Skocz do zawartości
__ArroW__

10 Spot 6.10 Inowrocław

Miejsce na najbliższy spot??  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Miejsce na najbliższy spot??

    • Karczma "Pod Gołębiem"
      4
    • Inowrocław
      6


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dzięki za spota mimo tylko naszej grupy Inowrocławskiej.... fajnie było się spotkać i pograć. Jeszcze raz dzięki pozdrawiamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Dzięki za spota mimo tylko naszej grupy Inowrocławskiej

 

O czym Ty piszesz? Jaka grupa Inowrocławska?

 

Szczere podziękowania dla szerokiej rzeszy forumowiczów, którzy zjawili się dzisiaj na spocie REGIONALNYM :)

 

Jesteście wspaniali :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek miło, że spot się udał, ale ostatni raz zwracam Tobie i komukolwiek z Grupy uwagę - nie ma i nie było "Grupy Inowrocławskiej" i zakończmy wreszcie to stęplowanie Inowrocławia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jacek miło, że spot się udał, ale ostatni raz zwracam Tobie i komukolwiek z Grupy uwagę - nie ma i nie było "Grupy Inowrocławskiej" i zakończmy wreszcie to stęplowanie Inowrocławia.

 

Wodzu a jak byś to inaczej nazwał..... ?????? Były tylko osoby z Ina a miał być spot Kujawsko-Pomorski..... Każdy ma inne zdanie/podejście do tego........

 

---------- Dodano o 21:08 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:07 ----------

 

O czym Ty piszesz? Jaka grupa Inowrocławska?

 

Szczere podziękowania dla szerokiej rzeszy forumowiczów, którzy zjawili się dzisiaj na spocie REGIONALNYM :)

 

Jesteście wspaniali :D

 

Było GODNIE...:-D pzdr.

Natalia wracaj do zdrowia......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wodzu a jak byś to inaczej nazwał..... ?????? Były tylko osoby z Ina a miał być spot Kujawsko-Pomorski..... Każdy ma inne zdanie/podejście do tego........

 

Jacek przestań już pisać głupot. KONIEC TEMATU...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wodzu a jak byś to inaczej nazwał

Ja bym Twoje gadanie nazwał podburzaniem.

Nie chcę by kolejny raz ktoś za plecami mówił że taki Jacek coś mówił bo mu tomek "kazał".

To do niczego dobrego nie prowadzi.

Oszczędź sobie takich uwag.

Również dziękuję obecnym za przybycie :piwko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegoś takiego, jak grupa inowrocławska :fajny

A ze inni olali SPOT - cóż..... :kwasny:

Edytowane przez Danek75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ma czegoś takiego, jak grupa inowrocławska :fajny

A ze inni olali SPOT - cóż..... :kwasny:

 

dobrze to ujołeś..... OLALI....

 

---------- Dodano o 21:32 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:29 ----------

 

Ja bym Twoje gadanie nazwał podburzaniem.

Nie chcę by kolejny raz ktoś za plecami mówił że taki Jacek coś mówił bo mu tomek "kazał".

To do niczego dobrego nie prowadzi.

Oszczędź sobie takich uwag.

Również dziękuję obecnym za przybycie :piwko

 

Nikt mi nie kazał nic takiego mówić a zwłaszcza ty Tomek....ja wyrażam swoje zdanie po prostu ! I nikogo nie podburzam...!!! Nie prowadzi dobrze mówisz.....

 

---------- Dodano o 21:33 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:32 ----------

 

Jacek przestań już pisać głupot. KONIEC TEMATU...

 

I na tym zakończę już swoje spostrzeżenia dotyczące spotu..... pozdrawiam wszystkich forumowiczów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ze inni olali SPOT - cóż.....

 

Twoim zdaniem jak kogoś nie było znaczy, że OLEWA spot? może ktoś nie może, tego nie bierzesz pod uwagę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem ogólnie...

A skoro jest w grupie około 20 osób (nie liczyłem dokładnie) i nikt spoza Ina się nie zjawił, to na 100% śmiem twierdzić, że co najmniej 60% olało SPOta a 40 po prostu nie mogło :fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisałem ogólnie...

A skoro jest w grupie około 20 osób (nie liczyłem dokładnie) i nikt spoza Ina się nie zjawił, to na 100% śmiem twierdzić, że co najmniej 60% olało SPOta a 40 po prostu nie mogło

 

to może następnym razem pisz precyzyjniej bo znowu na forum ktoś się może czuć urażony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wodzu a jak byś to inaczej nazwał..... ?????? Były tylko osoby z Ina a miał być spot Kujawsko-Pomorski..... Każdy ma inne zdanie/podejście do tego........

 

A np. nazwałbym to brakiem czasu, sporo osób na pewno poszło lub oglądało GP w Toruniu, ja osobiście pracowałem do 2 w nocy, a Inowrocław to również Kujawsko-Pomorskie, więc był to spot Grupy. Zdarzały się spoty w Bydgoszczy, że przyjechali z po za miasta a miejscowi nie byli, w Toruniu również bywało, że miejscowi tylko byli, to nie jest nic złego przyjazd jest dobrowolny. Swoje zdanie jak najbardziej możesz pisać, tylko o Inowrocławiu się wypowiadaj jako mieście a nie grupie i będzie o wiele spokojniej. Temat zamykam dalsze wywody nie związane ze spotem wiadomo gdzie można pisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności