Skocz do zawartości
marcinL

Grupowe przyciemnianie szyb Łódź i okolice

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko gra, ja dzwoniłem i mówiłem, ze chodzi o przyciemnianie i Pan potwierdzał.

 

Zresztą przy mnie okleili Marcina i swoje szyby też odebrałem, więc żadnej sciemy nie ma :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzwonie raz, -czy to firma AN-KAR ?

- nie

-dziękuje,do widzenia.

Dzwonie drugi raz, -Pan Mariusz ?

-nie,pomyłka

-sory

 

No to jak to jest z tym ściemnianiem ? bo jak na razie to konkretna ściema .

 

Jano, nie bardzo wiem o co kaman, ale firma AN-KAR jest rzeczywiście na Wodnej ale numer do nich to: 661011619. Ja tam robiłem szyby i jestem zadowolony.

 

Może Marcin znalazł inną firmę AN-KAR na Piłsudskiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może Marcin znalazł inną firmę AN-KAR na Piłsudskiego.

 

To może sam by sie wypowiedział ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem. An kar to teraz sie przeprowadzil w to miejsce. W necie jeszcze nic nie jest pozmieniane. Pod adresem aleji pilsudskiego zrobili kompleks uslug dla aut, szyby, oklejanie okleina itd. Telefon masz podany, zadzwon jano, powiedz ze jestes z forum vw i chcesz sie umowic na przyciemnianie szyb -wszystko. Odnosnie odbierania telefonu przez mariusza to tez ciezko, poniewaz chlopak pracuje w pocie czola. Jak na razie tylko Ty masz az taaaak duze problemy aby sie z nim umowic. Najlepiej podjedz jak bedziesz w poblizu.

Pzdr

 

---------- Dodano o 12:19 ---------- Poprzednia wiadomość o 12:14 ----------

 

mariusz.

661 011 619

782 609 957

sadze ze szybciej odbierze ten pierwszy nr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna jeszcze przyciemnić szybki w tej cenie z pierwszego postu ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie, jest szansa na jakąś grupową promocję vol 2? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie, odpisuje Wam indywidualnie ale widzę, że lepiej tutaj

 

jest możliwość, dzwonić do kolegi i się umawiać- POST NR 44 i teraz POST NR 1!!!!!!!!!

Ludzie... czytać ze zrozumieniem :P

 

dla 100%- proszę o pw i będę wpisywać na liste- może po jakimś czasie ale będziecie(zresztą czy to jest potrzebne, dzwonić do Mariusza i się umawiać na wizytę)

 

ja na chwile obecną jestem trochę zajęty ponieważ urodził mi sie bobas i większość wolnego czasu już nie spędzam przed komputerem tylko z młodym.

Z góry przepraszam :)

 

Piter, a gość jest sprawdzony. z tego co usłyszałem od forumowiczów co wcześniej oklejali szyby to też u tego chłopaka (np Sobol)

 

poza tym jeszcze nie wszyscy z listy sie tam zjawili. Kabo313 i Benio na razie mają małe zawirowania- w związku z tym Mariusz został poinformowany. Śmiało dzownić do niego.

pzdr

Edytowane przez marcinL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, czy stanęło na tym, że każdy sobie sam czy jednak "umawiamy się"? ;) Jeżeli się nie umawiamy to niech mi ktoś podeśle na PW namiar. Mam też pytanko, czy da radę gdzieś zrobić to przyciemnianie solidnie? Żeby mi potem boczki nie skrzypiały itp? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemas........ :sciana:blink

w poście nr 1 i nr 44 jest podany nr do Mariusza. Wystukujesz nr na swoim telefonie, telefon dzwoni i odbiera kolega.... przedstawiasz się z imienia i z info że jesteś z forum vw passata. Informujesz go że chcesz (nie chciałbyś) przyciemnić szyby i na kiedy możesz się umówić. Mariusz podaje Ci wolny termin w którym zjawiasz się na al.piłsudskiego 143 i w ciągu kilku godzin masz smołę na szybach...

cena taka jak w poście nr 1 :ok

 

powodzonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ;) Bez nerwów, całe to zamieszanie sprawiło, że się pogubiłem, a nie wczytywałem się we wszystko ;)

 

pzdr!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, zamieszanie :).

Pany czytam i nie wierzę.

MarcinL załatwił cenę ryczałtową dla pasków z forum, to wszystko.

Jak dla mnie:

a) przeniesienie danych kontaktowych oraz ceny do wątku "Polecane warsztaty (...).

b) zamknięcie i skasowanie tego tematu, w nim nic poza informacją już nie będzie. No może pytania nowych jak niedoczytaną, że mają się umówić i będą pytać o termin grupowego spotkania z przyciemnieniem które nie nastąpi (wiem, że nie da się zrobić np. 5 aut w jeden dzień a już na pewno nie kiedy ich właściciele czekają na odbiór auta).

 

będzie więcej porządku, mniej postów bez celu bo ktoś się pogubił itd.

 

 

Pamiętajcie, że o grupowym (czymkolwiek) możemy mówić jeżeli ustala się termin i ilość aut/osób/kogo lub czegokolwiek. Wtedy jest sens zakładać temat. Tutaj proponuję jak wyżej i na przyszłość tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca się z Tobą zgodzę Piotrku, ponieważ jeśli nawet by zgłosiło się na dzień dobry 15 osób to trudno by było je w jeden dzień ogarnąć :) w sumie były trzy osoby pierwszego co nie zmienia faktu iż reszta nie dojechała z powodów osobistych :)

 

W każdym razie do końca roku na pewno można korzystać ze zniżki u Mariusza, którą uzyskaliśmy dzięki haśle "grupowe"

 

 

uważasz Piotrku, że byłbyś w stanie zebrać jednego dnia więcej niż powiedzmy pięć osób, mam na myśli dzień powszedni i nie wieczór?

tak samo np jakby kilka osób załatwiło sobie u mnie grupowo woskowanie auta na zimę... niech zjedzie się 10-cioro jednego dnia a ja i tak będę robił przez 3 dni :D

 

pzdr

Edytowane przez marcinL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o tym pisze Marcin. Przy takim zadaniu nie ma co mówić o grupowym. Fajnie, że ustawiłeś cenę ale trzymanie tego tematu nic tu nie zmieni. Jak go nie kasować to zostawić tylko odpowiednio zmodyfikowany post #1 i zablokować. Dać info, że do końca 2012 i już.

 

Co do samej zasady nic nie mam. Tylko niepotrzebnie się tutaj ludzie dopytują kiedy następna tura, kiedy jedziemy itd.

 

Wiecie, ja ostatnio też montowałem hak do samochodu, każdy kto pojedzie do tej firmy i się powoła na Nasze forum dostanie cenę okazyjną, ale żeby zakładać temat i mówić o "grupowym zakładaniu haków" nie przyszło mi do głowy, dałem znać w polecanych warsztatach i tyle. :). Kto chce to skorzysta, dokładnie tak jak Ty wypowiadasz się o własnym pomyśle. Każdy dzwoni sam i sam się umawia itd wszystko dalej sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dopiero zdążyłem podczyścić wątek :wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a dopiero zdążyłem podczyścić wątek

:D

 

w sumie racja Piotrku, grupowe to tak do końca nie jest ale się tak utarło na forum :)

 

co do modyfikacji i kasowania postów... i tak znajdą się ludzie, którzy napiszą czy jeszcze można itd :) mało kto czyta wszystkie wypowiedzi zresztą przyznaje się czasami również odpuszczam sobie :P ale fakt, warto okroić temat :ok

 

pzdr

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marcinL dopisz mnie też.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie mam problem 13.10 muszę zrobić przegląd a mam przyciemnione szyby z przodu możecie polecić mi jakiegoś diagnostę który się nie będzie czepiał :) lub stacje diagnostyczną ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam panowie mam problem 13.10 muszę zrobić przegląd a mam przyciemnione szyby z przodu możecie polecić mi jakiegoś diagnostę który się nie będzie czepiał :) lub stacje diagnostyczną ?

 

Poszło PW ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jakie koszta sa przyciemnienia szyb w passat B5 Kombi prosze o priv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

około 500-550 na bardzo dobrej folii

tytaj mój wujas przyciemniał tourana ,bardzo dobry zakład ,sam w przyszłości będę tam przyciemniał szyby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności