Skocz do zawartości
rainman777

[Archwum] -> Polary/Bluzy Grupy śląskiej 2012

Rekomendowane odpowiedzi

:haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hahaha czyżby gorol się wstydził herbu Śląska ? przepraszam nie umiałem się powstrzymać oczywiście bez wycieczek personalnych

 

nie ale jakos by mi się bardziej widział z samym adresem stronki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaaaa jaaaaaasne. Od dzisiaj wjazd na Śląsk masz tylko za okazaniem ważnej wizy w paszporcie :D :D :D. Miły będzie dziś ta rozmiarówka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a można zamawiać bez herbu tylko z samym adresem stornki na plecach??

Niestety nie będziemy już kombinować wcześniej w temacie pisałem , że bazujemy na projekcie kolegów nikt tego nie negował ;) .

 

W pierwszym poście zawitały rozmiary ;)

 

 

Pozdrawiam :provw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miły cze termin ten ktory podałeś jest ostateczny czy da sie cos pokombinować ?? i ponawiam pytanko to sa tylko helikony ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i ponawiam pytanko to sa tylko helikony ??

polary UNEEK, a bluzy F.O.T.L. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja muszę się zwymiarowac aby wiedziec jaki zamówić :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a skąd ty masz taką numerację bo nie pasuje mi nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a skąd ty masz taką numerację bo nie pasuje mi nic

normalnie noszę XXL, a tu mi wychodzi, że musiałbym mieć L:blink Te wymiary w centach to pewne jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja też się piszę. Póki co jeszcze na dwie sztuki. Miły, dzisiaj lub jutro wyślę przelew, ale z przyczyn niezależnych poproszę o przesyłkę. Mam nadzieję, że moje "dwa w jednym" jeszcze zdąży się nacieszyć polarkiem zanim "młody" się pojawi. Póki co "młody" ma fajny pogląd na świat. Ostatnio jak mu lekarz powiedział: pokaż buźkę, młody pokazał coś takiego:

123_0023.jpg

 

Normalnie w tatusia się wdał. :D. Chyba w następnej serii tatuś kupi mu taki polar!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio jak mu lekarz powiedział: pokaż buźkę, młody pokazał coś takiego:

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję Nazwa: 123_0023.jpg Wyświetleń: 4 Rozmiar: 34.6 KB ID: 90633

e no widać że synuś ci się uda :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to ja też się piszę. Póki co jeszcze na dwie sztuki. Miły, dzisiaj lub jutro wyślę przelew, ale z przyczyn niezależnych poproszę o przesyłkę. Mam nadzieję, że moje "dwa w jednym" jeszcze zdąży się nacieszyć polarkiem zanim "młody" się pojawi. Póki co "młody" ma fajny pogląd na świat. Ostatnio jak mu lekarz powiedział: pokaż buźkę, młody pokazał coś takiego:

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję Nazwa: 123_0023.jpg Wyświetleń: 6 Rozmiar: 34.6 KB ID: 90633

 

Normalnie w tatusia się wdał. . Chyba w następnej serii tatuś kupi mu taki polar!

 

Gratulacje :D :D :D

 

Ale zdjęcie wyszło bajka :) mój coś ostatnio nie chciał się pokazać tacie :) na badaniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
e no widać że synuś ci się uda :haha

 

Wiesz ile lat nad tym pracowałem? ;)

 

Gratulacje :D :D :D

 

Ale zdjęcie wyszło bajka :) mój coś ostatnio nie chciał się pokazać tacie :) na badaniu

 

Wielkie dzięki! Nie bój, nie bój jeszcze pokaże! Mnie zatkało jak "młody się określił", a lekarz stwierdził, że jeszcze w jego karierze nikt go tak nie potraktował :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wielkie dzięki! Nie bój, nie bój jeszcze pokaże! Mnie zatkało jak "młody się określił", a lekarz stwierdził, że jeszcze w jego karierze nikt go tak nie potraktował .

 

:haha :haha

 

Mój coś smyk się chował ostatnio non stop ale twój pojechał z koksem :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
normalnie noszę XXL, a tu mi wychodzi, że musiałbym mieć L:blink Te wymiary w centach to pewne jest?

 

No mi też nie pasuje normalnie XL (ponad 184cm wzrostu) a tu mi wychodzi M :blady, kurcze to ja się pytam gdzie są te polary (czyt rozmiary ) damskie :ocochodzi

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mam odpowiedź od Michała :

z rozmiarówką jest problem, bo jest zawyżona... u nas w regionie był ten sam problem na przykład GekooN zawsze nosił XL, dałem mu polara do przymiarki i wyszło, że nawet się zmieści w M... także jest to dosyć prawdopodobne, że będziecie mieć mniejsze rozmiary niż na codzień

 

Pozdrowionka :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok ! cygan dla towarzystwa dał się powiesić a ja najwyżej będę miał polar z krótkim rękawkiem :haha

 

Szymon przelew poszedł a może poleciał ...???

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przelewik poleciał - odbiór będzie w Gliwicach :D

Pozdrówka :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności