Skocz do zawartości
SirMirek

Przewód olejowy do turbiny. Zgodność.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dzisiaj podczas podróży wyskoczyła mi kontrolka oleju. Po dojechaniu do domu okazało się, że przewód doprowadzający olej do turbiny ma dziurkę, przez którą wydobywa sie olej. Stąd moje pytanie, czy przewód od silnika AVF lub AWX będzie kompatybilny z silnikiem AVB? Nie mam możliwości sprawdzenia, a chciałbym jak najszybciej naprawić samochód. Pozdrawiam.

Edytowane przez SirMirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, to jest ten sam przewód.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponowałbym w takim przypadku nie płacić za nową metalową rurkę olejową tylko udać się do firy zajmującej się regeneracją węży ciśnieniowych - zrobią Ci dopływ oleju na giętkim wężu, zakują jego końcówki i będziesz miał zero problemów na przyszłość gdybyś chciał kiedyś zmienić turbo na wydajniejsze. Za całą operację zapłacisz około 40-60 zł zamiast około 190 za nową oryginalną rurkę a na dodatek nie będzie ryzyka ukręcenia tego przewodu gdyby kiedyś zatarła się zmienna geometria turbo i konieczność jej demontażu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Odkopuje temat lecz potrzebuje odpowiedzi i nie chce zakładać nowego. Chicialbym dowiedzieć się czy przewód olejowy turbiny z silnika 110 km AFN będzie pasował do mojego silnika 115km ATJ. Potrzebuje go wymienić a nie znalazłem na aukcjach innego. Wie ktoś czy będzie pasował bez problemu ? Pozdrawiam :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Odkopuje temat lecz potrzebuje odpowiedzi i nie chce zakładać nowego. Chicialbym dowiedzieć się czy przewód olejowy turbiny z silnika 110 km AFN będzie pasował do mojego silnika 115km ATJ. Potrzebuje go wymienić a nie znalazłem na aukcjach innego. Wie ktoś czy będzie pasował bez problemu ? Pozdrawiam :-)

 

zrób jak pisał kolega w 3 poście sprawdzone no i pewne, na marginesie odgrzałeś niezłego kotleta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności