Skocz do zawartości
Bimbasz

Nr części Passat R-Line, R36, CC, 3C B6 - białe kruczki

Rekomendowane odpowiedzi

Kratki mają trochę inną konstrukcję niż oryginały do naszych modeli. Między pseudo-chromem, a konstrukcją/bazą są mniejsze odległości. A to sprawia, że kratki są wypychane miejscami przez deskę. Głównie przez te wypustki we wnękach.

 

  • Lewa kratka była wypychana przez wypustki na dolnej krawędzi wnęki oraz po prawej stronie.
  • Prawa kratka usiadła w miarę dobrze, ale wypychały ją dolne wypustki.
  • Środkowa kratka nie sprawiła większych problemów, poza optymalnym upchaniem kabli. Lekko jeszcze nie podoba mi się spasowanie przy dolnej krawędzi, ale to zapewne przez ten "dzyndzel" na środku... Wszystko jest do wyprostowania, ale obecnie brak czasu na dalszą zabawę.

 

a może tak jeszcze jedno z bliska

 

Jak klikniesz prawym na zdjęciu to możesz skopiować linka do zdjęcia i wyświetlić go w większym rozmiarze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma więc dodaję

spoiler zderzaka tylnego do kombi

 

3C9 807 521 F GRU

W 2010 zamienił się na 3C9 807 521 L GRU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1K1 721 503 Q - pedał gazu dla skrzyni manualnej - czy mając automat też mogę go zastosować czy musi być dedykowany do automatu 1K1 723 503 P - pedał gazu dla skrzyni automatycznej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1K1 721 503 Q - pedał gazu dla skrzyni manualnej - czy mając automat też mogę go zastosować czy musi być dedykowany do automatu 1K1 723 503 P - pedał gazu dla skrzyni automatycznej

 

Co to za pytanie :( kickdown Masz w automacie to jak od manualu?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, ma ktoś może numery części do skompletowania czarnej podsufitki w kombi i do swiatel shadow do kombi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do podsufitki to jeden z kolegów podawał wszystkie części w wątku o swoim passacie. Co do lamp Black Hella, niestety do kombi są już nie do zdobycia nowe a jedynie używane ew resztki magazynowe gdyż fabryka zaprzestała produkcji. Dostępne są natomiast w ciągłej sprzedaży do sedana.

 

Koledzy ma ktoś dostęp do katalogu indyvidual do B6 z niemiec albo coś takiego? Poszukujemy kilku części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pytanko

czym się różni spoiler klapy do kombi o numerze 3C9 827 933 A od spoilera 3C9 827 954?

 

Marku ostatnio kupiłek mlapę z r 36 Lotka składa się z dwóch części: na lotce jest 3C9 827 954 a na plastiku, który wchodzi w miejsce starego stopu jest 3C9 827 287. Wiec tak jak pisze Tomek różnica w numerach, które podałeś może wynikać z r 36 i r line.

Czy r 36 różni się kształtem od r line nie mam pojęcia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy istnieje możliwość zakupienia osobno takich srebrnych osłonek, które znajdują się w kierownicy r-line dookoła przycisków od wielofunkcji?

 

2382482262.jpg

 

Czy pasują one do standardowej kierownicy?

 

 

Teraz mam takie gumowe, które są trochę podrapane i szpecą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można kupić przyciski, ale nie podejdą do twojej kiery.

Są dwa wyjścia albo zmienisz kiere na taką z góry, albo kupisz nakładki z linku od żółtych ;)http://www.aliexpress.com/item/Accessories-SLIVER-FIT-FOR-VW-GOLF-MK6-JETTA-PASSAT-B7-CC-CHROME-STEERING-WHEEL-INSERT-COVER/32338429205.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TheStig dzięki wielkie! Właśnie o takie nakładki mi chodziło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pokaż zdjęcia to Ci powiemy czy masz wszystko :) na polski rynek wychodziły w większosci ubogie wersje, na zachodni bardziej na wypasie. Widzę, że masz paska z 2010r jeżeli to kombi to zapewne nie masz tylnej lotki ze światłem stop oraz możesz nie mieć kratek na halogenach z r lina, możesz nie miec podstopnicy i nakładki na pedały czyli taki goły r line (progi, przednia dokładka, tylna, grill)

 

Decydowanie pakiety R-line na rynek niemiecki, czy też zachodnioeuropejskie były bardziej rozbudowane. Może katalog coś pomoże:

 

http://www.autohaus-max.de/fileadmin/Redaktion/Volkswagen/rline_k01_ausstattung.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczek do grila kup w ASO. I jest to jedyny znaczek w R-Linie kombi. W zadnym innym miejscu nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to z tego co mi wiadomo to jest boczna ,,naklejka,,

 

A Etka pokazuje:

 

2.jpg

w B6 z boku była:

 

3.jpg

Edytowane przez mgboczna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na alliexpres jest zatrzęsienie tych znaczków po 5-7 dolarów. Jeśli szkoda ci kaski (co mogę zrozumieć) to kup sobie kilka na ali i wymieniaj co jakiś czas

Według mnie ten znaczek który wkleiłeś to jest z jetty i nie podejdzie do b7 bez rezania, ale mogę się mylić.

A może to tylko kwestia kąta pod jakim zrobione jest zdjęcie?

tu masz ori znaczek

http://www.ebay.de/itm/like/111845792026?clk_rvr_id=962696902849&item=111845792026&lgeo=1&vectorid=229487&rmvSB=true

Edytowane przez mkpol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam potrzebuje numerów zaślepek progu lewego do r line oriętuje się może ktoś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam potrzebuje numerów zaślepek progu lewego do r line oriętuje się może ktoś ?

 

3C0853455AGRU lewy przod

3C0853657GRU lewy tył

 

3C0853456AGRU prawy przod

3C0853658GRU prawy tył

Edytowane przez Bimbasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Progi B7 R-Line

 

3AA853091DGRU nakładka progu str. lewa

3AA853092DGRU nakładka progu str. prawa

3AA853897DGRU nakładka progu str. lewa

3AA853898DGRU nakładka progu str. prawa

3AA898813A zestaw mocowania progu str. lewa

3AA898814A zestaw mocowania progu str. prawa

 

 

Spoiler kombi B7 R-line składa się z 2 części

 

3AF827933AGRU spojler tył

3AF827954 spojler panewka wewnetrzna

 

Tylny zderzak

 

3AF807421C GRU nakladka w razie potrzeby wykonać otwory na czujniki parkowania

3AF807521F 041 spojler rura wydechowa: tył str. lewa (rura podwój.)

3AF807521G 041 spojler rura wydechowa: tył lewo i prawo

3AF807521H 041 spojler tył

3AF807433 041 spojler do samochodów z zaczepem do holowania przyczepy rura wydechowa: tył str. lewa rura pojedyńcza

3AF807433A 041 spojler do samochodów z zaczepem do holowania przyczepy rura wydechowa: tył str. lewa rura podwójna

3AF807433B 041 spojler do samochodów z zaczepem do holowania przyczepy rura wydechowa: tył lewo i prawo

3AF807433C 041 spojler do samochodów z zaczepem do holowania przyczepy

3AF807397B 041 nakładka do samochodów z zaczepem do holowania przyczepy

w razie potrzeby zastosować: 6Q0 807 180 oraz 6Q0 807 643

Edytowane przez Bimbasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ktoś może mi wytypować pakiet r-line passata cc 2010?

interesuje mnie pełen kpl ale nie mogę na internecie znaleźć :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy dokladka z wersji R-line na tylny zderzak kombi podejdzie do zwykłego zderzaka? Czy trzeba kupić komplet?

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Passat b7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności