Skocz do zawartości
VWLupus

Jak okleić lusterka Passat B5

Rekomendowane odpowiedzi

witam, oklejał ktoś samodzielnie lusterka w pasku przed liftem? potrzebuję rad jak to zrobić, raz zrobiłem ale nie wyszło do końca dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem ciekaw, ktoś coś podpowie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czym chcesz to kleic? jakąś folią? jak tak to musisz kupić termokurczliwą i kleić ją przy pomocy suszarki , podgrzewanie folii pomaga w jej lepszym profilowaniu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

folię mam taką jak trzeba tylko sposobu mi brak bo już trochę jej zmarnowałem i dalej lipa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja oklejałem lusterka w polifcie z migaczem mają dość skomplikowany kształt więc te z przed lifta będzie wykonać łatwiej co najważniejsze musisz wiedzieć czy folia jest termo rozciągliwa ,później przyda sie odtłuszczacz najlepiej benzyna ekstrakcyjna szmatka i wyczyść porządnie lusterko do kolejnym krokiem jest najlepiej druga para rąk ,suszarka i nożyk folię radze kłaść najpierw od największej płaszczyzny czyli od przodu lusterka gdy dojdziesz do zagięć podgrzewasz suszarką najlepiej na niskiej temperaturze nie polecam opalarki ,i naciągasz jeśli nie masz w tym wprawy polecam folie i lusterko pokryć płynem do szyb przed nałożeniem wtedy łatwo możesz nakładać na mokro i usuwać bez problemu bąble z pod foli jeśli jakiś kawałeczek będziesz miał już dopieszczony to suszysz dany kawałeczek płyn wyparowuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki wielkie za sugestie, tak zaczynałem właśnie i na zagięciach poległem trochę, ale nie poddam się tak łatwo :D może ma ktoś fotki takich oklejonych przez siebie lusterek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzięki wielkie za sugestie, tak zaczynałem właśnie i na zagięciach poległem trochę, ale nie poddam się tak łatwo :D może ma ktoś fotki takich oklejonych przez siebie lusterek ?

 

proszę :

 

 

 

p1000463ql.th.jpg

 

p1000386d.th.jpg

p1000215m.th.jpg

p1000213n.th.jpg

p1000191w.th.jpg

p1000188d.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności