Skocz do zawartości
salexy

VW CC - Keyless Access a mycie samochodu :)

Rekomendowane odpowiedzi

Też mam CC. Nie wyciągaj pilota ze stacyjki i po kłopocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczepię się do wątku.

 

Mam taki problem. W kupionym niedawno Passacie B6 z 2008 w drzwiach kierowcy nie działa KEYLESS.

W 3 pozostałych działa prawidłowo. Co mogło paść ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podczepię się do wątku.

 

Mam taki problem. W kupionym niedawno Passacie B6 z 2008 w drzwiach kierowcy nie działa KEYLESS.

W 3 pozostałych działa prawidłowo. Co mogło paść ?

 

W klamce czujnik sie popsul, kostka w klamce nie laczy albo ktos zalorzyl zwykla klamke na klamce musi byc takie wzgrubienie, jak by podlaczyl kompa to by sie dowiedzial.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po sprawdzeniu bledow pokazalo ze padl czujnik w klamce.

Mam pytanko

1. Czy klamka od tylnych dzwi jest taka sama bo zamiast kupować bym wymienil z tylna od dzwi pasażera (z wyglądu taka sama) i czy tak będzie dzialac ?

2. Czy jak kupie klamke od innego passata, pomaluje to trzeba ja jakos programować ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie da się zamienic ich pomiędzy sobą ale zostawić zamek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis mi się nudzilo i zamieniłem klamki miedzy sobą.

Oprócz klapy bagażnika wszystki drzwi przestaly dzialac.

Trzeba je jakos zakodować czy tylko usunąć błędy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety zamieniłem klamki ale wyskoczył blad ze na tylnych dziwiach jest niewlasciwa klamka (czyli działa) a z przodu ten sam blad

Chyba mam przełamany kabel w drzwiach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okazalo się ze na słupku w gnieździe gdzie wchodzi wtyczka od okablowania drzwi zgięte były dwa piny i dla tego nie dzialalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy da się ustawić tak by podczas otwierania auta (jak wkładam rękę pod klamkę) uchylała się tylko szyba otwieranych drzwi? No i by inne drzwi można też było otworzyć od zewnątrz. Dla mnie to trochę bez sensu, że uchylają się 4 szyby, następnie domykają i potem podczas otwierania obniża się konkretna szyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
On 7/27/2012 at 7:53 AM, kriss555 said:

nic z tym kolego nie zrobisz, dopóki klucz bedzie w zasiegu klamki a drzwi niezaryglowane to się tak bedzie robiło, system bedzie rozpoznawał wejscie do pojazdu. W B7 nie ma tego problemu, natomiast samochód lubi sie sam zamknąc pod wpływem ciśnienia z myjki...

we wczesnych wersjach tego systemu w passacie był lepszy numer, szyby sie same otwierały podczas mycia, potem wyłaczono mozliwość otwierania szyb klamką, mozna je tylko domknąc , a otwierzanie okien tylko z pilota

a kojarzycie Peugeota 1006 ? Jeden z pierwszych z odsuwanymi drzwiami ? Tam było tak, że elektryka pomagała odsunąć drzwi, po chwyceniu za klamkę. Szybko po wprowadzeniu modelu była akcja, bo na myjce automatycznej jak szczotki waliły w klamkę to system odsuwał drzwi i było mycie środka ;-)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności