Skocz do zawartości
oskar1980pl

Warsztat lista gdzie warto podjechać

Rekomendowane odpowiedzi

Ale znacie jakiegos porzadnego tlumikarza? Polecanego?

no właśnie tu jest problem. 491 tkm na blacie i nigdy nie widział "tłumikarza".

pierwszy raz słyszę o takiej przypadłości.

 

druga sprawa, to napisz komu dałeś zarobić, żeby tam już nie jeździć.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniam radio RNS 300 na RNS 510 + wymiana gatewa-ya. Szukam dobrego człowieka który zakoduje nowa bramka CAN pod RNS 510 z woj.lubuskiego. Oczywiście odpłatnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszukuję kogoś z regionu kto ogarnie montaż mikroprocesorowej blokady sensorowej

Edytowane przez piet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
widzę franc,że masz 2006rok więc pokusiłbym się o telefon do aso - kim świebodzin

byłem tam dziś bo podczas wymiany kół na zimowe - w karfordzie w zielonej - powiedziano mi,że oba tylne amortyzatory mam "wylane"

dodam,że aktualnie mam golfa5

trochę się zdziwiłem bo nie było czuć żadnych niedogodności

tak czy inaczej pojechałem z ciekawości do aso w zielonej-na zacisze, tam usłyszałem, że nie ma problemu, wymienią mi amorki bo mają promocję dla aut 5letnich i starszych- części + usługa jedyne... 797zł :)

poczytałem trochę i okazało się, że porządne amorki sachsa kosztują 160zł /szt więc podrapałem się po głowie i zadzwoniłem do aso kim w świebodzinie a tam zupełnie inna rozmowa, po

1. usłyszałem od człowieka w serwisie, że wpierw zaprasza mnie na porządny przegląd amorów

2. o cenie amorków rozmawiać będziemy po ich ewentualnej kwalifikacji do wymiany ponieważ mają dużo promocji

więc umówiłem się na wizytę,

3 dni przed terminem zadzwoniła Pani żeby potwierdzić termin

2 dni przed wizytą zadzwoniła znów zapytać czy nic z mojej strony się nie zmieniło i czy godzina spotkania aktualna

1 dzień przed wizytą dostałem smsa z imieniem,nazwiskiem osoby która będzie mnie przyjmowac do serwisu oraz przypomnieniem godziny spotkania :)

po dotarciu nawet minuty nie czekałem na przyjęcie, auto wjechało na podnośnik, przyszło 2 osoby z obsługi serwisu + mechanik, w mojej obecności sprawdzili wszystkie płyny,światła itp, spisali widoczne szkody auta, obejrzeliśmy wspólnie całe zawieszenie i oczywiście amortyzatory, po czym powiedzieli, ze zabierają auto na tzw. ścieżkę czyli pomiar sprawności amorków,trzepaki itp

po 1.5h, herbatce,winogronach i ciastkach które były dla klientów serwisu zostałem poproszony do obejrzenia wyników/wydruków.

okazało się, że tylne amorki są w jak najlepszej kondycji - 67%

Pan wziął maila na którego przysłał kalkulacje pozostałych gum które zostały zakwalifikowane do wymiany,

sprawdził historię ost. trzech przeglądów, wbił do bazy dzisiejszy przegląd itp itd po czym wystawił rachunek...

36zł! - byłoby 45zł ale mają promocję - 20% na usługi serwisowe:mniam

nic dodać nic ująć, oceńcie sami czy warto jeździć po znachorach

dodam, że w mojej ocenie podejście do klienta i serwis na 6kę!

 

Potwierdzam, KIM w Świebodzinie to ASO godne polecenia...

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Gdzie w Zielonej Górze lub jej bliskich okolicach można znaleźć sensowną osobę, która zabezpieczy auto alarmem itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

własnie tez szukam w zielonej gościa od alarmu kumatego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedyś kumaty kolo był na terenie starego Zefamu, ale gdzie się przeniósł, to cholera wie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nadal będę polecał Auto-Muza.eu bo tak jak pisałem w innym temacie, byłem bardzo zadowolony tak z car-audio jak i alarmu.Pan Grzegorz robi to od lat i ma już trochę doświadczenia, nie tylko w starych samochodach, często całkiem niezłe fury u niego stoją.

Piotr a wy co tam ustaliliście ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nadal będę polecał Auto-Muza.eu bo tak jak pisałem w innym temacie, byłem bardzo zadowolony tak z car-audio jak i alarmu.Pan Grzegorz robi to od lat i ma już trochę doświadczenia, nie tylko w starych samochodach, często całkiem niezłe fury u niego stoją.

Piotr a wy co tam ustaliliście ?

 

W sprawie alarmu???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no, dogadaliście się coś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no, dogadaliście się coś ?

 

Już gdzieś tam pisałem,że dzwoniłem do automuzy ale przypitolił jakąś wysoką cenę (coś około 1200zł plus około 150 guziczek).

Dzwoniłem również do tego Pana http://www.alltronikalarmy.pl/kontakt/ . Cenę jaką przedstawił to około 750 zł juz z tym "guziczkiem" tylko, że zdziwiony był troszkę, że jest coś takiego jak passat B8 i nie miał jeszcze schematu tego alarmu, ale powiedział że jak wróci z urlopu 13.09. to sie zorientuje i da mi znać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Auto Plus Zielona Góra ul. Wiejska polecam chłopaków szybko dobrze i solidnie nie kroja dużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Szukam jakiegos znajacego sie na temacie mechnika. Mam typowe objawy wytartego walka i chciałbym wymienic caly zestaw. Robil ktos w Gorzowie? Kogo polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam typowe objawy wytartego walka i chciałbym wymienic caly zestaw

tzn. jakie typowe objawy???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dudni z filtra popychacze stukaja z rana ok 15 s resonan miedzy 1800 a 2700 obrotow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dudni z filtra popychacze stukaja z rana ok 15 s resonan miedzy 1800 a 2700 obrotow

 

 

łoooo hooooo.

no to , na 100 % musisz wymienić......

ale

 

 

qwa MECHANIKA.

 

PLIZZZ powiedz, że jaja sobie robisz. albo z Ciebie sobie ktoś robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci ze naprawdę myslalem ze nie bede mial problemu z naprawa vw ale zaden mechanik nie wie ze jakies broki trzeba sprawdzic a jeden powiedzial ze jak jeździ to nie ruszac. Dlatego szukam kogos kto gdzies ma sprawdzonego i moze nawet u niego robil akurat walek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiem ci ze naprawdę myslalem ze nie bede mial problemu z naprawa vw ale zaden mechanik nie wie ze jakies broki trzeba sprawdzic a jeden powiedzial ze jak jeździ to nie ruszac. Dlatego szukam kogos kto gdzies ma sprawdzonego i moze nawet u niego robil akurat walek

ło k...wa.

błagam, tak błagam napisz proszę u kogo byłeś.

żeby nie marnować czasu na tych patałachów.

jestem po wymianie panewek na wałku (i paru innych pierdółek ( jak głowica)) i pierwsze słyszę o "typowych w vw symptomach uszkodzenia wałka rozrządu". tym bardziej o typowym uszkodzeniu tegoż wałka.

w moim dziadku wygląda jak świeżo po dotarciu. widać na nim ten skromny przebieg, ale żeby był zmęczony- to nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To poczytaj na forum jezeli chodzi o walki. Nie kazdego to trafia. Mam kolege ktory w a4 silnik awx ma najechane 460 tys i nie wymienial walka a drugi z ten sam silnik i podobny przebieg robil. Nie ma reguly z tymi walkami. Chce dac komus kumatemu zeby zobaczyl co w jakim jest stanie. Ale taki co zrobi to dokladnie a nie na odpier.... i powie ze wsio do wymiany zeby wiecej zarobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

534 tkm.

kolego zdejmij pokrywę i obejrzyj wałek. bo jak na razie to wróżysz z fusów. uszczelka kosztuje coś około 50 zeta. jeżeli okaże się, że faktycznie masz wytarty wałek , to i tak założysz tę nową uszczelkę.

taaa poczytałem forum , parę tematów o wałkach a zabrzmiało to jak co najmniej kolejna akcja serwisowa i kolejne straty na miliony aut.

stawiam dulary przeciw orzechom, że najczęstszą przyczyną występowania tej usterki jest wadliwy łącznik kierownicy i kompletu pedałów(gaz, hamulec, ew sprzęgło).

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie poszukuje dobrego pompiarza w lubuskiem!! od zaraz bo miejscowe patałachy tylko klocki i filtry umieja robic :kijemgo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności