Skocz do zawartości
lukpc1

Prosze o analizę AFN Passat kombi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam passat ma muła na niskich, idzie dopiero od ok 1900rpm jazda jest męcząca w porównaniu do zdrowego AFN, zrobiłem loga 011 na 3 biegu od samego dołu do 4500. Co może być nie tak, podciśnienia sprawdzone n75 podmieniałem z EGR.

Log (0 - 011) troszkę go nie doładowywuje do 1800 chyba???, jakie jeszcze zrobić logi ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrób komplet logów.

 

p.s. auto po programie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak auto po virusie

Dodam że gruszka jest troszkę wgnieciona tak jak by ktoś ją uszkodził np. podczas wkładania silnika, auto mam muła odkąd je kupiłem czy jeżeli sztanga by nie szła na maxa do góry to było by przyczyną nie doładowania w dolnej partii obrotów???

 

TAk wygląda wgniecenie 20120905931.jpg

Edytowane przez lukpc1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem ile w tym prawdy,poprawcie mnie jak cos ale moj mechanik twierdzi ze jak nie ciagnie od dolu to przeplywka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to przeplywka

nie sądzę, raczej N75 ale to wyjdzie w praniu - w 011 ciśnienie osiąga przy 2290 mbar ale potem spada i to drastycznie a to nie wina przepływki ale zobaczmy dalsze logi czyli 003 z 011 i 008 z 010.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw sprawdź szczelność wszystkich wężyków w układzie podciśnień a jak te będą OK to podmień na próbę inny, sprawnie działający N75 i ponownie zloguj 011.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamieniałem n75 z n18 myślę że sa dobre przewody szczelne teraz jeszcze wymieniłem tą krótką gumę co idzie od intercoolera do kolektora bo była mała dziurka jeszcze nie próbowałem ale wątpie by to była wina tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podmień przepływkę jak ogarniesz podciśnienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przepływke podmieniałem na samym początku nic nie pomogło moja sprawna podmieniana tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności