Skocz do zawartości
Kuczi

Reflektory do B4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Natknąłem się na ciekawą ofertę tylko ta cena :mur:

link do sklepu może komuś się przyda ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokkonen

ŁADNIUTKIE! ale...

tylko ta cena :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kto to robil i jak swieca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w .... sary...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm...a moze by tak lekki dzwon w przod i AC :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie i polecam :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam takie i polecam :ok:

Jak już się przyznałeś to się pochwal zdjęciami. :orany:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemo-Kielce, lol ale fotek. ja mam tylko kilka. 10 minut roboty i zalozone. polecam do nich zaroweczki philipsa gt150 albo bluevision zeby nie swiecily tak brzydko jak w niemieckiej relacji ;)

 

oto moje fotki

p1080837yd1.th.jpg

p1080840ph2.th.jpg

p1080843qo5.th.jpg

p1080845yq1.th.jpg

p1080842om0.th.jpg

p1080848iz7.th.jpg

p1080851ms9.th.jpg

p1080852sp3.th.jpg

 

:vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no lampki piękne;))) no i drzwi garażowe też maja swój styl :hyhy::hyhy::hyhy::hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tu bardzo fajna koncepcja jak całkowicie można zmienić przód B4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby ktoś, kto potrafi się tym bawić, zrobić vt, paska b4 z świecidełkami od b6 3c (ten brend nju), tak z samego przodu ale z pewnej odległości, chciałbym się przekonać czy to nie gryzło by się za bardzo. Bo jeśli by to jakoś się zgrało, to ogrom roboty i coś by z tego wyszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pannonia

 

z tego co mi się wydaje to dają światło symetryczne (wer. USA) - widziałem coś podobnego na innych stronach. (charakterystyczny pomarańczowy odblask na blendzie. W wer. europejskich raczej takich blend niema.)

 

A tu bardzo fajna koncepcja jak całkowicie można zmienić przód B4

 

zobacz do VT - tam kiedyś wstawiałem przerobione zdjęcie z lampami od b5 tylko że "black"

 

http://www.forum.vw-passat.pl/files/thumbs/t_przd_passat6_195.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość adrian_amt

adam_waw, dobrze że sprzedałeś te co miałeś prawda ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
adam_waw, dobrze że sprzedałeś te co miałeś prawda ?

 

Nie rozumiem pytania? Zazwyczaj jest tak, że każdy rozumny człowiek wystawia coś na aukcję w celu sprzedaży - i ten cel chce osiągnąć. Skoro więc coś zostało wystawione, widocznie sprzedający chciał to sprzedać. Podobnie też można sądzić o każdym kupującym np. poprzez http://www.allegro.pl - jeśli coś licytuje, widocznie chce to kupić (taka jest idea udziału w licytacji). Jeśli po transakcji któraś ze stron jest niezadowolona, może skorzystać z przysługujących jej praw (biorąc pd uwagę fakt, że jest to m.in. 'umowa zawierana na odległość' - polecam lekturę odpowiednich przepisów prawa cywilnego w tym zakresie, oraz bogatego orzecznictwa). Ma na to określony termin, i jesli w sposób skuteczny nie skorzysta z tego uprawnienia, wygasa ono bezpowrotnie.

 

Faktem wartym zaintersowania wśród posiadaczy Passatów B4, których kiedykolwiek skusi zakup części (np. reflektorów) bez ich uprzedniego obejrzenia, jest to, że reflektory które sprzedawałem na aukcji nie wywołały interwencji ze strony http://www.allegro.pl . Opis był czytelny, nie wprowadzał kupujących w błąd (ja nie pisałem, że reflektory są firmy Hella. Napisałem w opisie, że 'mają wytłoczone na tylnej obudowie logo firmy Hella' - i to było zgodne z prawdą.) W opisie aukcji będącej przedmiotem niniejszego wątku (a nawet w jej tytule) było napisane 'jak wół' : HELLA. Widocznie sprzedający bardzo chciał pozbyć się gów...nego towaru, i świadomie wprowadzał w błąd potencjalnych kupujących. I najwidoczniej ten fakt legł u podstaw reakcji http://www.allegro.pl : już sam jej obecny opis świadczy o tym, że coś było nie tak: "Aukcja numer 166648034 została usunięta przez pracownika Allegro." Allegro uznało, że trzeba usunąć oszusta i jego towar z oferty! I chwała im za to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekawi mnie skąd on taką lampę do B4 wzioł (łączona z kierunkiem chyba)

http://www.allegro.pl/item171015622_lampa_przednia_do_vv_passat_b4.html

 

Jakaś dziwna ta lampa. A czy to nie jest przypadkiem Transporter T4 albo Caravelle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności