Skocz do zawartości
rainman777

[Archiwum] -> Spot Muzeum Kolei Wąskotorowej 18/08/2012

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

18 sierpnia zapraszamy na drugą edycję spota zorganizowanego na terenie rudzkiego muzeum kolei wąskotorowej , miejscówka sprawdzona w poprzednim sezonie od razu wpadła nam w oko tak , więc z Wojtkiem (romero9999) serdecznie zapraszamy:

 

Miejsce zbiórki Auchan Gliwice ul.Rybnicka (wylot z Gliwic w kierunku Rybnika) 18/08/2012 co do godziny to okolice godziny 14:30-15:15.

W Rudach musimy być na 16tą , ale wcześniej chcę zorganizować profesjonalne strojenie radyjek CB.

Na godzinę 16 mamy przygotowane ognisko wstępnie zarezerwowane na 2 godziny!!!! oczywiście możemy sobie je przedłużyć :D.

Specjały na ognisko , alkohol , napoje itp zabieramy we własnym zakresie !!!

 

Z racji tego , iż jest to druga Nasza :vw: impreza w tym miejscu nie będę się rozpisywał tylko zapraszam do obejrzenia materiału z tamtego roku.Myślę z ręką na sercu, że miejsce mega ciekawe i warto się tam pojawić POLECAM :

 

 

 

1. Deszczowy

2. MareckiSY

3. RomeRo9999

4. macieks-c

5.Kruk

6.Zyygy + żona + kindery

7.Utek

8.Wisibenben

9. chmiel901 z familiadą

10. rafus13 + połówka :alko

11.matkwi

12.sowa911

13. FoTom

14.blur

15.Szymon_

16.Rolkajaa

16-17. Carter + Monia

18.jacenty64

19.Piorun9 + Dominika

20-21. zwirze

22-23. 2 Robuś

24-26. wscuch3+3

27-128. Buszido + jego plemie

29-30Siuter z familiadą

31 _fox_

33-34. Gladi z Agusią

35-36. bochum 80 +żona + kindery

37-38 emate z Edytką

39-40.Blop+Aga

41-42.Karpik1+Ola

43-44 tom-998 + żona + kinder

45-46 mała30 + drajwer

47-48 Lukasio1987 + żona

32. blur

 

 

Pozdrawiam Serdecznie i zapraszam :provw:

Edytowane przez rainman777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy za fajną imprezkę :ok:

Do następnego, a tym czasem zdrówko (już drugie piwko w trakcie)

:vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja również dziękuję. szkoda że mało z kim pogadałem i bliżej nie poznałem, ale taki urok jest bycie jednocześnie tatusiem jak i mamusią. jutro zapodam foty, a tym czasem pozdrawiam i do następnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to mój drugi spot (mały w Piekarach i ten) i powiem wam, że było zaj...cie fajnie :D. Dzisiaj byłem z rodzinką i także się podobało. Jak tylko dam radę piszę się na następne. Pozdrawiam serdecznie wszystkich obecnych i tych którzy z różnych przyczyn nie mogli przybyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Wam powiem, że fajnie było, choć nieśmiały jestem i z nikim nie pogadałem i nikogo nie poznałem...:( Chociaż, był tam taki jeden ładny chłopak z wiszącym brzuchem, ale nie miałem jakoś śmiałości :lol:lol:lol

 

Dzięki wszystkim za naprawdę zajebiaszczego spota, ode mnie, mojej córci a szczególnie od Anq :drinks:

Co tu dużo gadać, jak zwykle zajefajna impreza, i szkoda, że nie mogliśmy zostać dłużej;)

Pozdrawiamy serdecznie wszystkich biesiadników:kumple

Edytowane przez Buszmen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak wogóle dzieki za super impreze.

 

Jednak imprezy mało-śląskie rządzą sie swoimi prawami :)

Dziekuje za życzenia wszystki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze raz całej Trójce Solenizantów najgłośniejsze 100 lat :D

 

oraz wielkie podziękowania dla wszystkich za tego MEGA spota, a zwłaszcza dla organizatora głównego - Romeo :)

 

100_0389.JPG

 

a foto tutaj - KLIK

 

pozdr0 :>

 

edit... btw, jak ta Dziołcha w bieli nadal po tej sesji była biała, to ja nie mam pojęcia :lol

Edytowane przez KruK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co ???

Miała być pogoda.

Miało być dobre miejsce.

Miało być fajnie.

 

A było prze.......fajnie!!!!!!

 

Dzięki wielkie.

 

Romeo999 - swoim postępowaniem udowodniłeś słuszność napisów na koszulce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dojde do siebie to cosik naspisze !!!!!!

 

 

2012-08-19-200.jpg

 

DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA PRZYBYCIE

 

JEDNYM SŁOWEM BYŁO MEGA ZAJEFAJNIE !!!!!

2012-08-19-202.jpg

Edytowane przez romeo9999

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziękujemy bardzo za fantastyczne spotkanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki serdeczne za mega zajefajnego spota w doborowym towarzystwie :passatfan

 

jak zwykle kupa śmiechu, dobrej zabawy i niepowtarzalny klimat :lol :marecek

 

romeo dzięki wielkie za zaproszenie i pełen szacun dla Ciebie dla perfekcyjną organizację :kumple

 

nawet pogodę byłeś w stanie zorganizować :lol

 

raz jeszcze dzięki serdeczne i do następnego :kumple :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się obudziłem i troszku mnie suszy ale daje radę.Dzięki wielkie za mega imprezę.Było jak zwykle zajedwabiście.Dzięki Romeo za organizacje.Szczególne podziękowania dla Cartera za to że mnie zabrał i odwiózł z Kato.Do następnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

my tez juz w domu, wielkie podziekowania dla romea za organizacje i poczestunek w domu , milo bylo zobaczyc tak liczne grono na imprezie oby takich czesciej raz wielkie dziekujemy a i SYLWIA BARDZO DZIEKUJE ZA ZYCZENIA pozdrawiamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

my tez w domciu..podziekowania dla organizatora za impre..pozdrawiamy..:kciukia tu pare fot..https://picasaweb.google.com/105825907941509092187/853_FUJI?authuser=0&authkey=Gv1sRgCJjrkNTSrr68Fw&feat=directlink

Edytowane przez gladi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja również dziękuję. szkoda że mało z kim pogadałem i bliżej nie poznałem, ale taki urok jest bycie jednocześnie tatusiem jak i mamusią. jutro zapodam foty, a tym czasem pozdrawiam i do następnego.

 

Tomek pogadamy sobie na nastepnym spocie we wrzesniu :) bycie tausiem i mamusia to nie byle jakie wyzwanie .... dałeś rade :) pozdrawiam i dzieki za przybycie :)

 

---------- Dodano o 13:59 ---------- Poprzednia wiadomość o 13:44 ----------

 

my tez w domciu..podziekowania dla organizatora za impre..pozdrawiamy..:kciukia tu pare fot..https://picasaweb.google.com/105825907941509092187/853_FUJI?authuser=0&authkey=Gv1sRgCJjrkNTSrr68Fw&feat=directlink

 

Wielki BraCie foty super fajne :) bd co wspominac :D pozdro dla Wszystkich!

Romeo9999- Wojtuś dzieki za MEGA super imprezka udało Ci sie to wszystko zorganizowac a szczegolnie posiedzenie w Altance :) było super pozdrawiamy razem z Ania dzieki do zobaczenia ZNOW!! w tak doborowej obsadzie ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
fotki --->

świetne fotki :super: sigma daje radę :ok:

 

Jakby nie było entuzjazm z tej fotki mówi sam za siebie jaka impreza się szykuje :rotfl: :haha

dsc0494ph.jpg

 

Jak zawsze mega sympatycznie i wesoło :vw:. Wielkie podziękowania dla Wojtka (romero9999) za włożony trud w organizację spota : za wieczorno nocne klachy , poczęstunek i udostępnienie działki :). Frekwencja dopisała , cieszy mnie to , że było kilka nowych userów oraz tych którzy zaliczają 2 spocik :). Podziękowania dla starych zakapiorów z innych rejonów , że pokonali zdrowy kawałek , żeby Nas odwiedzić : Blopiki , Sutery , Cartery , Buszmeny , Mysiory , Niemory Chmiele

reasumując dziękuję wszystkim przybyłym za zajeb... imprezkę :kumple :vw:.

Z racji tego , iż była to druga edycja spota w Rudach możemy śmiało przyjąć , że sierpniowe spoty będą odbywały się w rudach :D.

 

jeszcze raz całej Trójce Solenizantów najgłośniejsze 100 lat

 

Dokładnie jeszcze raz Wsiego Najlepszego :urodziny: :urodziny:

 

 

a tu pare

Gladi fota z muchą wymiata :rotfl:

dscf3254x.jpg

 

We wrześniu (15.09) zapraszam na kolejną edycję Summer Cars Party w przyszłym tygodniu pojawi się temacik czekam na odpowiedź organizatorów odnośnie zgłoszenia Naszego klubu

:vw:

 

Pozdrawiam Serdecznie Miłosz :provw:

Edytowane przez rainman777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogoda, impreza no i oczywiście ekipa na najwyższym poziomie :ok: , tylko powrót mi się strasznie wydłużył przez zablokowaną A4. Pozdrawiam wszystkich i do następnego razu :piwko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

my też dziękujemy wszystkim za super imprezę. Solenizantowi jeszcze raz składam najlepsze życzenia i dziękuję za gościnę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności