Skocz do zawartości
magik22

Radio Samochodowe + Nawigacja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam koledzy

 

Mam pytanie odnośnie radia bo chciałem wymienić z nawigacją ale nie wiem czemu w opisie tego radyjka pisze że jest od roku 2006 a ja mam 2005 b6 (może jest inny pobór mocy nie wiem? ale chyba wszystkie roczniki powinny mieć chyba taki sam ????) niestety nie mogę się skontaktować ze sprzedającym żeby otrzymać jakąś informacje najgorsze jest to że wszystkie radyjka z nawigacją są od 2006r może ktoś z kolegów może mi pomóc a tu daje link do tego radyjka

 

Z góry dziękuje

 

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B0042EGPJ0/ref=s9_simh_gw_p23_d0_i1?pf_rd_m=A3P5ROKL5A1OLE&pf_rd_s=center-2&pf_rd_r=1SH7K3NSZYW0QP71FBJQ&pf_rd_t=101&pf_rd_p=317828027&pf_rd_i=468294

Edytowane przez magik22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien na 100% ale mysle ze po prostu sprzedajacy mysla ze B6 wyszly w 2006 roku

(sorki za brak znakow ale nie mam polskiej klawiatury)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mogę ci doradzić ... Nie kupuj tego bo bardzo szybko zauważysz ze jest to tandeta i łuszczą się klawisze, oraz jakość wyświetlacza jest po niżej krytyki.

Za te cenę kupisz sobie oryginalnego RNS510 VW versie A lub B dla twojego rocznika SW3970 lub SW2660 lub SW3810 (bez can gateway update) Bez problemowy dostęp do aktualizacji map (a tamto urządzenie, to nie wiem gdzie ty dostaniesz mapy, oraz jak dokładne pokrycie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuje za odpowiedzi i mam jeszcze jedno pytanie bo vw ma jeszcze orginalne radia mp3 vw RCD 300 mp3 czy to radyjko będzie chodziło w moim roczniku ? bo orginalne z navigacją są bardzo drogie z tego co patrzyłem

Edytowane przez magik22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magik22

Zadaj sobie proste pytanie, czego oczekujesz od sprzętu i ile jesteś w stanie wydać. Ja tak postąpiłem i kupiłem Peying PY9330. Wszyscy "zatwardziali" pasaciarze odżegnywali mnie od czci i wiary. Puki co działa i to za duuużo mniejsze pieniądze niż "oryginał". Mój akurat jest oparty na Windows CE(do sprzętu mobilnego z dedykacją do nawigacji) więc każdy program nawigacyjny na tym zadziała za wyjątkiem dedykowanych do konkretnego auta. Nie jest to może ideał i ma pewne minusy ale wszystko co potrzebowałem to mam, a opinie nt. tego sprzętu znajdziesz w moich wcześniejszych postach. Ja swój sprzęt kupowałem prawie 2 lata temu i wiem, że wyszły nowsze modele bardziej rozbudowane. Dodatkowa zaleta tzw. chińszczyzny jest taka, że jest to urządzenie typu Plug&Play czyli wkładasz i działa. Mimo, iż Peying jest polską firmą to i tak moja stacja najprawdopodobniej została wyprodukowana na dalekim wschodzie i nie traktuj mojej wypowiedzi jako zachętę do zakupu lecz jako głos, jeden z wielu, w dyskusji o niefabrycznych urządzeniach. Decydując się na zakup nie spiesz się i tak jak na wstępie napisałem określ sobie priorytety.

Doran

Mi klawisze się nie łuszczą, a sprzęt prezentuje się całkiem przyzwoicie. Szanuję Twoje przywiązanie do marki i miłość w celu, jak ja to określam, utrzymania czystości gatunku, ale jeżeli nie widziałeś czegoś nawet na oczy to nie wydawaj opinii. Znajomy również kupił taki sprzęt(do Toyoty) i sobie chwali. Nawet na tym forum znajdziesz opinie użytkowników owej chińszczyzny, którzy nie mają nic do zarzucenia. O mojej decyzji, oprócz ceny, zaważył fakt kłopotów z rozładowywaniem akumulatorów, czy sporych inwestycji aby mieć dostęp do telefonicznej łączności bezprzewodowej bluetooth. Ja tych wszystkich problemów nie mam.

 

Swoją drogą nawet RCD czy RNS również, oprócz niezaprzeczalnych zalet, mają swoje wady, o których także można poczytać na tym forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram w calosci kolege bbbb. Jest bardzo dobra oferta na Allegro http://allegro.pl/kenwood-dnx520vbt-usb-dvd-divx-gps-komplet-i2568191831.html Ja kupilem od tego goscia rok temu takiego Kenwooda i nie chce nic lepszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie przyzwoity i klasowy sprzęt, szkoda, że jak ja kupowałem nie natknąłem się na tego Kenwooda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi klawisze się nie łuszczą, a sprzęt prezentuje się całkiem przyzwoicie.

 

bbbb -

Mój komentarz jest do radia z linku podanego przez kolegę (magik22) !!!! Wiec za nim do mnie uderzysz to czytaj ze ZROZUMIENIEM pytanie jakie zadał w swoim temacie !!!!

A co do sprzętu z podanego linku przez (magik22), to nie jest to marka która tak reklamujesz i wiem na pewno że klawisze się łuszczą !!!!

 

[ATTACH=CONFIG]88095[/ATTACH]

Edytowane przez Doran

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie przyzwoity i klasowy sprzęt, szkoda, że jak ja kupowałem nie natknąłem się na tego Kenwooda.

Za cenę tego KENWOOD mam RNS510 H wersje z 40gb HDD i LED Screenem

KENWOOD - 2500PL / 615€

RNS510 H - 2432PL / 599€ + PRZESYŁKA

http://www.ebay.ie/itm/VW-RNS510-RNS-510-MFD3-H-LED-BRAND-NEW-TV-FREE-newest-2012-v-8-0-MAP-/190715478903?pt=Altro_Navigatori_e_Gps&hash=item2c67874377

[ATTACH=CONFIG]88096[/ATTACH] ---------- Dodano o 11:25 ---------- Poprzednia wiadomość o 11:13 ----------

 

czy sporych inwestycji aby mieć dostęp do telefonicznej łączności bezprzewodowej bluetooth

Jeśli dla ciebie standardowy zestaw NOKI jest sporym wydatkiem który można bez najmniejszego problemu podłączyć pod RNS'a, to ręce opadają... :sciana

 

---------- Dodano o 11:27 ---------- Poprzednia wiadomość o 11:25 ----------

 

zaważył fakt kłopotów z rozładowywaniem akumulatorów

A wystarczyło tylko zainstalować odpowiednie SW ... laugh.gif

 

---------- Dodano o 11:38 ---------- Poprzednia wiadomość o 11:27 ----------

 

jeżeli nie widziałeś czegoś nawet na oczy to nie wydawaj opinii

Widziałem go oczami i czułem palcami - WŁASNYMI :zeco

Edytowane przez Doran

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Za cenę tego KENWOOD mam RNS510 H wersje z 40gb HDD i LED Screenem

KENWOOD - 2500PL / 615€

RNS510 H - 2432PL / 599€ + PRZESYŁKA

http://www.ebay.ie/itm/VW-RNS510-RNS...item2c67874377

Cena porównywalna faktycznie, ale nie znam angielskiego i nie wiem co konkretnego tam oferują i jaki jest koszt przesyłki do Polski i co z ewentualną reklamacją-ja akurat mam alergię na internetowe zakupy poza Polską ze względu na kłopoty jakie miałem w przeszłości.

 

Jeśli dla ciebie standardowy zestaw NOKI jest sporym wydatkiem który można bez najmniejszego problemu podłączyć pod RNS'a, to ręce opadają...

Po co mam inwestować akurat w Nokię skoro mam już inny telefon, a żona i syn jeszcze inne i nie chce mi się za każdym razem przekładać karty SIM, a na dodatek jeszcze to jakoś podłączać.

 

A wystarczyło tylko zainstalować odpowiednie SW ...

A po co mam instalować inne SW skoro tu nie muszę nic instalować

 

 

Widziałem go oczami i czułem palcami - WŁASNYMI

Przepraszam i zwracam honor

 

 

to nie jest to marka która tak reklamujesz

Z kolei Ty gdybyś czytał ze ZROZUMIENIEM to zauważyłbyś, że odniosłem się do szeroko pojętej tzw. "chińszczyzny"(co by to nie znaczyło) i podałem dwa przykłady niczego nie reklamując.

 

Każdy i tak samodzielnie zdecyduje na co wyda swoje pieniądze.

 

---------- Dodano o 12:36 ---------- Poprzednia wiadomość o 12:28 ----------

 

Artur, tak z ciekawości napisz na co się zdecydowałeś i ewentualną opinię, tak dla potomności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie ja od roku posiadam radyjko CANVA 1din z wysuwanym 7" monitorem(TV,NAVI,DVD)zestaw głośnomówiący,i jestem bardzo zadowolony:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam takie pytanie ? poszukuje zamiennika RNS 510 Na ściąganym panelu, Ukradli mi już 2x RNS w ciągu 2 miesięcy mam już dosyć zabawy i szukam jakiejś fajnej alternatywy... Głownie chodzi mi o to Aby panel był wyciągany, Była opcja OPS , no i navi przy okazji ? Czy może ktoś coś widział ? Znalazłem coś takiego Ale nie ma map na Polskę i OPS nie działa .. po za tym gitt http://www.sony.pl/electronics/radio...dowe/xav-602bt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja radio z nawigacją mam firmy vordon cenowo dość przystępnie, a działanie bez zarzutu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarejestrowałeś się specjalnie tylko po to aby to napisać ?

 

Nie na temat ale na temat. Linkowany Vordon kupił sobie wczoraj / dziś i wcześniej trochę opinii na ceneo :D

 

http://www.ceneo.pl/47297347#tab=reviews_scroll

 

Wszystkie w tym samym momencie wpisane i w identycznym stylu. Mogli się inaczej postarać, a tak to jest beka :lol3

 

 

Radzę dobrze stawiać argumenty ponieważ Vordon jak mało kto wykupuje sobie opinie na ceneo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności