Skocz do zawartości
serek

Słabe hamulce w B5 mimo swapu na 312mm

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego tylko felga minimum 16 cali na tarcze 312 mm i zacisk, na 15 cali nie wejdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie mam małe pytanko czy jak założe tarcze 312 i zaciski z audi a5c5 to felga 15 podejdzie czy trzeba za 16 sie rozglądać???

 

jeżeli felga 15 jest z tego Audi co miało 312mm to tak, a jak nie to lepiej szukać 16-tek (ktoś pisał, że i 15-tka wejdzie,ale specyficzne ET i nie podał jakie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego, ja do swojego Fl'a wsadziłem 312 i felga 16, włazi dosłownie na styk.... 15 cali ciężko będzie "upchać" a co dopiero pojechać :D

Edytowane przez Jurek Killer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się wyrwać zwrotnice o nr.: 8D0 407 258AB do tego mam zaciski z porsche i mam problem z łożyskiem ponieważ w tej zwrotnicy jest większe niż u mnie co za tym idzie przegub też nie pasuje podpowie mi ktoś jakie mam dać łożysko albo przegub żeby pasował na moją półoś ? czy półośki też muszę wymienić? jeśli tak to z czego one mają być

Passat b5 przed FL silnik AEB

 

z góry dzięki za odpowiedź ! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jeżeli felga 15 jest z tego Audi co miało 312mm to tak, a jak nie to lepiej szukać 16-tek (ktoś pisał, że i 15-tka wejdzie,ale specyficzne ET i nie podał jakie).

 

Znajomek posiada A6 2.7 T oczywiście 312mm Najmniejsza jaka wlazła to stalowa 16 chyba Et 37 ściągana specjalnie na zamówienie. Ciężko z dostępnością takiej felgi. Aha zapomniałem dodać że zacisk został lekko podszlifowany ponieważ niedoskonałość felgi zawadzała w jednym miejscu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności