Skocz do zawartości
Kamil-Driver

Passat B5 sterownik ? 65535 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, coś ostatnio mam problem z paskiem brak mocy itd. Wiec na vaga i okazuje że mam 65535-Internal Control Module Memory Error. Czasem auto pracuje dobrze a czasem zamula go. W tryb awaryjny nie przechodzi ale ma mniej mocy. Trochę czytałem że to wina sterownika, nie którzy piszą że padł i trzeba szukać ? Co ciekawe błąd można usunąć ale po jakimś czasie znowu jest. Dziś zrobiłem test nie skasowałem go ale przejechałem się i znowu vaga i błędu nie było? jak wracałem auto miało moc ale nie pełną ?

 

Trochę czytałem forum sharana i tam mówią że to wina podciśnienia ? w sterowniku jutro to sprawdzę ale wiem ze tam mam nowy przewód bo wymieniałem,

Edytowane przez Kamil-Driver

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłeś te podciśnienia? Może chodzi o czujnik podciśnienia w ecu, ale na to jest inny błąd. Masz błąd dotyczący pamięci, a nie czujnika. Prawdopodobnie rzeczywiście pamięć w kompie się kończy. Dla pewności możesz sprawdzić zasilania i masy komputera bo to też może taki błąd powodować. Nie zauważyłeś żadnych okoliczności zamulania, np. typu jedzie gorzej jak jest gorąco? Jeżeli wszystko będzie dobrze to bym rozglądał się za sterownikiem lub naprawił (wymienił pamięć) w tym. Co do pamięci, może padać jakaś ścieżka na płytce w komputerze, albo zimny lut się robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo ale w VW T4 2,5b AET, też ten sam błąd wyskakuje i zamulenie nastepuje takie jak by z 50% mocy uciekło, problem wystąpił jak jechałem na wakacje jako że lapka zabrałem to kasowałem go i jazda dalej, problem głównie pojawiał się jak była duża wilgotność powietrza, pojeżdzę troszku po kraju i zobaczę co dalej będzie się działo, jak nie to chip do zmiany na nowy, już raz program miałem robiony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba wyjaśnia sytuację :fajny Nie komputer - tylko licznik.

 

65535.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To chyba wyjaśnia sytuację :fajny Nie komputer - tylko licznik.

 

65535.jpg

 

Może w passacie tak jest ale vw T4 nie ma ima w liczniku, więc szukania ciag dalszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To chyba wyjaśnia sytuację :fajny Nie komputer - tylko licznik.

 

65535.jpg

 

obawiam się że nie... bo u mnie auto odpala bez żadnego ale i żadna kontrolka nie święci się. Rozmawiałem z elektronikiem i mówi że trzeba jak kolega lukasz_rider kość zmienić i nie będzie błędu. Ale błąd 65535 nie ma nic wspólnego z brakiem mocy. Wczoraj jechałem w ciepły dzień brak mocy 2 razy gasiłem i resetowałem kompa. Ale do prędkości do 100 km/h i brak mocy... nie miałem wyjścia i jechałem z brakiem mocy. Dojechałem na miejsce trasa ok 60 km. Auto stało dosłownie 20 minut i po tych 20 minutach auto miało moc przez cało trasę 60 km. Już nie wiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odgrzebie kotleta ja mam problem podobny z tym ze w moim pasku wyskakuje ten błąd ale świeci sie kontrolka od poduchy i ten błąd mi wyskoczył po scanie airbagu . co to może być?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Dopiszę swój problem. Kontrolka żadna się nie pali. Gdy podłączam passata do komputera wyskakuje mi błąd 65535 i nie można go skasować. W zachowaniu samochodu się nic nie zmienia. Będę obserwował zachowanie samochodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszedł ktoś jak to jest z tym błędem? Bo też go mam :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Również dołączam się do pytania powyżej, mam błąd 65595, 17958 (ciśnienie doładowania), 532 (komputer sterujący silnika napięcie zasilania) Dodam tylko że pali mi się airbag a auto jest strasznie mułowate.. 4 i 5 bieg to praktycznie zero jazdy..

Dziś otworzyłem sterownik i wszystko wygląda czyściutko i jakby nigdy go nie rozbierał..

Turbina czysta, N75 działa, wężyki ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odgrzebie kotleta i doszedł ktoś co trzeba wymienić albo co sprawdzić mając błąd 65535 ?

 

 

u mnie jeszcze niestety całą masa innych błędów 01299 00532 01039 00779 01320 01332 01333 17664 18043 01424 01423 01274 0092

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam ten sam błąd w passacie i do tego auto nawet nie chce odpalać tak jak by nie dostawał wgl paliwa na plaka ani w inny możliwy sposób nie chce odpalać może ktoś wie co to może byc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności