Skocz do zawartości
oskar1980pl

Warsztat lista gdzie warto podjechać

Rekomendowane odpowiedzi

A może lepiej żebyś nie wiedział :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W Twoim AFN nie da się sprawdzić prawdziwego przebiegu.

podobno to loteria w tym modelu, da się lub nie

 

A może lepiej żebyś nie wiedział :)

podzielę się historyjką, otóż ostatnio byłem zmuszony zamówić w serwisie rurkę olejową - doprowadza olej do skrzyni biegów(mam automata) i znajduje się pod chłodnicą wody, zamawiałem bo stara zwyczajnie przegniła, więc będąc w serwisie postanowiłem zapytać o historię auta. gość wklepał vin z dowodu i zapytał z ciekawości o przebieg( na budziku mam aktualnie 195tys)

po chwili mówi mi - mam w sumie 3 wiadomości, 2 dobre:)

1. jeśli wymienia Pan przegniłą rurkę olejową to jest wielkie prawdopodobieństwo, że przód nie był bity bo gniją tylko ze starości

2. do 2007roku auto było serwisowane w Niemczech i żadne poważne naprawy nie były przeprowadzane

3. podczas ost. serwisu -czyli w 2007roku miał przebieg 270tys :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sulechow bosch service, przemyslowa 3 o ile mnie pamiec nie myli, ja tam robilem zamek, w sumi wszystko w aucie, polecam, nie kasuja duzo

 

ha ha ha. zamek zrobili ale czy napewno wszystko jest ok.Byłem tam dwa razy i NIE POJADE TAM NIGDY WIĘCEJ!!!!!!!!!-połamane osłony plastikowe,urawny schowek,naciągneli mnie na wymiane dodatkowych czesci podczas naprawy (urwali"przypadkiem").Naprawa ostatnia miała trwać 1-2 dni a okazało sie ze trwala 4dni!!! .Panowie za te pieniązki lepiej pojechac do ASO gdzie ceny te same,a klienta szanuje sie juz bardziej

 

---------- Dodano o 10:02 ---------- Poprzednia wiadomość o 09:56 ----------

 

ceny jak z ASO, połamane zazwyczaj obudowy maskownice! brudne ślady łap na tapicerce! niesłowni-naprawa ustalona na 1,2 dni a kończy sie po 3-4 (bo przekładają jak maja lepsze zlecenie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zaś polecam starszego "dziadka" który robi tylko i wyłącznie ustawianie zbieżności . Ma warsztat w Olbrachtowie (Żary) dobre ceny warto ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy, gdzie sensownie odnawiają alusy? zielona lub okolice mnie interesują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lakiernia AN w Zielonej Górze, ja tam robiłem swoje felgi i jestem zadowolony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ile kolego zapłaciłeś jeśli to nie tajemnica? tylko malowanie czy miałeś coś do prostowania,uzupełniania?

pytam,gdyż trochę pogooglowałem i widzę duży rozstrzał

np w świdnicy- którą wszyscy polecają - wołają 200zł/szt a np.

http://piaskowanie.resto.org.pl/141-2/

http://www.klinikafelg.pl/

 

 

Lakiernia AN w Zielonej Górze, ja tam robiłem swoje felgi i jestem zadowolony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam dokładnie ale za piaskowanie + malowanie proszkowe chyba 350PLN, ja swoje felgi robiłem 2 lata temu i do tej pory nic się z nimi nie dzieje. Prostowania, spawania itp u mnie nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję elektromechanika, który podjął by się podłączenia ,,elektrycznych foteli"

Okolice Zielona Góra, Żary itp.

Przynajmniej czy możecie polecić kogoś kto wie o co chodzi z elektryką robi takie rzeczy, bo jak do tej pory to totalna porażka ...

Edytowane przez Julek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakąś sumienną fachową osobę lub warsztat do wymiany filtrów i takich innych czynności po zakupie auta... kogo polecicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę franc,że masz 2006rok więc pokusiłbym się o telefon do aso - kim świebodzin

byłem tam dziś bo podczas wymiany kół na zimowe - w karfordzie w zielonej - powiedziano mi,że oba tylne amortyzatory mam "wylane"

dodam,że aktualnie mam golfa5

trochę się zdziwiłem bo nie było czuć żadnych niedogodności

tak czy inaczej pojechałem z ciekawości do aso w zielonej-na zacisze, tam usłyszałem, że nie ma problemu, wymienią mi amorki bo mają promocję dla aut 5letnich i starszych- części + usługa jedyne... 797zł :)

poczytałem trochę i okazało się, że porządne amorki sachsa kosztują 160zł /szt więc podrapałem się po głowie i zadzwoniłem do aso kim w świebodzinie a tam zupełnie inna rozmowa, po

1. usłyszałem od człowieka w serwisie, że wpierw zaprasza mnie na porządny przegląd amorów

2. o cenie amorków rozmawiać będziemy po ich ewentualnej kwalifikacji do wymiany ponieważ mają dużo promocji

więc umówiłem się na wizytę,

3 dni przed terminem zadzwoniła Pani żeby potwierdzić termin

2 dni przed wizytą zadzwoniła znów zapytać czy nic z mojej strony się nie zmieniło i czy godzina spotkania aktualna

1 dzień przed wizytą dostałem smsa z imieniem,nazwiskiem osoby która będzie mnie przyjmowac do serwisu oraz przypomnieniem godziny spotkania :)

po dotarciu nawet minuty nie czekałem na przyjęcie, auto wjechało na podnośnik, przyszło 2 osoby z obsługi serwisu + mechanik, w mojej obecności sprawdzili wszystkie płyny,światła itp, spisali widoczne szkody auta, obejrzeliśmy wspólnie całe zawieszenie i oczywiście amortyzatory, po czym powiedzieli, ze zabierają auto na tzw. ścieżkę czyli pomiar sprawności amorków,trzepaki itp

po 1.5h, herbatce,winogronach i ciastkach które były dla klientów serwisu zostałem poproszony do obejrzenia wyników/wydruków.

okazało się, że tylne amorki są w jak najlepszej kondycji - 67%

Pan wziął maila na którego przysłał kalkulacje pozostałych gum które zostały zakwalifikowane do wymiany,

sprawdził historię ost. trzech przeglądów, wbił do bazy dzisiejszy przegląd itp itd po czym wystawił rachunek...

36zł! - byłoby 45zł ale mają promocję - 20% na usługi serwisowe:mniam

nic dodać nic ująć, oceńcie sami czy warto jeździć po znachorach

dodam, że w mojej ocenie podejście do klienta i serwis na 6kę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O prosze... no ale dzisiaj mnie troche zlali w Aso Zielona Gora auto+styl podajze... niechcieli podac historii auta po vinie bo nie jestem jego wlascicielem. I wogole jakies sceptyczne traktowanie. Wiec Swiebodzin i ja odwiedze. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
widzę franc,że masz 2006rok więc pokusiłbym się o telefon do aso - kim świebodzin

byłem tam dziś bo podczas wymiany kół na zimowe - w karfordzie w zielonej - powiedziano mi,że oba tylne amortyzatory mam "wylane"

dodam,że aktualnie mam golfa5

trochę się zdziwiłem bo nie było czuć żadnych niedogodności

tak czy inaczej pojechałem z ciekawości do aso w zielonej-na zacisze, tam usłyszałem, że nie ma problemu, wymienią mi amorki bo mają promocję dla aut 5letnich i starszych- części + usługa jedyne... 797zł :)

poczytałem trochę i okazało się, że porządne amorki sachsa kosztują 160zł /szt więc podrapałem się po głowie i zadzwoniłem do aso kim w świebodzinie a tam zupełnie inna rozmowa, po

1. usłyszałem od człowieka w serwisie, że wpierw zaprasza mnie na porządny przegląd amorów

2. o cenie amorków rozmawiać będziemy po ich ewentualnej kwalifikacji do wymiany ponieważ mają dużo promocji

więc umówiłem się na wizytę,

3 dni przed terminem zadzwoniła Pani żeby potwierdzić termin

2 dni przed wizytą zadzwoniła znów zapytać czy nic z mojej strony się nie zmieniło i czy godzina spotkania aktualna

1 dzień przed wizytą dostałem smsa z imieniem,nazwiskiem osoby która będzie mnie przyjmowac do serwisu oraz przypomnieniem godziny spotkania :)

po dotarciu nawet minuty nie czekałem na przyjęcie, auto wjechało na podnośnik, przyszło 2 osoby z obsługi serwisu + mechanik, w mojej obecności sprawdzili wszystkie płyny,światła itp, spisali widoczne szkody auta, obejrzeliśmy wspólnie całe zawieszenie i oczywiście amortyzatory, po czym powiedzieli, ze zabierają auto na tzw. ścieżkę czyli pomiar sprawności amorków,trzepaki itp

po 1.5h, herbatce,winogronach i ciastkach które były dla klientów serwisu zostałem poproszony do obejrzenia wyników/wydruków.

okazało się, że tylne amorki są w jak najlepszej kondycji - 67%

Pan wziął maila na którego przysłał kalkulacje pozostałych gum które zostały zakwalifikowane do wymiany,

sprawdził historię ost. trzech przeglądów, wbił do bazy dzisiejszy przegląd itp itd po czym wystawił rachunek...

36zł! - byłoby 45zł ale mają promocję - 20% na usługi serwisowe:mniam

nic dodać nic ująć, oceńcie sami czy warto jeździć po znachorach

dodam, że w mojej ocenie podejście do klienta i serwis na 6kę!

 

 

Posiadam kilka rzeczy do sprawdzenia zarówno w komputerze jak i samym zawieszeniu - czy nadal warto pokwapić się i wybrać do Świebodzina?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja rada jest taka, podjedź na zacisze do vw i pogadaj a potem do świebodzina i wtedy będziesz miał pogląd na obsługę w aso,

pare dni temu znów miałem wątpliwą przyjemność zadać kilka pytań na zaciszu, szukałem pinów do kostki oryginalnego radia, gość nawet nie potrafił odnaleźć kostki w etce... powiedział, że musiałbym wyjąć radio...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już umówiłem się do Świebodzina. Z tego co wiem, wstępna ocena awarii jest darmowa, zaś za jeśli zgodzę się na dalsze kroki to wtenczas ponoszę koszta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema mam pytanie odnosnie okolic Słubic a mianowicie jestem zmuszony wymienic tuleje tulnej belki juz mam zamowione Krafty jutro do odbioru bylem dzis w jednym z warsztatow (za te same chcieli 150 zł po znizce :D ) a koszt wymiany policzyli 100 zł za strone (oczywiscie wymieniam 2) wytrzeszczylem galy i podziekowalem zadzwonilem od razu do mojego mechanika w zielonej powiedzial ze wymiana jednej strony 35 zł calkowicy czas operacji z kawa 1,5 godziny. Polecicie kogos z moich "nowych" okolic??

Edytowane przez chesss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Siema mam pytanie odnosnie okolic Słubic a mianowicie jestem zmuszony wymienic tulnej belki juz mam zamowione Krafty jutro do odbioru bylem dzis w jednym z warsztatow (za te same chcieli 150 zł po znizce :D ) a koszt wymiany policzyli 100 zł za strone (oczywiscie wymieniam 2) wytrzeszczylem galy i podziekowalem zadzwonilem od razu do mojego mechanika w zielonej powiedzial ze wymiana jednej strony 35 zł calkowicy czas operacji z kawa 1,5 godziny. Polecicie kogos z moich "nowych" okolic??

 

Czasem naprawiam autko w Rzepinie. Jest tam sumienny i dobry mechanik który nie wstawia gówna ale tez nie przesadza z opłatami za to: 508 483 621, ul. Sienkiewicza 20.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, Panie :)

 

po czwartym uszkodzeniu tylnego zderzaka - w tym 1 uszkodzenie klapy,

poszukuje osoby/miejsca gdzie bede mogl zmienic swoj zderzak na tyl z czujnikami parkowania, no i podlaczyc to wszystko.

najlepiej w okolicy ZG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

he he

może zrezygnuj z wrzucania wstecznego :marecek:marecek:marecek

 

Panowie, Panie :)

 

po czwartym uszkodzeniu tylnego zderzaka - w tym 1 uszkodzenie klapy,

poszukuje osoby/miejsca gdzie bede mogl zmienic swoj zderzak na tyl z czujnikami parkowania, no i podlaczyc to wszystko.

najlepiej w okolicy ZG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może kamera?

Zawsze taniej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności