zdjęć ogólna - z podziałem na kategorie

- dział na temat spotkań regionalnych oraz zlotów ogólnopolskich

Ooo nowość
Zapraszam do zapisywania się do newslettera! Będziecie otrzymywać wtedy najświeższe informacje. Newsletter znajduje się w boxie po prawej na stronie główne
Chyba jednak będę zaglądał. :P

A tak po przemyśleniach to fajnie że coś zacząłeś robić bo jak by nie było to mamy wszędzie reklamy tej strony. Jak nie na koszulkach to na autach. A reklama do czegoś zobowiązuje. Co do reklam - z czegoś trzeba utrzymać stronę, więc nie będę psioczył. Statystyki jak najbardziej ciekawe też o B6 nie myślałem że to tak popularne auto na forum, ale tak samo było kilka lat temu B3,B4 i B5 były najbardziej popularnymi autami (to se ne wrati). Andrzej co by nie pisać nie włażąc w tyłek mnie się podoba. Ciekawe kto będzie się zajmował moderacją strony, czy znowu powstanie i tak zostanie jak poprzednia dla nielubianego przez nas konkursu. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stronka jest :ok

 

zwłąszcza,ze mój paszczak jest na pierwszej stronie :lol i niech tak zostanie :lol

 

Ale ogólnie stronka jest bardzo ładna i super zorganizowana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od momentu zarejestrowania się na Forum(09.2008), na stronie głównej byłem tylko raz.

Teraz będę zagladał tam częściej.

 

:brawo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taki dosłownie malutki szczegół: w poradnikach w "poradnik kupującego" jest nie w kolejności B1, B3, B3. Dopiero gdy klinkniemy na B3 znajdziemy link do tematu o B4 :)

Wiem, sądząc po opisie to to niby jeden model, ale można by tam dać np B3/B4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się podoba, czytelnie, jasno i fajnie :)

Oby tak dalej :)

Taki zabieg może spowodować tylko zwiększenie popularności forum i zachęcenie nowych użytkowników :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest wpisany b5... zdjęcie b5fl :)

reszta bardzo mi się podoba :ok tak nowocześnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo mi się podoba, ale tylko pod Chromem :P pod IE wygląda troche na niedopracowaną, chyba nie wszystkie skrypty są kompatybilne :/ albo tylko u mnie w robocie takie jaja są :P

 

tak czy inaczej duży plus bo faktycznie strona zaczyna wyglądać jak portal dla miłośników modelu a nie tylko strona wejściowa na forum ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli korzystasz z IE7 to moga być problemy :) nie wspieramy tego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dopiero teraz miałem trochę czasu "poklykać" po stronie głównej :wstyd i muszę powiedzieć, że bardzo mi się podoba :brawo słuszny kierunek, oby więcej takich zmian!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się podoba, w/g mnie bardzo przejrzysta. Tak dalej. :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem nic nie pisać, ale artykuł o akcji dobrej woli na wymianę pompowtrysków w B6 jest błędny. Obecnie jest już ogłoszona akcja serwisowa i to ona nosi nazwę 23H9 na wymianę pompowtrysków o konkretnych oznaczeniach, w wybranych modelach silników 2.0 TDI - tych z pompkami siemensa i to też nie wszystkich, wszystko zależy od oznaczenia zamontowanego pompowtrysku. W ramach tej akcji, Ci który podlegają pod akcję mogą umawiać się na wymianę nawet jak auto jest na chodzie i nic mu nie dolega - wymiana profilaktyczna. Wymianie podlegają tylko te pompowtryski które posiadają określone oznacznia (numery), jeżeli kiedyś były wymieniane na inne to ASO wymieni tylko te, które objęte są akcją serwisową.

 

Natomiast ci, który nie podlegają pod akcję serwisową, a mają te awaryjne pompowtryski siemensa (inne niż te wymieniane w ramach akcji serwisowej) nadal mogą liczyć na akcję dobrej woli i jak ich auto zostanie unieruchomione, komputer pokaże określony błąd pompowtrysku, mogą zawieźć na lawecie/holu/czymkolwiek auto do ASO VW i wymienią im pompki za darmo - warunek jest taki że musi wystąpić awaria pompowtrysku. W ramach tej akcji dobrej woli nie wymienia się wtrysków profilaktycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :)

Patrząc kobiecym oczkiem bardzo fajna i czytelna strona. Jest super!! :ok:

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej na plus :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jak się AdBlocka wyłączy to nawet ładnie to wygląda. Do jakiej rozdzielczości to jest optymalizowane? Bo na pewno nie do 1024x768;)

Lepsza niż poprzednia strona główna, ale wybór modelu passata widziałbym raczej po prawej naprzeciwko newsów. Może przewijana środkowa kolumna, albo zakładki żeby to było trochę krótsze.

Ogólnie zmiana na +

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się nie podoba przewijanie modeli passata, powinny być ikony na całej stronie bez konieczności ich przewijania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fajnie. tyle, że od czterech lat proszę Jędrusa o połączenie postów i co? a no nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
od czterech lat proszę Jędrusa o połączenie postów i co? a no nic

 

a to jest odpowiedni temat do tych dyskusji :) ? skoro ja nie pomogłem, wystarczyło poprosić kogokolwiek innego z administracji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
że od czterech lat proszę Jędrusa o połączenie postów i co? a no nic

Cztery lata temu nie było Cię jeszcze na forum :kumple

Co do stronki jest beautiful :zauroczony :ok:

Pozdrowionka :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności