Skocz do zawartości
oskar1980pl

Warsztat lista gdzie warto podjechać

Rekomendowane odpowiedzi

witam, poszukuje elektryka, magika od vag-a najlepiej z ŻAR, ktory miałby możliwość podjechania z kompem i podpiecie sie pod kompa. jakies propozycje??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Żarach nie ma dobrych mechaników, znam dobrego mechanika tylko nie wiem czy by do Ciebie podjechał ... bo jest z Wymiarek i ma dużo roboty. Ale zadzwoń do niego tel. 68 360 40 32 i skonsultuj się telefonicznie. Podejrzewam że mimo wszystko musiałbyś auto do niego zaciągnąć ! ale gościu ma odpowiedni sprzęt i wiedzę. Jakbyś chciał do niego podjechać to jedziesz przez Lutynkę do Wymiarek, wjeżdżając do Wymiarek masz skrzyżowanie ze znakiem (STOP) i na tym skrzyżowaniu w lewo jedziesz przez jakieś 0,5 km. do torów i przed torami w prawo jakieś 70 m. i jest warsztat po prawej stronie. Tylko tak jak piszę lepiej zadzwoń bo gościu jest zarobiony, wieczne kolejki do niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

jestem sobie w łagowie na wakacjach i autko odmówiło posłuszeństwa... na poniedziałek mam lawete zamówioną tylko gdzie sie zgłosić?!... silnik 1.9 tdi avf

dziekuje bardzo za podpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

śmiało jedź do przylepu - ul. handlowa

powiedz, że masz namiar z forum passata

dziś tam byłem, chłopaki dają radę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
śmiało jedź do przylepu - ul. handlowa

powiedz, że masz namiar z forum passata

dziś tam byłem, chłopaki dają radę

 

Co to dokładnie za warsztat ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłopaki naprawiają tylko auta z grupy vag,

komputer i mechanika, sprawdzeni,

nie wiem co mam Ci więcej napisać lopez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nazwę warsztatu :)

 

spoko podjadę i poszukam, bo w polówce mojej lubej jest do naprawy właśnie kostka od poduszki w fotelu pasażera i szukam kogoś kto tym się zajmie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka wszystkim, co prawda jestem z Berlina ,obecnie,ale szukam gdzieś w Słubicach i bliskiej okolicy granicy miejsca,może u kogoś z forumowiczów gdzie mógł bym przygotować autko do zimy, wymiana płynów,itp. dzięki z góry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

czy znacie jakas firme która w okolicach Gorzowa sprawdza pompowtryski??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oki, ja też jestem tego zdania ,ale niestety to nie ja zacząłem tą awanturę , i powiem szczerze że pierwszy raz spotkałem się z takim typkiem na forum

 

Może nie zacząłeś ale kontynuujesz, więc na to samo wychodzi. A później dziwne, że nikt nikomu nie pomaga , o spotach już nie wspominając.

 

A w temacie - polecam mały warsztacik w Korytach, niedaleko Torzymia:

Auto Serwis Radosław Chałustowski

Koryta 34

tel. 517-368-423

bez ściemniania i naciągania, również właściciel Passata :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znów sie naciełem. hehe

Auto Strefa. Myjnia ręczna, pranie tapicerki, polerowanie

Walczaka 25

Gorzów Wielkopolski

510-622-797

padluch był na praniu tapicerki( w sumie to tylko podsufitka- i tu jest ok), ale reszta to porażka.

przednia szyba nie doczyszczona- ślady po owadach

boczne przednie również.

boczki drzwi czymś spryskane, ale juz nie wytarte. dywaniki odkurzone tak, że pod fotelem pasażera dalej był (jest) syf. w mieszku-piaskownica.

zbyt leniwy jestem żeby więcej sprawdzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
leć na skargę i to szyybkooo

 

Póki co właśnie to Ty poleciałeś na skarge.

 

Obaj dostajecie ostrzeżenia za spam i obrażanie na ogólnym. Chcecie coś sobie powiedzieć to albo PW albo spotkajcie się osobiście.

Forum to nie miejsce na żale i problemy ze swoją osobowością.

 

Nowas widać że poprzednie ostrzeżenie nie pomogło to masz trochę na poczytanie innych for, szczególnie tych o netykiecie.

 

Nie interesuje mnie to jacy jesteście w życiu codziennym - na forum ma być spokój a nie prywatne wojenki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam poszukuje warsztatu ktory zamontuje w Passacie b6 czujniki cofania lub kamere.Gorzow,Slubice,Kostrzyn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem wam koledzy i koleżanki, że po przejściach z mechanikami kilka lat temu powiedziałem dość i od teraz sam mechanizuję. Sam serwisuje swoje autko i wszystkich z rodziny ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
powiem wam koledzy i koleżanki, że po przejściach z mechanikami kilka lat temu powiedziałem dość i od teraz sam mechanizuję. Sam serwisuje swoje autko i wszystkich z rodziny ;-)

 

Lubię to !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam poszukuje warsztatu ktory zamontuje w Passacie b6 czujniki cofania lub kamere.Gorzow,Slubice,Kostrzyn.

 

w GW na przeciwko starego szpitala przy warszawskiej jest firma co sie tym zajmuje

nazwy nie pamietam ale pewnie koledzy google lub zumi sie na tym znaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w GW na przeciwko starego szpitala przy warszawskiej jest firma co sie tym zajmuje

nazwy nie pamietam ale pewnie koledzy google lub zumi sie na tym znaja

masz nieaktualne informacje. juz dawno sie przenieśli( siakieś dwa lata temu).

ale szczerze ich polecam.

firma Carsystem

Śląska 57, 66-400 Gorzów Wielkopolski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem swojego passata ale juz po 400 km rozlecialo sie turbo oraz wiele innych rzeczy wiec temat juz nie aktualny samochod wrocil na lawecie do sprzedawcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prośba o namiar na zakład, miejsce gdzie można bezpiecznie, solidnie zamontować autoalarm lub inne rozsądne zabezpieczenie.

Zielona Góra , okolice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prośba o namiar na zakład, miejsce gdzie można bezpiecznie, solidnie zamontować autoalarm lub inne rozsądne zabezpieczenie.

Zielona Góra , okolice.

 

chyba jedyny sensowny jest na lechitów,

choć bardziej bym się skłaniał nad porządnym odcięciem niż piszczałką,

a jak będziesz w pobliżu przylepu to też tam podskocz bo byłem parę dni temu z innym tematem i widziałem, że elektryk/elektronik coś podobnego dłubał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności