Skocz do zawartości
b4Grzenio

Kupię / Sprzedam

Rekomendowane odpowiedzi

Kamilu, zarzuć je do zimy. To z chęcią wezmę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mierzy sie do punktu TWI na bierzniku gdzie zeby zimowka miala dobra przyczepnosc to powinna miec gdzies z 3 badz 4 mm
:sciana temat poruszany wielokrotnie... http://forum.vw-passat.pl/threads/65301-Od-jakiego-punktu-mierzycie-wysokosc-bieznika

TWI nie jest po to żeby od niego mierzyć tylko po to żeby gołym okiem było widać czy zabrać dowód czy może jeszcze poczekać ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kamilu, zarzuć je do zimy. To z chęcią wezmę.

 

moge sprzedac bez opon :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę wziąć z oponami, tylko chwilowo brak funduszy. Zimą chętnie skorzystam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupie kompletne obuwie zimowe do mego golfa

 

Jeśli jeszcze aktualne to mam 14 orginalne felgi vw z plastikowymi rantami 2 oponki po jednej zimie jeszcze prawie nie widac sladow zuzycia a 2 maja bieznik w miare ale maja juz troche czasu i na zime lepiej zmienic. do ceny sie dogadamy napewno bo i tak bedą juz nieuzywane.

 

PS: A tak pozatym mam całe b3 (2.0 2e) na czesci dosc dobrze wyposarzone.

Edytowane przez lukasz_1789

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jeśli jeszcze aktualne to mam 14 orginalne felgi vw z plastikowymi rantami 2 oponki po jednej zimie jeszcze prawie nie widac sladow zuzycia a 2 maja bieznik w miare ale maja juz troche czasu i na zime lepiej zmienic. do ceny sie dogadamy napewno bo i tak bedą juz nieuzywane.

 

Zacząłem wstępnie ugadywać się z gościem z forum Golfa ale jeszcze nic nie przesądzone.

Wpadnij jutro na spota to zobaczymy, jak przypadną do gustu i cena będzie pasująca, to od razu wezmę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam do sprzedania 4 opony goodrich w bardzo dobrym stanie:) 195/65/15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupione dzisiaj 4 zimowe opony Kelly 175/70 R14.

Edytowane przez kamyk73

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zacząłem wstępnie ugadywać się z gościem z forum Golfa ale jeszcze nic nie przesądzone.

Wpadnij jutro na spota to zobaczymy, jak przypadną do gustu i cena będzie pasująca, to od razu wezmę.

 

Jutro będę w Ełku raczej wiec nie mogę. za tydzień albo i w tym tygodniu bede to zabiore ze sobą. wyslij mi na pw nr tel jak coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności