Skocz do zawartości
Gość micky

Pytanie do użytkowników Passatów na felgach 17" Phoenix

Rekomendowane odpowiedzi

Felgi oglądał Doktor Felga z warsztatu w Puszczykowie
nie wiem co to za doktor ale jedno jest pewne że skoro znowu masz jedna krzywą to albo masz jakiś bubel bo mogło coś takiego z fabryki wyjść albo trafiasz we wszystkie dziury jakie są na drogach ,aczkolwiek to bardziej bym się skłaniał to tej pierwszej teorii bo sam widzisz że ludzie jeżdżą na niech i się im nic nie dzieje a to daje do myślenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odgrzeje kotleta Panowie...

Kupiłem jakiś czas temu takie felgi Phoenix i pytanie moje brzmi czy muszę do nich kupować pierścienie centrujące żeby je założyć? Czy bez nich założę felgi bez problemu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to ori felga phoenix 3B0 601 025 M Z31 to pasują bez niczego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, kupiłem pare dni temu felgi 17 vw phoenix i czekam na opony az przyjda, czy te sruby co mam oryginalne na stalowkach pasuja do tych felg, czy sa za krotkie i trzeba inne???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, kupiłem pare dni temu felgi 17 vw phoenix i czekam na opony az przyjda, czy te sruby co mam oryginalne na stalowkach pasuja do tych felg, czy sa za krotkie i trzeba inne???

 

Mogą być te co masz na stalówkach ;) Ja tak miałem i było ok ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok patrzyłem na etce i tez tak jest, te same sa do alusow i stalowek;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie mam zagwozdkę.

Kończą mi się oponki 225/45/R17.

Chciałbym na moje phoenix'y 7.0" założyć oponki i uzyskać subtelny ale poprawiający wygląd naciąg bez jakiś skrajności.

Jedyne co mi teraz przychodzi do głowy to 205/45/R17 musiałbym to przymierzyć (jeszcze mysle o 215 ale tutaj chyba różnica będzie niezauważalna do 225). Czy ktoś oklepany w temacie mógłby mi doradzić jak ugryźć temat, czy moje podejście do 205/45 jest dobre?

Szukałem na http://tyrestretch.com/7.0-205-45-R17/ ale tutaj podgląd jest mało obrazujący.

Pytanie dodatkowe czy przy naciągu a tym samym profilu wysokość opony wyraźnie maleje?

Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

205/50

Naciągu może nie będzie ale i tak już węższe o całe 20mm.

I średnica koła będzie odpowiednia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sugerujesz 50 ze względu na utrzymanie średnicy żeby nie dostać przekłamanej prędkości na liczniku?

W sumie przy obecnym ustawieniu 225/45/17 czyje się komfortowo i jeżeli miałby się lekko obniżyć profil przez zmniejszenie szerokości opony to nie będę raczej narzekał. Nie chciałbym by profil był większy niż dotychczas. Nie wiem jak wiele się zmniejszy przy węższej oponie o te 20mm. Może ktoś ma taki zestaw na feldze 7J?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Profil to % szerokosci opony, wiec mimo ze cyferka jest wieksza to wysokosc nie znaczy sie nie zmieni wysokosc opony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności