Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie też działa
Pod chrome nie chcialo dzialac.

Pod FF poszlo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, też macie problem z odkodowaniem vin w tej ETKA online ?

Po wpisaniu VIN'u wyskakuje okienko że nidy rydy .... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, też macie problem z odkodowaniem vin w tej ETKA online ?

Po wpisaniu VIN'u wyskakuje okienko że nidy rydy ....

 

W zwykłej nie da rady bez dostępu a co mówić online...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może przypiąć wątek do wyróżnionych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sUPER. Wszystko działało jakieś 10 minut i później kaput i informacja o blokadzie z serwera. Nie zdążyłem znaleźć nr katalogowego rury czynnika chłodniczego echhhhh...

 

w każdym razie wielkie dzięki syncro 2.2

Edytowane przez jurasJGA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość sciągnięcia etki w której można dobierać części po numerze VIN? Wersja którą posiadam niezależnie od VIN pokazuje ,, błedny numer podwozia", ponoć potrzebny jest dostęp online? Czy da się to jakoś ominąć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy jest możliwość sciągnięcia etki w której można dobierać części po numerze VIN? Wersja którą posiadam niezależnie od VIN pokazuje ,, błedny numer podwozia", ponoć potrzebny jest dostęp online? Czy da się to jakoś ominąć

Myślę że bardziej doświadczeni koledzy potwierdzą moje słowa: jeżeli będziesz miał zdekodowany VIN w pliku txt i wrzucony w odpowiedni folder, to generalnie ETKA pokazuje części pod konkretny numer nadwozia. tyle że z tego co pamiętam dopiero po 2000 roku jest takie cosik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://ifinterface.com/page/page3.php?langid=1

wybieramy CarProg2 i mamy ETKĘ online po Polsku bez konieczności instalacji czegokolwiek

Nie wiem czy gdzieś już to było na forum ale może komuś się przyda.

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
może przypiąć wątek do wyróżnionych

 

dobry pomysł - zrobione

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam ten temat i napisze swoje spostrzezenia:

 

Jezeli chodzi o ETKE to wersja 7.3 jak i 7.4 dziala na kazdym Windows'ie zarowno 32 jak i 64bitowym.

Podczas instalacji na 64bit po prostu trzeba zainstalowac hardlock pod 64bit i dziala bez problemowo.

 

W wersji 7.3 dziala opcja wyszukiwania po VIN, ktory polega na skopiowaniu stworzonego wczesniej pliku .txt na bazie Twojego numeru VIN, ktory kopiuje sie do folderu FGST w Etce. Rowniez dziala bezproblemowo wyszukiwanie po kodzie modelowym pojazdu. Tutaj tylko nie jestem pewien czy istnieje mozliwosc aktualizacji baz danych oraz cen producentow (w momencie kiedy mialem ta jeszcze wersje podczas aktualizacji online wyskakiwal blad o zmianie wersji na 7.4 i tak tez zrobilem :)

 

W wersji 7.4 niestety ta opcja (wyszukiwanie pop VIN) na dzisiejsza chwile nie dziala, natomiast dziala bezproblemowa aktualizacja online baz danych oraz update'u cen wszystkich marek. Kwestia co komu bardziej potrzebne

 

Pojawily sie w sieci skompilowane dwie wersje w jedna (7.3 i 7.4) gdzie wszystko dziala razem, ale nie testowalem, wiec nie mam pojecia jak to jest.

 

Druga sprawa, jezeli chodzi o ELSE, obecnie najnowsza wersja to 4.1 w wersji polskiej.

Dziala rowniez na wszystkich systemach Windows zarowno na 32, jak i 64 bitowych

Podczas instalacji ELSY nalezy zainstalowac rowniez jezyki niemiecki oraz angielski, poniewaz nie wszystkie modele samochodow sa dostepne w jezyku polskim.

Na obecna chwile (10.2013) najnowsze bazy to:

Volkwagen 04.2013

Audi 05.2013

Skoda 03.2012

Seat 01.2013

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daniel mozesz podac jakies sprawdzonke linki do etki i elsy?

Mam else 3.x ale zajmuje ok 30GB. Nie wiem jak z nowsza wersja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem ,bo wpisałem nr. vin kilka razy i wyskakuje ,że nie ma takiego vin ,pewnie nie wiem jak to zrobic chociaż w miejscu gdzie był przykladowy vin wpisuje swój i lipa. Może ktoś mi go rozkodować ? WVWZZZ3BZYP459838 ,próbowałem to zrobic etką online podesłaną przez jednego z użytkowników forum w komentarzu

 

---------- Dodano o 18:42 ---------- Poprzednia wiadomość o 18:22 ----------

 

Przed chwilką jeszcze z ciekawości wklejałem do tego programu nr. vin osób które podały swój nr. w innym temacie i niektóre mi odczytało i pokazało a przy innych wyskakiwało to samo co przy moim. -,- Proszę o rozkodowaie mojego WVWZZZ3BZYP459838

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jedna opcja w etka 7.4 ,której nie było w etka 7.3 program obsługi,ini edytor,konfiguracja wyposażenia.ladowanie, szukaj folder ,ale nie czyta fgst ,jest taki komunikat dane:E\ETKA\USERDATA\FGST\VA\ZuPrs.inf. nie znalazłem.Może ktoś podpowie jak ma wyglądać ten plik w etka 7.4.Bo z etka 7.3 nie widzi żadnego pliku w folderze fgst.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie niestesty mie dziala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
u mnie niestesty mie dziala
Kliknij ten link :

http://ifinterface.com/

Klikasz : Welcome-Free service-CarProg2 , zamknąć okienko, które się pojawi "For more informative....."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności