Skocz do zawartości
Bimbasz

Nr części Passat R-Line, R36, CC, 3C B6 - białe kruczki

Rekomendowane odpowiedzi

Ile zapłaciłeś za listwy i przesyłkę???

 

42 dolary. Przesyłka była gratis. Czekam na listonasza pewnie w ciagu kolejnego tygodnia, dwóch doleci.

 

---------- Dodano o 10:05 ---------- Poprzednia wiadomość o 10:02 ----------

 

Ale to tylko wkład w listwę - jak to zamocujesz (ori listwa nie ma odpowiedniego profilu).

 

U mnie listwa progowa ma zaglebienie w które sie te listwy prawdopodobnie wkleja (taśma 3m na fotach ebaya widoczna). Może tak jest tylko w highline? W katalogu były listwy z napisem passat, zakładam ze to te same wymiary tylko z oznaczeniem R-line.

 

---------- Dodano o 10:05 ---------- Poprzednia wiadomość o 10:05 ----------

 

Ale to tylko wkład w listwę - jak to zamocujesz (ori listwa nie ma odpowiedniego profilu).

 

U mnie listwa progowa ma zaglebienie w które sie te listwy prawdopodobnie wkleja (taśma 3m na fotach ebaya widoczna). Może tak jest tylko w highline? W katalogu były listwy z napisem passat, zakładam ze to te same wymiary tylko z oznaczeniem R-line.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Felga "Talladega" R-Line 18"

 

5K0601025H 88Z- 1400€ za 4

 

P1070126.jpg

426.jpg

Edytowane przez Doran

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

fcd6170c62ba7c4bba65f472962ece36.jpg

 

 

Uwaga! Nie jest to osłona, a spreżyny mocujące klocek w zaciskach z golfa/scirocco R. W Passacie pasuje TYLKO do r36.

 

Numery części. 8P0615123A/124A

 

Swoją drogą w zeszłym tygodniu montowalem to przy okazji konwersji hamulców z 312mm na 345mm ;)

 

Sprostowanie: prawidłowy numer tego detalu to 1K0 615 269 B.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla Osób posiadających DynAudio lub planujących jego montaż

DynAudio.jpg

3AA837973A9B9 lewy 548zł

3AA837974A9B9 prawy 548zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ma ktos moze numer tego foot rest od r36 ale do auta z kierownica po prawej stronie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

R.jpg

 

Panowie orientuje się ktoś...

Jaki nr katalogowy mają ori (bądź jakieś zamienniki) nakładki progowe z R36 (zaznaczone czerwoną linią)

Dywaniki z logo R36 gdzie idzie zakupić?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co do oryginalnych dekielkow rline to nr nie jest chyba poprawny bo w gajosie nie znajduje nic.
Poprawnie powinien być 6N0 601 171

http://www.ebay.com/itm/Factory-OEM-Volkswagen-R32-Center-Cap-Black-6N0-601-171-2-Inner-Diameter-/310846126128?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item485fdf7830&vxp=mtr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

promo w ASO gdyby ktoś chciał:)

 

IMG_0077.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bimbasz. Widzę, że pojawiło się pare fruktów, które warto dodać do pierwszego postu.

 

- spoiler r-line klapy bagażnika sedan,

brakuje jeszcze paru elementów, ale nie znam ich numerów:

- przełącznik wlewu paliwa/otwierania bagażnika z B7 (chrom)

- przełącznik świateł B7 chrom - występuje w dwóch wersjach do wersji standard i do wersji z "Auto" / czujnikiem zmierzchu.

 

Ja jeszcze mam fajną rzecz. Dekle felg VW z nowym logo R - zamówiłem na Ebayu z myślą o zimówkach, czekam na paczkę, dam znać jak dotrze czy pasuje i dobrze wykonane. Nie wiem czy to występuje w ETCE pod jakimkolwiek numerem ?

 

http://www.ebay.co.uk/itm/4PC-65mm-R-Wheel-Center-Car-Caps-for-Volkswagen-Golf-MK5-Jetta-Passat-Polo-w49-/261321074947?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item3cd7f32903

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przelacznik wlewu paliwa i otwierania bagaznika jest tez w chromie w oryginale?

 

ja kupowałem na jebaju, podany numer to chyba numer z ETKI, rzekomo z passata CC. ale u mnie pasuje, jak na załączonym obrazku:)

 

http://www.ebay.co.uk/itm/CHROME-FUEL-GAS-DOOR-TRUNK-RELEASE-BUTTON-SWITCH-fit-for-VW-PASSAT-CC-35D959903-/201059329017?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&fits=Model%3APassat+CC&hash=item2ed011e3f9

 

13713424494_526ce56ffc_c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzieki bardzo, a powiedz mi masz moze numer tego korka od zbiorniczka wyrownaeczego od r8?

 

A co do tego przycisku od wlewu to myslisz ze to ori?

 

myślę, że z linii produkcyjnej VW w Chinach. Cała elektryka do aut jest tam robiona, więc to jest na bank to samo, jest nawet logo VW na elementach... jakośc wykonania bardzo dobra i wszystko działa.

 

chcę kupić sobie zestaw Olej i Coolant Cap z Porsche 911 (aby mi do felg pasowało;)...

 

Piotrek

Edytowane przez Bimbasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

na dekielkach jest nr 3B7 601 171 i są dostępne w PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejny frykas i w lepszej cenie niż te z Audi R8.

 

Porsche oil cap - Part No: 991 107 475 00

Porsche coolant cap - Part No: 991 106 457 01

 

13760520365_ce4bcd940d_c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to roznica jest znaczaca , ale coz teraz to juz za pozno:)

Szkoda ze nie ma tez cos w tym stylu ale do zbiorniczka plynu do spryskiwaczy.....bylby komplet

 

Tutaj są korki Porsche w dobrej cenie i mają też do zbiorniczka wody do spryskiwacza czarny zamykadło, w miejsce niebieskiego. Eleganciej:)

 

http://www.awesomegti.com/car/vw/passatb6?subpart=EngineBayStyling

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pakiet R-line do Passat CC:

 

3C8945207 / 3C8945208 / 3C8945307 / 3C8945308 – światła tył

3C8 071 609 GRU – przedni spojler

3C8 071 641 GRU – spojler na tylnia klape

3C8 071 685 GRU – progi

5K0 853 688 A FXC – znaczek na błotnik x2 szt

Edytowane przez sebos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie , pytanie za 100 punktów .

 

Od jakiegoś czasu szukam podświetlanych progów Volkswagen Individual do B6 , mowa oczywiście o używanych bo w salonie nawet nie chciałem sprawdzać ceny.

 

3C8 853 369 4P7 lewy próg

3C8 853 370 4P7 prawy próg

 

Powyżej to numery tych progów, pytanie brzmi czy występują one tylko w kolorze czarnym ? Mam u siebie jasny środek i szukam z racji że jest to całī element a nie sama listwa z podświetleniem , szukam całego elementu w JASNYM kolorze, czy jest to osiągalne i czy jest możliwe że VW posiada to tylko do czarnego środka...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności