Skocz do zawartości
Hugster

[Archiwum] Summer Cars Party 2012 Muchowiec 15-09-2012

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem ,zobaczyłem,załamałem się oglądając 95% trupów placowych (porównać to mogę do okresu szczytu giełdy wrocławskiej ze szpachlowozami) :wmorde

Dzionek spędzony fajnie, tylko i wyłącznie za wzgl. na świetne towarzystwo forumowe,pogadane,pośmiane,grill opędzony :dobrze i powrót do wrocka :D

 

p.s

dzięki Miły za załatwienie sektora,fajnie że byliśmy wszyscy w grupie :cmok :D

 

dawaj zdjęcia Roberto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja też byłem nie swoim vw ale golfem i powiem ze się załamałem ;/ ceny masakryczne ale mało atrakcji + mega korki na wjeździe i wyjeździe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli żałować można tylko tego że nie spotkałem się z fajnymi ludźmi z forum :( ale zrobić auto jak należy to podstawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety muszę się zgodzić z przedmówcami.. Byłem 1 raz, ale więcej chyba nie ma to sensu..

 

Jednak nie da się zrobić imprezy na której będzie wszystko, 2 sceny, koncerty, wyscigi, zloty aut i klubów, palenie gum, uje muje dzikie węże, no po prostu się nie da..

 

Na szczęście od poprawy zjepanych imprez jest wspaniała ekipa vw-passat.pl do której się przekonuję z każym spotkaniem bardziej :piwko :kumple

 

i dziękuję bardzo za serdeczne przyjęcie do grona ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dawaj zdjęcia Roberto

 

wziąłem aparat z bagażnika i po przejściu 100m,wróciłem i schowałem do auta.

np.fele które mnie zaciekawiły to:

3x20''

1x19''

2x18''

wsio :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wziąłem aparat z bagażnika i po przejściu 100m,wróciłem i schowałem do auta.

np.fele które mnie zaciekawiły to:

3x20''

1x19''

2x18''

wsio :lol

no to fest na prawdę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dawaj zdjęcia Roberto

nie było po co Krzychu wyjmować... może z 10 aut było wartych uchwycenia :wmorde

 

SCP 2012 było moją pierwszą i chyba ostatnią edycją... Jeżeli ktoś robi tak rozdmuchaną medialnie imprezę, liczy się z ogromną frekwencją to na liczeniu się nie powinno kończyć... kolejki kilometrowe że część autostrady stała do wjazdu do jednej tylko bramy, podobnie z resztą do wyjazdu. Koleś z plakietką organizator opierający się o słupek bo się jeszcze przewróci zamiast jakoś usprawnić wyjazd to żenada - ale to chyba w myśl - 'kasa wzięta to nas to już yebie'... Ceny wywalone w kosmos, zero koszy na śmieci, na tysiące osób chyba z 12 toitoi no i auta zaparkowane na naszej strefie 'bo tu było miejsce'.

Pomyślicie 'czy było aż tak źle'.. no było. 90% auto to golfy żyłowane do odcinki zrobione totalnie bez gustu, na jednej ręce można by wyliczyć konkretne projkety. Na gromnie nazwanej strefie 'show shine' stały wraki z zaparowanymi lampami i nieudanymi malowidłami.. najładniejsze to tam było seryjne Subaru :wmorde

 

Dobrze, że moim celem było spotkać się ekipą i na tym jak zawsze się nie zawiodłem :kumple

 

 

Dodam tylko, że do imprezy i projektów z Rottenburga to SCP nigdy chyba nie dojdzie - tak więc Ci co nie byli nie mają czego żałować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie było po co Krzychu wyjmować... może z 10 aut było wartych uchwycenia :wmorde

 

SCP 2012 było moją pierwszą i chyba ostatnią edycją... Jeżeli ktoś robi tak rozdmuchaną medialnie imprezę, liczy się z ogromną frekwencją to na liczeniu się nie powinno kończyć... kolejki kilometrowe że część autostrady stała do wjazdu do jednej tylko bramy, podobnie z resztą do wyjazdu. Koleś z plakietką organizator opierający się o słupek bo się jeszcze przewróci zamiast jakoś usprawnić wyjazd to żenada - ale to chyba w myśl - 'kasa wzięta to nas to już yebie'... Ceny wywalone w kosmos, zero koszy na śmieci, na tysiące osób chyba z 12 toitoi no i auta zaparkowane na naszej strefie 'bo tu było miejsce'.

Pomyślicie 'czy było aż tak źle'.. no było. 90% auto to golfy żyłowane do odcinki zrobione totalnie bez gustu, na jednej ręce można by wyliczyć konkretne projkety. Na gromnie nazwanej strefie 'show shine' stały wraki z zaparowanymi lampami i nieudanymi malowidłami.. najładniejsze to tam było seryjne Subaru :wmorde

 

Dobrze, że moim celem było spotkać się ekipą i na tym jak zawsze się nie zawiodłem :kumple

 

 

Dodam tylko, że do imprezy i projektów z Rottenburga to SCP nigdy chyba nie dojdzie - tak więc Ci co nie byli nie mają czego żałować ;)

 

z tego co piszesz to myślę że tuningowisko w Legnicy było lepsze ;) a na pewno o wiele bliżej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
Dodam tylko, że do imprezy i projektów z Rottenburga to SCP nigdy chyba nie dojdzie - tak więc Ci co nie byli nie mają czego żałować

:hyhy a dupki były jakieś :lol

Edytowane przez Hugster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak więc Ci co nie byli nie mają czego żałować
amen :)

 

 

a dupki były jakieś
To akurta bardzo ważne pytanie, więc czekamy na odpowiedź :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To akurta bardzo ważne pytanie, więc czekamy na odpowiedź

 

Pare było ale większość to te z PSB z toną regipsu i tapety ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pare było ale większość to te z PSB z toną regipsu i tapety
Szpachlowozy :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.500336369978592.120288.100000066998971&type=3&l=abd566fd04

Macie :D tylko niue wiem czy będzie wam działać niby album jest publiczny al dodaje jeszcze zdjęcia az 21 zdjęc zrobiłem ! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.500336369978592.120288.100000066998971&type=3&l=abd566fd04

Macie :D tylko niue wiem czy będzie wam działać niby album jest publiczny al dodaje jeszcze zdjęcia az 21 zdjęc zrobiłem ! :D

 

jak chłopacy mówili szału nie ma :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, oj tam. Powinniście się cieszyć, że mogliście wjechać do cywilizacji bez paszportów :D :D

 

Pozdro od zawyżającego średnią wieku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety organizacja tragedia i to chyba to rozwaliło impreze, bo był totalny rozje* .

No i oczywiście giełda była . .

A auta hmm sensownych aut policzyl bym na palcach jednej ręki , no ale co poradzić na SCP jedzie się posiedzieć ze znajomymi a nie jarać się autami niestety..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również dorzucę coś od siebie.

I przyznaję rację, impreza była totalnym niewypałem, po prostu wielkie NIC.

Zero organizacji, jakiś konkretnych konkursów, zabaw, wielka hołota heblowa , inaczej tego nie potrafię nazwać. Auteczka typu:tico - fascynujące.

Jedynie co było godne, to spotkanie z ekipą. :)

Także naprawdę- pierwszy i ostatni raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, ja się nie nastawiałem na samą imprezę, tylko na spotkanie z ludźmi z Passat.pl - i w tym miejscu się nie zawiodłem. Naprawdę super ekipa. Gdybym pojechał tam dla tego "festiwalu" to bym po dwóch godzinach wyszedł. Muzyka przeszkadzała, auta to jakiś dowcip (w większości) - no żadnego pomysłu organizatorów.

 

Po południu wrzucę parę zdjęć z telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, styknie narzekań :D

 

Teraz czekamy na zdjęcia i do archiwum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności