Skocz do zawartości
rainman777

[Archiwum] -> Spot Muzeum Kolei Wąskotorowej 18/08/2012

Rekomendowane odpowiedzi

 

Jak zawsze mega sympatycznie i wesoło :vw:. Wielkie podziękowania dla Wojtka (romero9999) za włożony trud w organizację spota : za wieczorno nocne klachy , poczęstunek i udostępnienie działki :). Frekwencja dopisała , cieszy mnie to , że było kilka nowych userów oraz tych którzy zaliczają 2 spocik :). Podziękowania dla starych zakapiorów z innych rejonów , że pokonali zdrowy kawałek , żeby Nas odwiedzić : Blopiki , Sutery , Cartery , Buszmeny , Mysiory , Niemory Chmiele

reasumując dziękuję wszystkim przybyłym za zajeb... imprezkę :kumple :vw:.

Z racji tego , iż była to druga edycja spota w Rudach możemy śmiało przyjąć , że sierpniowe spoty będą odbywały się w rudach :D.

 

A wiec je zakończyłem 2 tygodniowy amargedon !!!! i jestem happy że wszystkim się podobało dla mnie to naprawdę zaszczyt że mogłem gościć tak wspaniałych, zacnych oraz znakomitych gości !!!!!!!!!!!!!!!!!!! PEŁEN SZACUN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dla grup - Śląskiej, Małopolskiej, Dolnośląskiej, wraz z ich opiekunami

 

Dla mnie to wielkie oraz bardzo duże wyróznienie i zaszczyt że zostałem docieniony a wiec bardzo dziekuję za życzenia i upominki

Naprawdę miałem zajefajną 40-tke wszystkim z wielkim sercem takiej życzę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

ps. Miłosz tak jak już kiedyś Ci mówiłem że chcę aby sierpień z kolejką był przypisany na stałe w nasz region

i myśle że to dobry pomysł jest

A wiec za niecały rok robimy III edycje kolejki moze do tego czasu załatwie producenta nalepek !!!!!

Edytowane przez romeo9999

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moze do tego czasu załatwie producenta nalepek !!!!!

Tylko blopa ani Hugstera nie bierz do pomocy , zdaj się na swoje doświadczenie ;) :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:bry2

 

:provw:Wielkie podziekowanie za Mega spocik :padam::provw:

 

Pogoda oraz klimacik jak zawsze wyborowy w Zajefajnym towarzystwie.

Dziekuwa dla Wojtka za organizacje oraz dla Was za miłe spotkanko.

Do zobaczyska

 

Poniżej kilka fotek:hyhy

https://picasaweb.google.com/105202160633148912920/SpotRybnik

Filmiki podeśle do reżysera kina akcji :lol

BTW

 

 

:provw:Szczególne podziękowanie dla Łopiekunów za organizacje wakacji Mysiorków na Małośląskiej ziemi

:padam::provw:

Było Megaqrde zajefajnie i krótko "dla takich chwil warto żyć "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:provw:Szczególne podziękowanie dla Łopiekunów za organizacje wakacji Mysiorków na Małośląskiej ziemi

:padam::provw:

Było Megaqrde zajefajnie i krótko "dla takich chwil warto żyć "

 

Nie ma za co :kumple

 

dscf2463xh.jpg

 

Tu ci chyba baniak nie wszedł :haha

 

dscf2424h.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko Blopa ani Hugstera nie bierz do pomocy , zdaj się na swoje doświadczenie

:lol

 

Ja Wam powiem, że fajnie było, choć nieśmiały jestem i z nikim nie pogadałem i nikogo nie poznałem...

 

:zliscia :cmok

 

 

Z racji tego , iż była to druga edycja spota w Rudach możemy śmiało przyjąć , że sierpniowe spoty będą odbywały się w rudach

 

:dobrze ooooooo to muszę w kalendarz ,,stałych wycieczek na Śląsk dopisać'' :D

 

Dzięki serdeczne WSZYSTKIM za spotkanko,Buszido i Komandos sorrki za brak buziaka :haha na pożegnanie,ale byłem pewien że do romeo wpadacie :(

 

p.s

Specjalne podziękowania dla Wojtka,Bożeny oraz Babci za noclegi i opiekę :respect :kumple imprezka mega :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę aparatu nie zepsułem :)

 

zlot_rudy.jpg

Edytowane przez blur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za miłe spotkanie, fajną zabawę i super organizację :kciuki

no i jeszcze raz serdeczne podziękowania dla Wojka i całej rodzinki za miłe przyjęcie, "wikt i opierunek" :hug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Ruszt 10zł, Browar 12zł..... wrażenia bezcenne :jupi

 

Dzięki za spotkanko w końcu udało mi się zapoznać z większą ekipą forumowiczów. Dla Wojtka szacun :respect za organizację.

 

Pozdrawiam i do następnego :drinks:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności