Skocz do zawartości
oskar1980pl

Warsztat lista gdzie warto podjechać

Rekomendowane odpowiedzi

W Przylepie mówisz o Audix? Tam można immo Seo z tego co wiem - ale sprawdzę.

A na Lechitów możesz przybliżyć jestem z okolic Zielonki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W Przylepie mówisz o Audix? Tam można immo Seo z tego co wiem - ale sprawdzę.

A na Lechitów możesz przybliżyć jestem z okolic Zielonki.

 

Przybliżenie "lechitów": AUTO-ELEKTRONIKA Waldemar Jędrzejczyk, ul. Lechitów 2, 65-345 Zielona Góra, tel.: 68 453 96 96 lub 068 320 70 85, bo nie wiem, który jest aktualny.

 

Należy mieć bardziej zasobny portfel, ale firma jest dobra i stale jest u nich pełno klientów.

 

https://www.google.pl/maps/place/Lechit%C3%B3w+2,+65-345+Zielona+G%C3%B3ra/@51.9245195,15.5184675,17z/data=!3m1!4b1!4m2!3m1!1s0x4706117bd875b433:0x5dd4651f08496076?hl=pl

 

 

chyba bardziej nie da się przybliżyć ;)

Edytowane przez gniewko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No raczej...

Wielkie dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak jak gniewko powiedział,

z tego co się orientuję to na pewno warto montować Seo z czujnikiem przechyłu/ odholowania lub dobre odcięcie + przeniesienie złącza OBD.

co do warsztatów miałem okazję być w

http://www.polecanewarsztaty.net/firma/oeta/MP-SERWIS-Piotr-Soltysiak.html

z czystym sumieniem polecam, Panowie bardzo dobrze ogarniają VW a do tego diagnozują VASem a nie jak większość piracką wersją VCDSa, znajdują się za szlabanem na terenie lumelu ( wjazd z tyłu przystanku autobusowego)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy ktoś może mi polecić dobrego gazownika (LPG) w Zielonej Górze i okolicach? Pytam ponieważ za jakiś czas chciałbym wymienić butle oraz wyregulować instalację :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej podjedź do Krępy. Chyba najlepsi gazmeni w okolicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie z pewnością skorzystam! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czy ktoś z Was orientuje się gdzie dobrze wyremontują skrzynie biegów i jak cenowo wygląda taka robota (na pewno do wymiany synchronizatory i pewnie inne rzeczy). Proszę o polecenie dobrego speca od skrzyni biegów w okolicach Zielonej Góry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedyni sensowni mechanicy do skrzyń tylko w bytomiu odrzańskim

w zielonej serwisy typu maciej wróżbita, byłem z 2 lata temu u kilku i strata czasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

 

Czy ktoś z Was orientuje się gdzie dobrze wyremontują skrzynie biegów i jak cenowo wygląda taka robota (na pewno do wymiany synchronizatory i pewnie inne rzeczy). Proszę o polecenie dobrego speca od skrzyni biegów w okolicach Zielonej Góry :)

 

w Poznaniu jest dobry fachowiec jak chetny to moge zapytac sie kolesia gdzie naprawial swojego tiptronika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sammy ale ja mam zwykłego 5 biegowego manuala :)

Piet - mógłbyś podać dokładniejsze namiary?

Edytowane przez kosa006

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Orientuje się ktoś gdzie w Zielonej i okolicach znajdę mechanika który wymieni mi uszczelniacze zaworów bez ściągania głowicy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

Orientuje się ktoś gdzie w Zielonej i okolicach znajdę mechanika który wymieni mi uszczelniacze zaworów bez ściągania głowicy?

 

w krępie BOSH SERVICE są chwaleni w okolicy więc zadzwon pytaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Szukam kontaktu do osoby ktora doradzi i podejmie sie montazu parktronika do B6 kombi w ZG lub okolicy. Do radia RNS 300.

Swoj zderzak bez (czujnikow) malowalem juz 3 razy i niestety jest znow do malowania

 

Pozdrawiam, Irek

tel. 500 - 585 - 575

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

olimp510 - Myślę że ludzie z kochammojeauto.pl zrobią to bez problemu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Szukam jakiegos ogarnietego tlumikarza z rejonu gorzowa ktory zna temat rezonansu w naszych paskach tdi. Gdyz u jednego wstawilem dodatkowa plecionke, skasowal 170 zeta i po 4 miesiacach znowu to samo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

Szukam jakiegos ogarnietego tlumikarza z rejonu gorzowa ktory zna temat rezonansu w naszych paskach tdi. Gdyz u jednego wstawilem dodatkowa plecionke, skasowal 170 zeta i po 4 miesiacach znowu to samo...

 

ło żesz q..a.

 

o czym Ty mówisz??? chyba w Twoim coś rezonuje. coś jaśniej da radę???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie slyszales o tej przypadlosci? Na forum jest temat ktory ma ponad 20 stron. Rezonans/ buczenie na jalowym i w okolicach od 1500 do 2000 obrotow. Zwiazane glownie z plecionka za turbo ktora przez lata dostala po d.... na forach audi tez jest kilkadziesiat tematow. Niby to norma w avf/awx. Jezdzilem 2 innymi i bylo ro samo tylko wlasciciele przyzwyczaili sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam auto 12 lat i ponad 460tys przebiegu i takie rzeczy nie występują. Więc pewnie nie tylko plecionka winna ale też mocowania sprawdzić i wieszaki całego układu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale znacie jakiegos porzadnego tlumikarza? Polecanego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności