Skocz do zawartości
Beni0

RNS510 - Tuner DVB-T - co i jak?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie ostatnio szukałem coś na temat dvb-t do naszych 510 i na youtube wpadło mi coś takiego

 

 

 

 

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Instrukcja http://ksize.ru/uploads/files/317/Wonde%20Proud%209900%20User%20Manual%2020120731%20 compressed.pdf

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle ze DE ma MPEG2 a Polonia ma MPEG4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja montowałem u siebie, tuner TV + kamera cofania. Co prawda w Leonie, ale też z RNS510. Montowałem co prawda pół roku temu, ale w razie pytań służę pomocą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie się sprężyłem i zamontowałem tuner w samochodzie. Wszystkie funkcje sterowane są z poziomu RNS510.

 

Tutaj króciutki filmik, jak to u mnie działa. Niestety film kiepskiej jakości nagrywany telefonem.

 

https://www.youtube.com/watch?v=9BiEMymjpG8&feature=youtu.be

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie się sprężyłem i zamontowałem tuner w samochodzie. Wszystkie funkcje sterowane są z poziomu RNS510.

 

jaki model tego tunera ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki nie ma alternatyw do Martosa to jak na razie trochę drogo to wychodzi ... jak za taki bajer. Chciało by sie coś takiego mieć wraz z kamera cofania ale chyba skupie się na Webasto bo to bardziej przydatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, trochę by się temat odświeżyć przydało :lol  mam RNS 510 plus ori kamerę, chciał bym właśnie założyć sobie moduł TV do siebie, ale linki które tom-998 wystawił do poprzedniej strony niestety nie działają i nie wiem szczerze mówiąc co w nich było i jaki ma to być moduł.... jak by ktoś coś mógł był bym wdzięczny ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. zakupiłem tuner DVB-t pod fabryczną kamerę na stronie pisało że Plug&Play co się okazało że tylko bez wersji bez kam... mam coś takiego i szczerze mówiąc nie mam pojęcia jak to mam podłączyć...  jest jakiś magik w Krakowie albo okolicach Krakowa ? 

image1.jpeg

Edytowane przez mkpol
Poczekaj aż ktoś odpisze, a zamiast pisać post pod postem użyj opcji edycji posta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziękuję wszystkim za pomoc... na szczęście temat ogarnięty :) 

 

image1.jpeg

image2.jpeg

image3.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro ogarnąłeś temat to napisz co i jak.Może ktoś skorzysta z podpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2018 o 16:08, marcin9962 napisał:

witam, trochę by się temat odświeżyć przydało :lol  mam RNS 510 plus ori kamerę, chciał bym właśnie założyć sobie moduł TV do siebie, ale linki które tom-998 wystawił do poprzedniej strony niestety nie działają i nie wiem szczerze mówiąc co w nich było i jaki ma to być moduł.... jak by ktoś coś mógł był bym wdzięczny ;) 

Możesz napisać jaki w końcu zamontowałeś moduł ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poleci ktoś jakiś przewód z ekranowaniem przewodów? Chcę zrobić podłączenie tunera do kamery, odległość 50 cm max wiązki, i patrząc po schemacie sa pary 4 x 2 oraz 1 x 3 w ekranie i jeden przewod do ekranowania całości. Razem 12 przewodów.

Czy może nie bawić się w ekranowanie na takiej odległości i kupić przewod sterowniczy z żyłami w parach.

 

Temat m adaptera ogarnąłem przewodem RCA.

Tuner podłączyłem, anteny podłączyłem, tylko pytanie jest takie dlaczego znajduje tylko stacje RADIO, a żadnego kanału dvb-t nie ma ? 

Jeszcze do końca czerwca dvb-t nadaje,  pytanie dlaczego nie może złapać obrazu. 

Próbowałem z różnym kodowaniem,  ale to nic nie zmienia. Teraz mam koncowke 804.

Anteny w vcdsie widnieją  ok, tuner 7l6919148a, anteny z Touarega  7p6035552g oraz 7p6035552f, błędów brak.

Edytowane przez mkpol
nie pisz posta pod postem, jak chcesz coś dodać to użyj opcji "EDYTUJ"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności