Skocz do zawartości
Bimbasz

Nr części Passat R-Line, R36, CC, 3C B6 - białe kruczki

Rekomendowane odpowiedzi

Mam u siebie jasny środek i szukam z racji że jest to całī element a nie sama listwa z podświetleniem , szukam całego elementu w JASNYM kolorze, czy jest to osiągalne i czy jest możliwe że VW posiada to tylko do czarnego środka...?

 

jeżeli masz Pure Beige to jest to nie osiągalne, rozwiązanime jest zakup tych listw w kolorze czarnem i przełożenie samej cześci ozdobnej do swoich progów ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
rozwiązanime jest zakup tych listw w kolorze czarnem i przełożenie samej cześci ozdobnej do swoich progów ...
Jeśli progi passat individual ma taką samą konstrukcję jak passat exclusive to jest to nie do zrobienia. Za duże różnice w konstrukcji progu. W zwykłych będzie brakowało mięcha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli progi passat individual ma taką samą konstrukcję jak passat exclusive to jest to nie do zrobienia. Za duże różnice w konstrukcji progu. W zwykłych będzie brakowało mięcha

 

Co Ty gadasz:) ja mam przelozone do swoich .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli progi passat individual ma taką samą konstrukcję jak passat exclusive to jest to nie do zrobienia. Za duże różnice w konstrukcji progu. W zwykłych będzie brakowało mięcha

 

Jabber ma tak chyba przerobione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5K0 959 565 XSH Przełącznik lusterek (ze składaniem) Cena (bez rabatów) 142zł

 

41EKX7ce-kL._SX300_.jpg

Edytowane przez Bimbasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aluminiowe obrączki w uchwyty drzwi, z wersji highline

 

images.jpg

 

3AA898197 3Q7

3AA898198 3Q7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak jest grill w chromie satynowym to chyba muszą być czujniki w takim samym kolorze.

 

Znalazłem: 3C0 919 275 S 6A7

 

A tu zdjęcia:

DSCF3880.JPG

DSCF3878.JPG

Edytowane przez mkpol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Marzy mi sie biały licznik dlatego poszukuję nazwy i najlepiej numeru części dekoru do passata b6 - chodzi mi o ramkę do nowszych licznikow (z tego co zauważyłem jest do dekor z wersji r36, aczkolwiek mam je u siebie w Rline) nie jest to ani aluminium ani carbon tylko wygląda jak otwory nawiercone wiertlem 5mm jeden obok drugiego ;) mam nadzieje ze zalaczniki sa widoczne (jeden to przybliżenie moich dekorów, drugi to licznik r36). Proszę również o informacje czy występują w jednym odcieniu czy w kilku.

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam

VW-Passat-Variant-R36-1152x768-ca1c0c16cf207c06.jpg

CAM00791.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jest do dekor z wersji r36

 

na mój nos to ten dekor oznaczenie koloru ma 8B4 - aluminium engine spin

3C8858366T 8B4 - licznik

3C1857212AC 8B4 - dekor pasażera

 

itd

 

wiec jak szukasz w tym kolorze a jest tylko jeden odcień to każdy element musi być oznaczony co do koloru 8B4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie, w końcu wiem jak się to ustrojstwo zwie. Nidzie tego nie ma wiec pozostaje tylko ASO.

A generalnie te dekory z starych liczników i nowszych maja tą samą długość? Rozumiem, że teraz po prostu muszę kupić tylko osłonę licznika 8B4 bo reszta zostaje stara (dekor pasażera+ schowek i osłona telefonu?

 

edit.

Generalnie Marcin dzięki Twojej informacji wiem, że jest to na 100% wzór dekorów jako engine spin, ale tak jak się obawiałem oprócz tego, że są rzadkością to na dodatek występują jednak w dwóch wersjach kolorystycznych (znalazłem na jednym z ruskich albo ukraińskich forum):

- engine spin - 8B4

- antrazit engine spin - 9AT

Więc tak czy owak muszę przedzwonić w wolnej chwili do ASO i na podstawie VIN pewnie mi powiedzą którą mam.

Zatem dziękuję za pomoc i gratuluję ogromnej wiedzy :)

 

na mój nos to ten dekor oznaczenie koloru ma 8B4 - aluminium engine spin

3C8858366T 8B4 - licznik

3C1857212AC 8B4 - dekor pasażera

 

itd

 

wiec jak szukasz w tym kolorze a jest tylko jeden odcień to każdy element musi być oznaczony co do koloru 8B4

antrazit engine spin - 9AT.jpg

engine spin - 8B4.jpg

Edytowane przez aaa123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych

dyfuzor pod hak do kombi z numerem 3C9 807 482 B nie jest już produkowany. Zamiennie jest 3C9 807 482 G

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Info dla leniwych.

Czytajcie ten temat od poczatku to raptem 52 posty a nie zadawac prosze pytania na ktore jest tu odpowiedz.

Nastepnym razem nie bede wyrozumialy.

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko

czym się różni spoiler klapy do kombi o numerze 3C9 827 933 A od spoilera 3C9 827 954?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pytanko

czym się różni spoiler klapy do kombi o numerze 3C9 827 933 A od spoilera 3C9 827 954?

 

jak wklikałem w wujka g... to wyszło, że 933a to jest dolny spoiler pod zderzak, a 954 górny do kombi na klapę... inaczej nie chce wyjść...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gugiel głupoty gada Tomek. Etka mówi że 933A to spoiler klapy. Może to kwestia roczników?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

więc druga możliwa wersja jest taka, że 954 jest od r36... dwa odnośniki mi wyskoczyły, jeden z aukcji na eb.. która już poszła w przestrzeń że do r36, a drugi z forum passata w de i też przy r36... 953A masz rację, też górny ale do rline napewno bo nawet na pierwszej stronie tego działu jest opis :) na pewno obydwa mają światło stop... a jak 954 jest do r36 to może się ewentualnie troszkę kształtem różnić.

Na ww forum coś tam piszą, ale nie szwargolę w ich narzeczu, więc jak Ty znasz to poczytaj...

 

http://www.passatforum.com/forum/viewtopic.php?t=21655&p=343842

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

933A jest zarówno dla R line jak i R36.

 

Marku skąd masz ten numer? Nie widzę go w katalogu części...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek widziałem go na zdjęciu lotki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba szukać znaczka z jetty MK5. Po lekkiej rzeźbie podchodzi.

 

Coś w tym bezguście. Niestety innej opcji na ten kształt znaczka nie ma

http://www.aliexpress.com/item/Racing-Style-Front-Grille-Badge-Direct-Fit-For-VW-Jetta-MK5/1677504124.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś miał kaprys wstawienia trochę innych wlotów powietrza to można je dostać przykładowo tutaj: Black piano air vents. Czekałem na nie niewiele ponad tydzień.

 

Jako, że mam środkową konsolę w kolorze "black piano" to ładnie się wloty komponują. W przeciwnym razie rzecz gustu. Niestety u mnie nie pasowały idealnie i musiałem odrobinę im pomóc, by siedziały jak należy. Kratki różnią się szerszym zakresem regulacji góra/dół oraz jakoś pokrętła są bardziej gumowane. Subiektywnie, odczucie jest takie, że są lepszej jakości niż odpowiedniki z B7.

 

Wiązka jest o tyle fajna, że dodatkowe przewody są na skraju i można łatwo się wpiąć po lewej stronie deski np do pokrętła regulującego jasność podświetlania.

 

20150417_172524.jpg

20150417_172518.jpg

20150417_172511.jpg

20150421_081747.jpg

20150417_172530.jpg

Edytowane przez DemoniK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności