Skocz do zawartości
Michał2008

Wymiana zwykłych siedzeń na elektryczne z pamięcią…

Rekomendowane odpowiedzi

Mam u siebie fotele comfortline manualne bez podgrzewania. Auto z 2009 r.

Znalazłem fotele sportowe z auta 2007 które są w pełni elektryczne i podgrzewane, będę je sam demontował z auta dawcy. Co jeszcze powykręcać z dawcy aby to potem zamontować w moim??

U mnie pewnie brakuje wiązki do foteli i podgrzewania - jak one są poprowadzone aby to dobrze wypruć z auta??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,ktoś podpowie. To jest moduł pod fotelem kierowcy. Co trzeba wpiąć w brakujące miejsca? ee4836729976ebfd1100077951c313cd.jpg35e978268826d96bf3d7b35dedc46707.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co trzeba wpiąć w brakujące miejsca?

 

Zapewne wtyczki od silników sterujących silnikami siedziska i oparcia, panel sterujący i być może panel pamięci. Podaj nr tego sterownika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic. To są future connections. To nie jest przypadkiem fotel z anglika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać że z drugiej strony wchodzą jakieś wtyczki.841edf9a4fec0112a9e86dfd131ea85b.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie z anglika. Future connections to znaczy że mają zostać puste?

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z grubsza rzecz biorąc, tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry,mkpol możesz uściślić? Coś musi być podłączone? Czy zupełnie nic? Mam teraz fotele grzane,oparcie wraz podparcie lędźwi sterowane elektrycznie . Mogę założyć fotel z pamięcią? Czy poza can i zasilaniem będą jeszcze jakieś przeróbki?

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już napisałem że NIC tam nie wpinasz. Can będzie potrzebny do pamięci, zasilanie już masz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję.

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy ktoś może polecić elektryka z Warszawy lub okolic, który zajmuje się takimi kwestiami jak upgrade instalacji przy zmianie foteli z półautomatycznego/manualnego na pełną elektrykę? Rozmawiałem z kilkunastoma i nie znalazłem chętnego / odważnego. Sam tego nie zrobię, bo się na tym wystarczająco nie znam. Chodzi o B6.

Będę wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam.

Edytowane przez m_re

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam prośbę. Jak rozebrać tą wtyczkę i dobrać się do pinów?d447638a56f3c32b2e3fcc7a2dba2830.jpg4dd8574c762a169ef450676f0c257745.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sorry,mkpol możesz uściślić? Coś musi być podłączone? Czy zupełnie nic? Mam teraz fotele grzane,oparcie wraz podparcie lędźwi sterowane elektrycznie . Mogę założyć fotel z pamięcią? Czy poza can i zasilaniem będą jeszcze jakieś przeróbki?

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

bezpiecznik termiczny, zwykły od sterowania oparciem będzie się przepalał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

Czy ktoś może polecić elektryka z Warszawy lub okolic, który zajmuje się takimi kwestiami jak upgrade instalacji przy zmianie foteli z półautomatycznego/manualnego na pełną elektrykę? Rozmawiałem z kilkunastoma i nie znalazłem chętnego / odważnego. Sam tego nie zrobię, bo się na tym wystarczająco nie znam. Chodzi o B6.

Będę wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam.

 

Ja zakładałem TU Polecam. Wszystko działa poprawnie. Montaż przednich foteli + tunel ok 3,5h. Jak nie masz wiązki to pewnie z godzine dłużej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bezpiecznik termiczny, zwykły od sterowania oparciem będzie się przepalał

Jaki bezpiecznik trzeba założyć żeby się nie przepalał?

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaki bezpiecznik trzeba założyć żeby się nie przepalał?

 

Bezpiecznik termiczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie w moim Passacie CC 2011 mam fotel kierowcy z pamięcią. Pytanie dotyczy zapamiętywania pozycji odcinka lędzwiowego bo nie mogę go zapisać w pamięci i do każdego ustawienia muszę go ręcznie regulować. Może mi ktoś powiedzieć jak to wygląda w waszych passatach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy fotele i tylna kanapa z oparciem od sedana będzie pasowała do kombi passat b5 99r.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Mam Comfortline ze stołkami z grzaniem (przód i tył), fotel kierowcy z elektrycznym oparciem.

Chcę wsadzić fotele z Highline w wersji full (el.sterowane, grzane, z pamięcią i wentylacją) wszystko z B6 do B6.

 

Czy ktoś może mi podesłać schemat, co gdzie podłączyć, gdzie kable podokładać itd? Link z pierwszej strony niestety nie działa.

No i pytanie dodatkowe-czy jeśli zajdzie konieczność przekładania tylnych mat grzewczych-czy będą pasować z Comfortline do Highline? Kształt siedziska i oparcia jest nieco inny.

Czy tylne boczki w komvi są takie same w Comfortline i Highline (u siebie mam tylne poduszki powietrzne)?

Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słusznie kolega Krawcol tu postuluje, może nawet podwiesić taki wątek?

A ja spróbuje podsumować: O ile fotele comfortline i highline można między sobą zamieniać ( w kontekście tapicerki), tak po lekturze wątku stwierdzam,że swap sportline dla ubogich  na sportline full musi polegać tylko na zamianach tego samego rodzaju stelaża i tapicerki?

Czy tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności