Skocz do zawartości
jedrus

Nowa wersja - beta - strony głównej

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

chciałem Wam przedstawić nową odsłonę strony głównej vw-passat.pl, na razie w wersji beta:

http://beta.vw-passat.pl/

 

Pracujemy nad tym aby strona jak najszybciej nabrała wiatru w skrzydła i zapełniła się treściami, które będą Was interesować :) Jeśli macie jakieś uwagi - zgłaszajcie, może je uwzględnimy :)

 

Dodam tylko, że w planach na najbliższe tygodnie są następujące rzeczy:

- wyszukiwarka

- galeria zdjęć w newsach oraz przy informacjach o laureatah konkursu "Passat Miesiąca"

- galeria zdjęć ogólna - z podziałem na kategorie

- dział na temat spotkań regionalnych oraz zlotów ogólnopolskich

 

Zapraszam do zapisywania się do newslettera! Będziecie otrzymywać wtedy najświeższe informacje. Newsletter znajduje się w boxie po prawej na stronie głównej:

 

newsletter_info.png

newsletter_info.png

Edytowane przez jedrus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ciekawa kompozycja, wyrazista czcionka , przede wszystkim na pierwszy rzut oka widać napis "forum" w aktualnej wersji nie rzuca się to tak w oczy.

 

To tylko moja opinia:)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co mi się rzuciło w oczy : po lewej stronie modele Passata ( bardzo dobrze, że są to zdjęcia naszych klubowych aut, ale czy nie powinno być faktycznie zdjęcie każdego od B1 po CC i B7 ? Bo osoba zupełnie zielona jak to zobaczy to stwierdzi, że modeli Passatów jest 2x mniej niż na ulicach :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest naprawdę :dobrze

Podoba mi się wizualnie,jak i "zawartościowo" :hyhy

Oby nadal do przodu,czekam na dalszy rozwój strony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pierwsze co mi się rzuciło w oczy : po lewej stronie modele Passata ( bardzo dobrze, że są to zdjęcia naszych klubowych aut, ale czy nie powinno być faktycznie zdjęcie każdego od B1 po CC i B7 ? Bo osoba zupełnie zielona jak to zobaczy to stwierdzi, że modeli Passatów jest 2x mniej niż na ulicach

 

a tam jest pasek przewijania, który pozwala na obejrzenie wszystkich :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to testujemy.

 

1.

Andrzej-podstrona STATYSTYKI ma duże przerwy, pomiędzy tekstem a tabelkami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przerwy? Tam powinny być wykresy :) Jak na załączniku.

 

statystyki.jpg

 

 

u Ciebie nie widać wykresów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest pusto,ale to lapek do auta z IE 8 oraz ori Vistą :hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko działa jak należy, każda podstrona i linki :ok

 

ciekawa i nieskomplikowana strona :) dobra robota

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie jest pusto,ale to lapek do auta z IE 8 oraz ori Vistą

 

poprawione, już śmiga :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już ktoś poruszył temat statystyki i wykresów - nie uwzględniono "nie passatów" a jest ich trochę na forum. Starą stronę przegladalem raz kiedyś przez chwilę, nawet nie wiem czy była tam taka statystyka :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jest? Nikt się jeszcze nie odważył? Ja powiem szczerze, że w przeglądarce mam link bezpośredni na forum, ale rozumiem, że serwer kosztuje itp. i że trzeba się wspomóc trochę. Wersja graficzna bardzo fajna, serio jest aż tylu posiadaczy B6, na forum? Motyw z passatem miesiąca na stronie głównej trafiony w dziesiątkę, byle by działał. Czy autorzy piszący newsy na stronie głównej będą również dostawać auta do testowania, jak "rasowi" dziennikarze motoryzacyjni? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no bez jaj ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co jest? Nikt się jeszcze nie odważył? Ja powiem szczerze, że w przeglądarce mam link bezpośredni na forum, ale rozumiem, że serwer kosztuje itp. i że trzeba się wspomóc trochę.

 

Ja tak samo - adres forum już automatycznie wpisuję z pamięci :D Na główną rzadko kiedy wchodzę. Prawda jednak jest taka, że brakowało mi miejsca agregującego tematy z forum. Brakowało mi miejsca na galerię itd. Wszystko to chcemy zrealizować na głównej. Jak wyjdzie - fajnie. Nie wyjdzie - trudno. Inne fora / kluby mają takie strony a nasze zawsze była zarośnięta pajęczyną ;)

 

Forum było i zawsze będzie na pierwszym miejscu :)

 

 

Wersja graficzna bardzo fajna, serio jest aż tylu posiadaczy B6, na forum?

Tak mi wychodzi z danych, które podają ludzie w swoich profilach :) Też byłem zaskoczony :)

 

 

Czy autorzy piszący newsy na stronie głównej będą również dostawać auta do testowania, jak "rasowi" dziennikarze motoryzacyjni?

Powiedz gdzie się zgłosić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi się podoba, jest SUPER !!! PERFEKT !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wow, niezły psikus :) nie wiem jak ale ten temat było MODEROWANY :) dopiero teraz zauważyłem, że nie było widać nowych postów. co za wtopa :wstyd:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka uwag :)

1. Stopka trochę za wysoka :) aż musiałem sprawdzić czy tam czegoś jeszcze niema czego nie widać :)

2. Przewijane panele w przewijanej stronie są kiepskie pod względem użyteczności - lepiej w tym miejscu np dać panel wielkości jednego auta ale z przyciskami next i prev czyli zrobienie tam klasycznego slidera trochę dynamiki a zarazem wygląd lepszy :)

3. Może dobrym pomysłem był by jakiś panel z zapowiedzią następnego zlotu coś w stylu "do zlotu..." plus jakieś odnośniki do ostatniego zlotu może tematu z nim lub jakiegoś artykułu opisującego ostatni zlot plus jakieś foto relacje - cenzuralne które mogły by zachęcić ludzi do kolejnych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wszystko nowe bedzie mialo zwolennikow I przeciwnikow :D osobiscie jestem za nawet jakby nie wszystko bylo jak trzeba odswierzenie sie przyda POPIERAM Jestem za

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super ! jest ładnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności