Skocz do zawartości
klexiuZST

Brak oświetlenia bagażnika w B5

Rekomendowane odpowiedzi

masz jeszcze jedno wyjscie dwa przewody laczysz razem i masz wejscie na dwa piny tylko sprawdz dwa przewody to lampka bagaznika i kontrolka na wyswietlaczu a trzeci to jak polaczysz razem daje efekt lampka w bagazniku kontrolka na wyswietlaczu ze otwarty bagaznik wiec mozesz kupic zamek na 2 piny tylko aby pasowal mysle ze pomoglem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

 

mam dwa problemy związane z tyłem Kombika B5 1999:

 

NIe działa wycieraczka- sprawdzone miernikiem przy włączonej manetce brak napięcia

 

NIe działa lampka w bagażniku- sprawdzone napięcie po otworzeniu klapy-brak w kostce, dodam jeszcze, że reszta oświetlenie zapala sie po otworzeniu klapy

 

teraz moje pytanko czy mogło nastąpić gdzieś załamanie kabli ?? bo dziwne że nie działą i wycieraczka i światełko, ktoś zapewne dobierał się do tego, ewentualnie jak mogę sprawdzić czy działa ta wycieraczka jakoś na krótko?

 

dodam że pozostałe oświetlenie wnętrza po otworzeniu klapy działa normalnie

Edytowane przez webs88
poprawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby sprawdzić na krótko silniczek wycieraczki musisz rozebrać tapicerkę bagażnika. Kostka na 3 piny bodajże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

okey to wiem że trzeba zdjąć ale jakie połaczenie muszę wykonać żeby pobudzić do działania ten silniczek:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najłatwiej prostownik i małe krokodylki przyłożyć do pinów.

Teoretycznie jak już zdejmiesz tapicerkę to wyjęcie silniczka to jest odkręcenie 3 śrub + zdjęcie samej wycieraczki z wielowpustu i już możesz się podłączyć gdzie chcesz.

Przy okazji możesz przesmarować tuleję doprowadzającą płyn do spryskiwacza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. U mnie problem z oświetlenia bagażnika. Nie świeci. Ale ostatnio jak patrzyłem to jest coś takiego że jak którąś z części lampki dotknąłem do metalu bagażnika to zaświeciło się. O co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Proszę o podanie numeru mikrostyku odpowiedzialnego za oświetlenie bagażnika.

 

Passat B5 2000 1.6 AHL kombi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Passat B5 Sedan 1998 bardzo proszę o pomoc, wymieniałem żarówkę migneła, wsadziłem drugą już nie świeci obstawiam bezpiecznik. Tylko który, bo w google nie ma info o podświetleniu wewnątrz bagażnika?  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności