Skocz do zawartości
michks123

Folia do lamp czy spray ? Co lepsze ?

Rekomendowane odpowiedzi

Zeluz pomoca opalaraki badz suszarki

zdecydowanie użyj suszarki żony, kochanki lub dziewczyny, bo opalarką możesz bardzo łatwo przepalić folię ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok zamowie jutro a duzo poszlo ci foli na tylnie lampy bo zastanawiam sie ile zamowic jej ciezko bylo okleic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swatu, świetnie ci to wyszło, ja za cholerę nie mogę tego ogarnąć, a też miałem tą folie;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja wlasnie tez sie boje ze nie ogarne tego oklejenia ale bende prubowal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ogarnąłem lampę w B6 to Wy z tylnymi lampami w B5 poradzicie sobie bez problemu, bo tam żadnych skomplikowanych kształtów nie ma :D

http://forum.vw-passat.pl/threads/123586-Folia-do-lamp-czy-spray-Co-lepsze?p=1746213&viewfull=1#post1746213

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt trochę zbyt ciemna ale oklejenie świetne;d powiedz jak to zrobiłeś bo to jest trudne w swojej prostocie :swirus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fakt trochę zbyt ciemna ale oklejenie świetne;d powiedz jak to zrobiłeś bo to jest trudne w swojej prostocie :swirus

tak jak pisałem wcześniej, na spokojnie i nagrzewaj suszarką do włosów bo opalarką możesz przepalić folię, jak będziesz naklejał i trochę Ci się folia załamie to odklej ją i od nowa, dasz radę bo na lampie od B5 żadnych obłych kształtów niema, najlepiej to ją zdemontuj i w domu to zrób przy piwku :) daj foto jak już nakleisz;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w domu to zrób przy piwku :)

 

To chyba najlepsze wyjście, znieczulić się porządnie i wtedy kleić;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem lepiej wyglądają całe czerwone lampy, oryginalne czerwone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię że nie:) ja chce okleić właśnie czerwoną folią żeby były całe czerwone:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
znieczulić się porządnie i wtedy kleić;d

porządnie to się lepiej nie znieczulaj bo okleisz lampę z drugiej strony :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo samochód a lampy zostaną jak były:PP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak fakt fajnie wygladaja ja zamawiam folie i bende pomalu bawil sie ze swoimi okorat do bialego koloru bendzie pasowac ciemne odrazu za jednym zamachem obrysowki przyciemnie

 

---------- Dodano o 22:04 ---------- Poprzednia wiadomość o 22:02 ----------

 

Piontek a duzo tej foli zamawiales??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, śledząc temat wybrałem folie do lamp, jest bardzo fajna bo przyciemniła tak jak chciałem tylko czy pomoże mi ktoś to ogarnąć :(?? jak to zrobić żeby nie było tych pęcherzyków?? dodam że folie na ciepło z suszarką kładłem i nie wiem już jak sie zabrać do tego :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam tak się podkleję z pytaniem

 

Czy jest ktoś zainteresowany zamiana lamp tylnych z lexuxs na oryginalne b5 kombi `00. Mam u siebie lexusy ale auto idzie dla matki i twierdzi że chce oryginal bo jej nie wypada :). Lampy w super stanie nie parujące całe. Zamiana na takie w podobnym stanie. Jak coś to zapraszam na priv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, śledząc temat wybrałem folie do lamp, jest bardzo fajna bo przyciemniła tak jak chciałem tylko czy pomoże mi ktoś to ogarnąć :(?? jak to zrobić żeby nie było tych pęcherzyków?? dodam że folie na ciepło z suszarką kładłem i nie wiem już jak sie zabrać do tego :(

Tą folię przykleja się bardzo dobrze najlepiej jest we dwóch robi jeden grzeje drugi przykleja tak z kumplem zrobiliśmy lampy u mnie. Tak to wyglada

DSC_0057a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Janosik0014 to mała powierzchnia, moje kierunki idealnie wyszły a duza lampa z tyłu to masakra... we dwóch też robiliśmy i powiem, ze w koncu na ostatniej lampie sam o wiele lepiej zrobiłem, moze to kwestia wprawy ... na razie zostaje jak jest.

cos takiego 201211186021.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności